Промоция в МЕТРО?

  • 18 673
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Вярно ли е, че ако в МЕТРО си занесеш стария тиган , купуваш с 30% отстъпка нов на TEFAL?

# 1
  • Мнения: 511
И на мен една приятелка ми каза,но не бих си купила тиган от Метро.

# 2
  • Мнения: 9 481
Верно е Peace
Обаче ако занесеш 4, няма да ти го дадат безплатно и със ресто Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 2 521
A тигана, който връщаш трябва ли да е /бил/ Тефал също?

Последна редакция: пт, 02 окт 2009, 22:18 от alpha_beta

# 4
  • Мнения: 9 481
A тигана, който връщаш трябва ли да е /бил/ Тефал също?
Не, какъвто им занесеш Wink

# 5
  • Мнения: 589
A тигана, който връщаш трябва ли да е /бил/ Тефал също?
Не, какъвто им занесеш Wink
Има такава промоция, да. Тиганът, който занесеш може да в всякаква марка и в каквото и да е състояние.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 521
MTV i olimpia, много благодаря за отговорите!
Вече изрових един емайлиран динозавър..... ще го нося в Метро..... smile3508

# 7
# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Аз върнах стария тефал на 9години и взех един нов за 18лв - доволна съм.

# 9
  • Мнения: 353
Снощи им разглеждах брошурата, за тиганите не знам как е, но пишеше, че ако върнеш стар електроуред - може да си купиш с 30 % намаление и имаше изброени няколко варианта електроуреди, другата новина е, че на брошурата пише че ще работят 24 часа

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Снощи им разглеждах брошурата, за тиганите не знам как е, но пишеше, че ако върнеш стар електроуред - може да си купиш с 30 % намаление и имаше изброени няколко варианта електроуреди, другата новина е, че на брошурата пише че ще работят 24 часа
smile3508
Имаше ли пасатор?  Rolling Eyes
Може ли някой да ми изпрати номер на картата си на ЛС, да разгледам брошурата?  Hug

# 11
  • Мнения: 721
http://www.metro.bg/pages/1102.aspx?0&mm=9200&cd=2&k … &pg=1#content

на 30 и 31 ст.важи само за тв и двд плейъри
промоцията важи до днес 07,10

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 11:46 от zllate

# 12
  • Мнения: 385
http://www.metro.bg/pages/1xx2_artimg.aspx?0&fmn=92102&p … g=21&pgno=150
Tова е от брошурата в сила от 08.10.-21.10.
Иначе пасатор има в мултипакет в изтичащата днес брошура

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 097
http://www.metro.bg/pages/1xx2_artimg.aspx?0&fmn=92102&p … g=21&pgno=150
Tова е от брошурата в сила от 08.10.-21.10.
Иначе пасатор има в мултипакет в изтичащата днес брошура
Много благодаря!  Hug
Само дето не мога да отворя линковете, че нямам карта в себе си.  Confused

# 14
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Малко офф топик: видях един човечец да бута количка с допотопен телевизор в събота, като бях в Метро, явно и за тв-та има  Laughing 

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 384
Малко офф топик: видях един човечец да бута количка с допотопен телевизор в събота, като бях в Метро, явно и за тв-та има  Laughing 
Има, има! За телевизори и за компютри. Доста се зачудих за един стар телевизор и стария комп дали да не ги върна, ама процедурата с пренасянето е сложна.  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 458
и аз вече съм горд собственик на тиган за палачинки Laughing майка ми изрови отнякъде два стари тигана но докато отидем вече бяха свършили обикновените,но пък ако сега не си бях взела такъв тиган незнам кога друг път щях да го взема

# 18
  • Мнения: 245
Надявам се, че това няма да е единствената промоция от подобен вид, защото не успях нищо да направя.
Ще следя и в другите вериги.

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 13:30 от ехк

# 19
  • София
  • Мнения: 458
няма да е последната,според мен всичко едва сега започва Simple Smileв предишната брошура можеше да смениш стар телевизор и да си купиш нов с отстъпка.Между другото и за техномаркет бях чула -мисля че за перални беше,но имаше и за други уреди

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 384
Надявам се, че това няма да е единствената промоция от подобен вид, защото не успях нищо да направя.
Ще следя и в другите вериги.
В новата брошура има пак 2 страници стар за нов уред - прахосмукачки, котлони и някакви стайни климатици май беше тоя път.

# 21
  • София
  • Мнения: 458
уредите са:
кафемашина Rohnson-108лв
мобилен климатик Zelmer-335лв
индукционен котлон АЛЯСКА-83 лв
шевна машина 167лв
това са цените с  отстъпката

# 22
  • София
  • Мнения: 1 247
няма да е последната,според мен всичко едва сега започва Simple Smileв предишната брошура можеше да смениш стар телевизор и да си купиш нов с отстъпка.Между другото и за техномаркет бях чула -мисля че за перални беше,но имаше и за други уреди

В последните месеци редовно има такъв вид промоции в Метро. А за Техномаркет също е вярно - аз лично върнах една ръждясала Перла и сега от няколко дни съм горда собственичка на нова пералня Whirlpoll 6 Sence с 20% отстъпка Simple Smile

# 23
  • Мнения: 245
Опасявам се единствено, че преди промоцията цените са надути и пак си купуваш нещата по нормална ценар но осигуряват събирането на старата техникар да не я хвърлиш до боклука пред блока, а да им я замъкнеш на място.
Но пък грозната гледка до кофите ще изчезне.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 384
Винаги има уловки във всяка промоция и нещо, което е уж подарък. Само не знам за какво им са всички тези стари и амортизирани уреди, че да имат интерес да ги събират.  newsm78

# 25
  • Мнения: 262
И на мен не ми е ясно , но ме е яд за тиганите и ТВ-тата, затова ще следя темата за по-нататъшно развитие.

От сегашните прИмоции нищо не ме грабва.

# 26
  • Мнения: 1 312
Нямам карта в себе си и не ми се отварят линковете.
Промоцията още ли е в сила, че имам два стари Тефала Flutter

# 27
  • Мнения: 3 456
Нямам карта в себе си и не ми се отварят линковете.
Промоцията още ли е в сила, че имам два стари Тефала Flutter
За тиганите промоцията свърши.

# 28
  • Мнения: 2 926
За тиганите явно е свършила, а някой има ли инфо има ли нова промоция, че в момента брошурите не са пред мен.

# 29
  • София
  • Мнения: 458
уредите са:
кафемашина Rohnson-108лв
мобилен климатик Zelmer-335лв
индукционен котлон АЛЯСКА-83 лв
шевна машина 167лв
това са цените с  отстъпката

ето това е.Заменяш стар уред и вземаш един от тези 4 по избор на тази цена

# 30
  • Мнения: 1 745
Интересна акция. Peace Аз бях чула за ТВ,компютри,но не знаех,че е имало за тигани. LaughingИ моя Тефал е за смяна.Ще следя.

# 31
  • Мнения: 385
За тиганите явно е свършила, а някой има ли инфо има ли нова промоция, че в момента брошурите не са пред мен.
Днес видях, че Тефал имат промоция в Пикадили, без да се връща стар тиган. Май деже излиза даже по-евтино:

Пикадили vs Метро

# 32
  • Мнения: 544
Време беше да се направи нещо подобно и у нас.  Hug
В Япония си плащаш, за да си изхвърлиш стария уред, но ако го занесеш в магазина, от където си купуваш нов, не си плащаш.

# 33
  • Мнения: 737
Ще следя темата Grinning
Имам еднин стар гаден хладилник..........него искам да махна Simple Smile за сега
Някой нещо да е чувал за хладилници?

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
В Техномаркет има на Самсунг стар за нов с 12% отстъпка.

# 35
  • Мнения: 737
tanya_p благодаря  bouquet

# 36
  • Мнения: 2
 А някои може ли да даде номер на клиентска карта, че аз все още нянам, а искам да разгледам брошурите. Може и на лични.

# 37
  • York
  • Мнения: 826
Това е един много приятен начин да се отървеш от стария боклук  Mr. Green
Преди повече от 6 месеца върнахме в Техномаркет един монитор на 10г. и си взехме Самсунг с 15% отстъпка.
Ще ви чета за интересни нови промоции на техника, че имам нужда от това онова.  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 1 890
Много се извинявам за спама  Blush , но ако някой има стар хладилник и му е излишен, да ми пише. Прецакахме на хазяина хладилника (един стар ЗИЛ  Crazy ) и сега се налага да му купя някакъв. Без значение от външен вид, само да е работещ. За София.  Hug

# 39
  • Мнения: 9 481
Много се извинявам за спама  Blush , но ако някой има стар хладилник и му е излишен, да ми пише. Прецакахме на хазяина хладилника (един стар ЗИЛ  Crazy ) и сега се налага да му купя някакъв. Без значение от външен вид, само да е работещ. За София.  Hug
Ами върнете въпросния прецакан ЗИЛ Wink

# 40
  • София
  • Мнения: 1 890
Ааа, как пък няма да му купя нов бе.  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 13
няма да е последната,според мен всичко едва сега започва Simple Smileв предишната брошура можеше да смениш стар телевизор и да си купиш нов с отстъпка.Между другото и за техномаркет бях чула -мисля че за перални беше,но имаше и за други уреди

В последните месеци редовно има такъв вид промоции в Метро. А за Техномаркет също е вярно - аз лично върнах една ръждясала Перла и сега от няколко дни съм горда собственичка на нова пералня Whirlpoll 6 Sence с 20% отстъпка Simple Smile

И аз, и аз се сдобих с Уърлпуул чистак бърсак новичка – но от новата им еко серия зелено поколение. Отстъпката е страхотна, а и хем се отървах от старата пералня на майка.

# 42
  • Мнения: 262
В Метро една жена сменяше тиган. 30 % е намалението на Тефал.

Има и още една оферта , пак 30 % намаление , ако върнеш стар електроуред.

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 20:21 от The_Sunrise

# 43
  • Мнения: 120
уоу... доста интересна промоция.. стар тиган за нов - супер Wink

# 44
  • Мнения: 9 481
уоу... доста интересна промоция.. стар тиган за нов - супер Wink
....беше...преди месец Mr. Green

# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
в последната брошура също има сигурно затова са вдигнали темата, от миналия четвъртък почваше.

# 46
  • Мнения: 262
Не е от миналия месец. В сегашната брошура е до 02.12 , мисля че беше.

# 47
  • Мнения: 5
сегашната брошура е от 19.11.2009до 02.12.2009.Върни стар телевизор и ВЗЕМИ НОВ LCD SONY с отстъпка!*може да върнете телевизор от всяка марка или вид,независимо откъде и кога е закупен. следва снимка и цени.... bowuu
32 "-930 лв с ДДС а с отстъпка 834лв с ДДС
40"-1594,80лв с ДДС с отстъпка 1438,80 с ДДС информацията е за който го интересува .Мога да дами номер на карта за да разгледате каталога  Hug

Последна редакция: пт, 27 ное 2009, 15:57 от jujuaa

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 543
Има доста промоции - ако върнеш старо - взимаш ново .

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 292
уоу... доста интересна промоция.. стар тиган за нов - супер Wink
....беше...преди месец Mr. Green

И сега я има тази промоция ...до 02.12  Peace

# 50
  • Русе
  • Мнения: 762
Извинявайте за глупавият въпрос, но къде носите старите тигани- до касите или до входа, или...? newsm78

# 51
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
А в Техномаркет за всякакви електроуреди ли важи намалението, ако занесеш стария?

# 52
  • Варна
  • Мнения: 552
Вече си поднових тиганите. Върнах 2 стари и новите ми излязоха 35лв. и двата.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 521
Извинявайте за глупавият въпрос, но къде носите старите тигани- до касите или до входа, или...? newsm78

На входа вдясно даваш стария тиган и ти дават едно червено талонче, което показваш на касата после!

# 54
  • Мнения: 843
      Да, на входа се предават.  За любопитните от Пловдив  все ощи има почти всички видове тигани:  малък , среден,  за палачинки, уок,  оребрен и голям с капак.  Предишната промоция не стигнаха до мен.
       Странна работа,  човек някак с годините  свиква с тенджерите и тиганите  и трудно сменя.    Като се вгледах в стариниите по шкафовете - ахнах.
       Е,  вече съм горд собственик. Crazy 

# 55
  • Русе
  • Мнения: 762
Извинявайте за глупавият въпрос, но къде носите старите тигани- до касите или до входа, или...? newsm78

На входа вдясно даваш стария тиган и ти дават едно червено талонче, което показваш на касата после!
Благодарско   bouquet

# 56
  • Мнения: 1 650
А задължително ли е старият да е Тефал?

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 292
А задължително ли е старият да е Тефал?

Не пише ,че трябва да е на тефал  Peace

П.С. Метро ще работи по 24 часа  през декември   Whistling

# 58
  • София
  • Мнения: 2 521
А задължително ли е старият да е Тефал?

Не.
Аз даже мисля, че и парче от тиган става... емайлиран, алуминиев, кой какъвто изрови....

# 59
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Така ме е яд, че си изхвърлих старите 2 тигана  ooooh! Някой да има сливи за смет да услужи?

# 60
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Сиренце, и аз пратих мъжо да муфти баща си за стар тиган, че в нас недоимък - всичко изхвърлих  Mr. Green
Само не знам няма да умра от срам довечера с "тигана" в метро, един такъв изстрадал вид има, всеедно сме последните клошари   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт