Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някой ако знае някакъв хубав спрей за изправяне на коса нека сподели.Ще му бъда много благодарна.
Цитирай

Да знам че трябва четка и сешуар но ми кажи някаква марка
Цитирай

Перник

Аз бях купила един гел за изправяне на Лонда, използвах го 4-5 пъти и косата взе много да ми опада предполагам от него #2gunfire #2gunfire #2gunfire, защото това беше единствения нов продукт. Ефект имаше, но не ти го препоръчвам... newsm78
Цитирай

благодаря но може ли да ми кажеш кой е по добрият а и каква му е цената.
Цитирай
Искам да ви попитам несто относно моята коса или по-точно цвета. Преди време се (5 месеца) се боядисах тамно кафяво, сега искам да сам на кичури, но не смятам, 4е сте стане добре на тази тамна основа. Корените започват да се личат вече.......................................... newsm78
Да уточня, аз сам нова във форума
Благодаря
Цитирай

Варна

Ползвам продукт на Вела, много съм доволна! След нанасяне суша за 5 минути със силна струя и косата е готова ! Моята по принцип е чуплива, жилава, гъста и небоядисвана и доста дърпане и трабва за да придобие спретнат вид !
Цитирай

Burgas

Аз ползвам гел за изправяне и оформяне на "Лакме"- испански е, за професионална употреба и съм много доволна, снабдява ме моята фризьорка.
Цитирай

Plovdiv

Ползвам продукт на Вела, много съм доволна! След нанасяне суша за 5 минути със силна струя и косата е готова ! Моята по принцип е чуплива, жилава, гъста и небоядисвана и доста дърпане и трабва за да придобие спретнат вид !

Как точно се казва, че и моята е много трудна за оформяне?
Цитирай

Преса  си  вземи , гелът ще  свърши  за няколко пъти ...а и косата не е така   жива  според мен с мазила по  нея , седи  изкуствено такова.....а и пресата оформя ...не само изправя...и е по-лесна от  сешоар + 4етка за използване. Peace
Цитирай

О вече няма да използвам никаква преса преди една година се изправях постоянно с преса и в момента косата ми е в много лошо състояние.
Цитирай

Най - добре не ползвай,но ако  искаш за даден случай , за празник ,  за повод ...тогава .....за   всеки ден  е убийство  за косата ...да ....
Цитирай

От година и половина използвам Шварцкопф-Осис.Много сьм доволна.Струва около 12-13 лв.Взимам си го от фризьорката.Не е спрей,а е като крем за коса.Изправя и предпазва от силната,гореща струя на сешоара.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.