«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 251 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 60 отговора

ћнени€: 1 188
»нтересна акци€. Peace јз б€х чула за “¬,компютри,но не знаех,че е имало за тигани. Laughing» мо€ “ефал е за см€на.ўе след€.
÷итирай

Home

ћнени€: 300
«а тиганите €вно е свършила, а н€кой има ли инфо има ли нова промоци€, че в момента брошурите не са пред мен.
ƒнес вид€х, че “ефал имат промоци€ в ѕикадили, без да се връща стар тиган. ћай деже излиза даже по-евтино:

ѕикадили vs ћетро
÷итирай

ћнени€: 544
¬реме беше да се направи нещо подобно и у нас.  Hug
¬ япони€ си плащаш, за да си изхвърлиш стари€ уред, но ако го занесеш в магазина, от където си купуваш нов, не си плащаш.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 737
ўе след€ темата Very Happy
»мам еднин стар гаден хладилник..........него искам да махна Smile за сега
Ќ€кой нещо да е чувал за хладилници?
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 1 643
¬ “ехномаркет има на —амсунг стар за нов с 12% отстъпка.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 737
tanya_p благодар€ bouquet
÷итирай

ћнени€: 2
 ј н€кои може ли да даде номер на клиентска карта, че аз все още н€нам, а искам да разгледам брошурите. ћоже и на лични.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 246
“ова е един много при€тен начин да се отървеш от стари€ боклук  Mr. Green
ѕреди повече от 6 месеца върнахме в “ехномаркет един монитор на 10г. и си взехме —амсунг с 15% отстъпка.
ўе ви чета за интересни нови промоции на техника, че имам нужда от това онова.  Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 807
ћного се извин€вам за спама  Blush , но ако н€кой има стар хладилник и му е излишен, да ми пише. ѕрецакахме на хаз€ина хладилника (един стар «»Ћ  Crazy ) и сега се налага да му куп€ н€какъв. Ѕез значение от външен вид, само да е работещ. «а —офи€.  Hug
÷итирай

ћнени€: 6 031
ћного се извин€вам за спама  Blush , но ако н€кой има стар хладилник и му е излишен, да ми пише. ѕрецакахме на хаз€ина хладилника (един стар «»Ћ  Crazy ) и сега се налага да му куп€ н€какъв. Ѕез значение от външен вид, само да е работещ. «а —офи€.  Hug
јми върнете въпросни€ прецакан «»Ћ Wink
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 807
јаа, как пък н€ма да му куп€ нов бе.  Crossing Arms
÷итирай

ћнени€: 13
н€ма да е последната,според мен всичко едва сега започва Smileв предишната брошура можеше да смениш стар телевизор и да си купиш нов с отстъпка.ћежду другото и за техномаркет б€х чула -мисл€ че за перални беше,но имаше и за други уреди

¬ последните месеци редовно има такъв вид промоции в ћетро. ј за “ехномаркет също е в€рно - аз лично върнах една ръжд€сала ѕерла и сега от н€колко дни съм горда собственичка на нова пералн€ Whirlpoll 6 Sence с 20% отстъпка Smile

» аз, и аз се сдобих с ”ърлпуул чистак бърсак новичка Ц но от новата им еко сери€ зелено поколение. ќтстъпката е страхотна, а и хем се отървах от старата пералн€ на майка.
÷итирай

ћнени€: 249
¬ ћетро една жена смен€ше тиган. 30 % е намалението на “ефал.

»ма и още една оферта , пак 30 % намаление , ако върнеш стар електроуред.
« ѕоследна редакци€: чт, 26 ное 2009, 20:21 от The_Sunrise »
÷итирай

ћнени€: 121
уоу... доста интересна промоци€.. стар тиган за нов - супер Wink
÷итирай

ћнени€: 6 031
уоу... доста интересна промоци€.. стар тиган за нов - супер Wink
....беше...преди месец Mr. Green
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 60 отговора