Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 308
Деси,кажи на твоята приятелка, ако разбира се може да си позволи финансово, да ражда в Майчин дом, да не се колебае.И аз ходих на консултации при Корновски и той ми прави секциото.Анестезиолога беше мъж,но така бързо ми сложи упойката че нищо не усетих.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Оооо да,може да си го позволи, но не искаше да ражда там, не знам защо ! А иначе е говорила в Окръжна с една нейна позната акушерка,която и е казала,че там не слагат упойка, нито пък е споменала Хаимов. newsm78 Ами сигурно ще се опита да го открие и да говори с него , ако ли не остава Майчин дом нормално с епидурална.Още веднъж ви благодаря за включването,както винаги сте ми полезни! Hug

# 17
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Деси, по принцип в държавните болници не са фенове на нормално раждане с упойка. Имам позната която преди 1 година роди нормално с епидурална в Окръжна.
Аз също мога да си позволя да родя в МД, но не искам там. Разочарована съм от въпросното здравно заведение. Това не се вързва с представата ми за частна клиника, нито отговаря на представата ми за професионалисти!
Но едни са доволни други не! Затова всеки има право на избор!

Общи условия

Активация на акаунт