Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Германия

Току що от уни-то ми възложиха поредното бойно поръчение, след месец ще има мулти-култи парти и освен нещо за хапване ме помолиха да подготвя и снимков материал.
Затова питам дали ще сте съгласни да използвам и ваши снимки правени в БГ това лято?

Цитирай
Ми то май Харичка най-много е правила  Wink Very Happy
От мене (ако намериш нещо) нямаш проблем Very Happy
Цитирай

New Zealand

От мене (ако намериш нещо) нямаш проблем Very Happy

4е как?! Ще им покаже как се прави кръщене в БГ:)
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Даааааааааааааааааа... бива, бива!! Кръщенето определено ще им е интересно!
На кого бяха снимките с дините и доматите???? (много се извинявам и се надявам, че мамата няма да ми се разсърди, че не си спомням  Praynig Hug Love) Та те също показват бит и са страхотни!
Цитирай

Даааааааааааааааааа... бива, бива!! Кръщенето определено ще им е интересно!
На кого бяха снимките с дините и доматите???? (много се извинявам и се надявам, че мамата няма да ми се разсърди, че не си спомням  Praynig Hug Love) Та те също показват бит и са страхотни!

На МОФ-и.
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

Пепе, аз видях страхотни снимки от наште мами, така че познавайки малко и тебе знам че ще ни представиш в най добрата ни светлина  Flutter  Mr. Green
Не се и съмнявам!  Hug
Цитирай

Току що от уни-то ми възложиха поредното бойно поръчение, след месец ще има мулти-култи парти и освен нещо за хапване ме помолиха да подготвя и снимков материал.
Затова питам дали ще сте съгласни да използвам и ваши снимки правени в БГ това лято?

Там е и момента да пуснеш снимката на Строен Фидан между другите...ей така небрежно....току виж някоя мадама се поинтересувала оригинала на снимката Very Happy
Цитирай

Германия

Там е и момента да пуснеш снимката на Строен Фидан между другите...ей така небрежно....току виж някоя мадама се поинтересувала оригинала на снимката Very Happy
хихихх, не ви минава сватовническия мерак значи Mr. Green
Цитирай

35 35 35
Цитирай

хихихх, не ви минава сватовническия мерак значи Mr. Green

Не за друго,ами да е до Фиди у Немско Very Happy
Цитирай

Цццццц, той ни ще!
Ни гу вличе тоз швабски и тва сий!
Ей тъй ку можи някъди по  английския свят нема да муй лошо
Швабия ни му арадисвъ
Цитирай

Германия

Че то на такива партита идват по принцип новите студенти от разни други страни, китайчета, африканци, арабчета, латиносите...
Цитирай

в Tara

аз нямам нищо напротив, дори бих се радвала Very Happy

стига да ти харесват снимките
Цитирай

Германия

аз нямам нищо напротив, дори бих се радвала Very Happy

стига да ти харесват снимките
Оууу да!
Благодаря!!! Love Love Love
Цитирай

в Tara

сега  ка4вам още малко "зелени" снимки Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора