Витамин D, децата, майките, възрастните и зимата...

  • 178 119
  • 921
  •   1
Отговори
# 915
  • София
  • Мнения: 4 570
Здравейте!  Нахлувам с въпрос, но отскоро чета за вит. Д. Има ли значение къде ще се изследва? И кой вид /например виждам няколко възможности в Бодимед/? И ако нещо не е в норма, трябва на ендокринолог ли?
Благодаря предварително!

# 916
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540

Благодаря ти!  bouquet Мисля от сайта да поръчам, заедно с ензими за проблемите ми със стомаха. Общо излизат много добра цена, а доставката е направо смешна. Сега ще разгледам и другите опаковки.

# 917
  • Милано
  • Мнения: 942

Благодаря ти!  bouquet Мисля от сайта да поръчам, заедно с ензими за проблемите ми със стомаха. Общо излизат много добра цена, а доставката е направо смешна. Сега ще разгледам и другите опаковки.
Може ли линк и за ензимите? bouquet

# 918
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
...
Може ли линк и за ензимите? bouquet

Скрит текст:
Отзивите и тук, и във форума на bb-team са много добри. Могат да се купят и от сайта на bb-team, доставката е за 2 дни, но пък за 40 лв. получаваш 90 т., а оттук за същата цена 180 т. Simple Smile

https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Super-Enzymes-180-Capsules/857

  

# 919
  • Мнения: 35 872
Моля някой да пусне нова тема.

# 920
  • София
  • Мнения: 808
Намерих информация за витамин Д на Министерството на Здравеопазването. Много е полезна.  Simple Smile

www.endo-bg.com/wp-content/uploads/2016/04/vitamind.pdf

Много благодаря за линка!! Прочетох информацията с особено вълнение. Та това е официален документ, потвърждаващ всичко, което в тази тема сме научили благодарение на Pink Panter! Пинки, невероятен си!

Съжалявам само, че някакси не се усеща лекарите да са запознати с информацията, въпреки че е от 2013-та година..

# 921

Общи условия

Активация на акаунт