«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕазаруване от чуждестранни сайтове
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 742 отговора

¬арна, ул «ора 8

ћнени€: 24
www.photobox.co.uk

Много интересен сайт за изкарване на снимки и други фото услуги. Доставката до БГ за снимки е 1.99 лири ( поне аз толкова съм плащала досега ) . Освен снимки, от сайта са изкарвани и тетрадки със снимка отпред. Всички са доволни от качеството на снимките. Могат да се поръчват в различни размери , мат или гланц, със или без бяла рамка.

Могат да се пращат покани за регистрация. Ако се регистрираш от покана получаваш 50 безплатни снимки на които плащаш само доставката. Канещия също получава 50 безплатни снимки. След това поканения също може да стане спонсор, т.е. да покани и той някой,  и така се получавам много добър кръговрат.

До 30 минути след поръчка , може да се влезе в поръчката и да се направят промени!

Доставят се на пощата. По принцип трябва да ги пускат в пощенските кутии, но те ги оставят в пощенския клон всеки да си ги вземе. Пристигат за около 3-4 дни.
Някой ако го интересува нещо още да пита  Peace

Някой ако иска покана да ми пише на лични мейла си!
« ѕоследна редакци€: ср, 30 сеп 2009, 23:36 от DeCuTa »
÷итирай

ѕри любимите ми хора!

ћнени€: 1 594
«аписвам се, тези дни ще пусна първата си поръчка Party
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 236
јз поръчах снимките и ги получих за 4 дни - много добро качество за без пари  bowuu
÷итирай

ћнени€: 4 923
 ак ги достав€т?
÷итирай

ћнени€: 502
»мам пуснати две поръчки със снимки и една с тетрадка.

по пощата ги достав€т.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 85
«аписвам се и аз bowuu
ѕоздравлени€ за хубавата тема  bouquet  
јз чакам поръчка от 22.09 Peace
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 236
Ќа мен ми ги б€ха пуснали директно в пощенската кути€.
÷итирай

ѕри любимите ми хора!

ћнени€: 1 594
ћоже ли н€кой да об€сни как задавате тетрадките със снимки?
÷итирай

јсеновград

ћнени€: 134
јз нещо не разбрах Embarassedако може повече инфо newsm78колко снимки колко струват...
÷итирай

ћоже ли н€кой да об€сни как задавате тетрадките със снимки?

ќтиваш на     * Cards & stationery от там на Photo Notebooks избираш на корицата как  да са подредени  снимките и после следваш стъпките. ћожеш да избереш листите с квадратчета, редове или без редове да са.
÷итирай

јз нещо не разбрах Embarassedако може повече инфо newsm78колко снимки колко струват...

50 снимки струват 0,00 , а плащаш само доставката от 1,99 лири.
÷итирай

¬арна, ул «ора 8

ћнени€: 24
— времето ще допълва първи пост за да € оформ€ максималко €сно за всички  Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 142
ƒобре ако искам 150 снимки + 50 безплатни колко ще е доставката н€кой има ли на представа.¬ид€х , че над 150 снимки цената е 0.08  обаче размера нещо не го схващам по наше 9/13см. ли е? newsm78
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 85
»мам пратен и код  /не знам обаче дали е личен  newsm78/
http://m.my.email-photobox.fr/nl/jsp/m.jsp?c=d801e760bf43cc4a54 за 50% намаление на  албум с  м€сто за 400 снимки  за 7,50 ≈. ƒано не греша , но ми прилича на албум newsm78.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 116
www.photobox.co.uk
ћного интересен сайт за изкарване на снимки и други фото услуги. ƒоставката до Ѕ√ за снимки е 1.99 лири ( поне аз толкова съм плащала досега ) . ќсвен снимки, от сайта са изкарвани и тетрадки със снимка отпред. ¬сички са доволни от качеството на снимките. ћогат да се поръчват в различни размери , както мат или гланц.
ћогат да се пращат покани за регистраци€. јко се регистрираш от покана получаваш 50 безплатни снимки на които плащаш само доставката.  анещи€ също получава 50 безплатни снимки. —лед това поканени€ също може да стане спонсор, т.е. да покани и той н€кой,  и така се получавам много добър кръговрат.
ƒостав€т се на пощата. ѕо принцип тр€бва да ги пускат в пощенските кутии, но те ги остав€т в пощенски€ клон всеки да си ги вземе. ѕристигат за около 3-4 дни.
Ќ€кой ако го интересува нещо още да пита  Peace

ƒесита, искаш ли да ме поканиш Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 742 отговора