Ски в Италия/Австрия

  • 72 498
  • 466
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 592
Куршевель! Две неща знам за там - че е френската Мадона ди Кампильо и френската Гщаад. И има една от най-трудните в света писти за кацане на самолети..., но частни! Дано да не ходите със самолета си  Wink
Надявам се един ден да науча нещо повече за Белия кон! Peace

# 136
  • Мнения: 241
ммм... Гщаад.. добре звучи, мерси notar

# 137
  • София
  • Мнения: 121
Вчера се върнахме от Австрия изкарахме много хубаво пистите бяха много хубави  имаше и за тези които могат да карата и за начинаещи   http://ivo6808.snimka.bg/mountain/avstria-2.467545     

# 138
  • Мнения: 644
Имали сте и прекрасно време, както се вижда. Peace
Разкажи повече!

# 139
  • София
  • Мнения: 121
 Да времето беше хубаво единия ден имаше мъгала и валеше за около 1 час, и един ден преди да си тръгнем започна много силно да духа и спряха част от лифтовете но беше около 1 час. Иначе всичко останало беше много хубаво. Хотела беше хубав стаите бяха голями и беше много добре отоплено, яденето беше също много хубаво и прекалено много.До пистите ходихме с колата за около 30-40 мин. карахме основно на KATSCHBERG и BAD KLEINKIRCHHEIM  ние карахме на първото място само идин път пяхме на второто защото беше по хубаво ски картата ни беше и за много други места но бяха по отдалечени и не ни се пътуваше,а и ако времето се окаже лошо е само разкарване. Част от групата ходи един път на GERLINZEN  но е било лошо времето и бяха карали много малко а то е отделечено от хотела на 50 км. и за това предпочетохме да не пътуваме толкова.

Последна редакция: пн, 01 фев 2010, 09:26 от gori70

# 140
  • Мнения: 644
Къде всъщност, точно е това? Много красиво е на снимките! Колко е пътят с кола от БГ? Не е ли малко далеч от хотела до пистите- 30-40 мин.? Ако може още инфо за хотела, през къде резервация, колко предварително? Извинявай, ако задавам въпроси за неща, които вече са обсъждани, късно се включих и още не съм изчела всичко.

# 141
  • София
  • Мнения: 121
Това е хотела  http://www.booking.com/hotel/at/bellevue.bg.html?aid=323176;label=bellevue-RZK6tjBdZBZu56NkYcQzJgS3302285844;ws=       ние си резервирахме през Елит тур (ул. Гургулят 7 ; на  гърба на 1 градска болница) Резервацията я направихме в началото на Декември  а ходихме от 23.01-30.01.10г. Има и писти които са на 4 км. от хотела но са малко и ако има вятър не е много хубаво за каране тъйкато пистите са на открито. До там където карахме ние е 20-30м. зависи как се кара само по магистрала е само последните 3-4км. пътя се изкачва в планината.Пътя не е проблем просто трябва да се ходи с кола няма друк транспорт.Хотела се намира в Seeboden близо е до Villach след като влезнете от Словения през тунела до хотела е около 100 км.От България до там е 1000км.( България, Сърбия,Хърватска, Словения, Австрия) стигнахме за 12 часа, почти през цялото време се кара по магистрали.

# 142
# 143
  • Мнения: 592
Никак не е зле с това басейнче!

# 144
  • Мнения: 644
Даже пише, че има органик храни за закуска  Peace
А какви са цените на ски картите?

# 145
  • София
  • Мнения: 121
За 6 дни платихме за възрастен 152 евро, едното дете е на 15г.-- 122 евро, за другото на 14г. --77 евро, до 14 г. е безплатна ски картата. Картата важи за цяла Каринтия.

# 146
  • Мнения: 644
 gori70, благодаря много за пълната и конкретна информация  Peace Аз имам време да трупам инфо, защото намерението ми е да организирам нещо чак за следващия сезон. Grinning

# 147
  • София
  • Мнения: 121
Моля, ако се сетиш за нещо питаи, и успех в търсенето.

# 148
  • далечно
  • Мнения: 1 029
да дам един глас за Livigno след седмица каране там - доста червени писти (обаче бих казала светло червени и едни широкииии), по-малко черни. Определено от трите италиански ски  зони, където съм била (Вал д'Аоста, Доломитите и Ливинио - пише се с ер малък), това е най-евтиното място по отношение на хранене навън например (тъй като е безмитна зона, нищо че е част от Италия).

# 149
  • Мнения: 72
Здравейте,мислим отидем до Австрия на ски през декември ,досега не сме ходили и ни препоръчаха   Kaprun .Някой ако има впечатления или да препоръча хотел или апартамент близо до пистите ,или друго място в Австрия

Общи условия

Активация на акаунт