Дарете книги за читалищна библиотека

  • 20 259
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 457
Имам много книги, половината са на руски, но ще ми трябва камион, за да ги закарам там.Аз в нашето искам да ги даря, но не намирам кой да ги закара.

# 31
  • Мнения: 122
Ще се опитам да помогна с малко книжки.

# 32
  • Карлово
  • Мнения: 4 635
И аз с удоволствие ще изпратя някоя книга. Само да прегледам кои може да са интересни.

# 33
  • Мнения: 4
Имам много книги, половината са на руски, но ще ми трябва камион, за да ги закарам там.Аз в нашето искам да ги даря, но не намирам кой да ги закара.
Наистина е голям проблем транспорта,защото София е доста далеч.Ако беше по-близо,може би щеше да се намери начин за превозването на книгите.А всички по-малки(най-вече селски) библиотеки се нуждаят от книги,тъй като няма средства да се закупи нова литература.

# 34
  • Мнения: 4
Ще се опитам да помогна с малко книжки.
Благодаря!  bouquet

# 35
  • Мнения: 4
И аз с удоволствие ще изпратя някоя книга. Само да прегледам кои може да са интересни.
Благодаря!  bouquet

# 36
  • Мнения: 522
Изпратих! Hug

# 37
  • Мнения: 4 292
С удоволствие ще изпратя още утре! Имам много книги, нямам повтарящи се, но спокойно мога да се лиша от някои. Ще говоря и с мои приятелки, за да помогнат и те с каквото и колкото могат.

# 38
  • Мнения: 4
СУПЕР!  newsm51А АЗ ЗАПОЧНАХ ВЕЧЕ ДА ПОЛУЧАВАМ, И С УДОВОЛСТВИЕ ЩЕ ГИ ОПИСВАМ ПО ЦЯЛ ДЕН smile3529

# 39
  • Мнения: 4
С удоволствие ще изпратя още утре! Имам много книги, нямам повтарящи се, но спокойно мога да се лиша от някои. Ще говоря и с мои приятелки, за да помогнат и те с каквото и колкото могат.
БЛАГОДАРЯ!  bouquet

# 40
  • Мнения: 2 134
Ще изпратя.Няма къде да ги държа и бих се радвала поне още някой да ги прочете!
Славето,кажи с няколко думи за това село:брой хора,има ли някаква забележителност,училище,магазин,брой читатели и т.н.Просто ми е интересно.Благодаря!
/На колко км. е от Сливен?/

# 41
  • Мнения: 7 430
Славето, аз съм от Сливен и ще гледам да минем направо с колата...само да попитам - работите ли в събота?
Ако не - можеш да ми пишеш на лични някакъв номер...

Мерси

П.С. Ще попитам и други, които могат да помогнат  Peace

# 42
  • Мнения: 654
Книги ще намерим.
А може ли учебници и списания.Всяка година съм купувала учебници и имам доста.
Дидка ,аз питам приятели и познати и ги събираме в магазина ,за да ги занесем на куп.

# 43
  • Мнения: 4
Ще изпратя.Няма къде да ги държа и бих се радвала поне още някой да ги прочете!
Славето,кажи с няколко думи за това село:брой хора,има ли някаква забележителност,училище,магазин,брой читатели и т.н.Просто ми е интересно.Благодаря!
/На колко км. е от Сливен?/
Селото е от около 360 жители,училището го затвориха преди 11 год. и децата пътуват до съседното село за да ходят на училище.Детската градина също я закриха преди 3 години и читалището сега се помещава там.Има два магазина и един ресторант.Регистрираните читатели в библиотеката са 60.Селото се намира на 13 км от Сливен(в посока София,след Сливен има отбивка в ляво).

# 44
  • Мнения: 4
Книги ще намерим.
А може ли учебници и списания.Всяка година съм купувала учебници и имам доста.
Дидка ,аз питам приятели и познати и ги събираме в магазина ,за да ги занесем на куп.
С радост ще приемем учебници и списания,те също са необходими.

Общи условия

Активация на акаунт