Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Четох всички теми по въпроса за сокоизтистквачките. И разбрах, че марковите са хубави, ни и скъпички. За тази от телешопа май има доста противоречиви мнения.
А дали някой е доволен от някоя по-евтина. Имам предвид до 60-70 лв. мах.
Решихме да си купим този месец, че започва сезона на ябълките. Май най-много ме интересува да изтисква максимум сок от плодовете. Да се разголобяват всички части, които се цапат. Малко шум мога да преживея. Стига да не подскача из цялата кухня Laughing
Цитирай

София

Точно такава купих преди няколко месеца. Исках нещо, което да не е хипер скъпо, защото имам и 2 комбайна (последствие от липса на сватбена листа за подаръци  Smile), които идеално се справят с цитрусите.
Затова избрах от Технополис една на TAURUS (испанска марка, която не отстъпва на средния клас продукти на Мулинекс, Филипс и т.н.) - супер доволна съм.

Ето това е моделът. Цена - 52 лв.
Цитирай

Варна

Laughing Благодаря!
Тъкмо вчера я гледахме с мъжа ми в нета и се чудехме дали е добра. Може ли да попитам още нещо: режещия диск метален ли е? И успява ли да им изцеди максимално сокчето на плодчетата Very Happy
Цитирай

София

Има метален режещ диск и много фина метална цедка. Изцежда чудесно! Поискайте да ви я разглобят на място в магазина, за да видите колко лесно става, а и да разгледате отделните части.
Цитирай

в Бургас

Малко офф:
Като марка е сравнително нова на пазара . И аз си купих фритюрник ,х одихме при познат техник на бяла техника - посъветва ни , ако купуваме в близките година и половина някаква домакинска техника , да е от същата марка - няма още китайски копия , а и за да се наложат не само на испанския пазар - качеството им е на високо ниво .
Цитирай

Варна

Утре май ще ходим да купуваме Laughing
Цитирай

Ние също имаме TAURUS и сме доволни, а в МЕТРО мисля че на моменти й правят промоция
Цитирай

в кокошарника

Използвам TAURUS втора година и съм много доволна. Само ябълковия сок не излиза като бистър сок а по-скоро като пюре.
Цитирай

Използвам TAURUS втора година и съм много доволна. Само ябълковия сок не излиза като бистър сок а по-скоро като пюре.

Е, то бистър излиза само от кутия Wink
Нащата е Solac, но не съм особено доволна. 50 лв. струва.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.