Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някоя мама да е ползвала кремове от тази марка,дали си заслужават парите,по-специално тези против бръчки
Цитирай

Аз се обринах от него  Confused А уж се води медицинска козметика.

В момента много добре ми действа RevitaLift на Loreal
Цитирай

Специално RevitaLift Complete with SPF 18 ми изчисти лицето  Very Happy
И моята кожа е кофти, а след раждането, беше нещо ужасно.
Цитирай

вляво от асансьора

В момента ползвам Eucerin Hydro Protect, понася ми, но не съм очарована Naughty.
Цитирай

на 35г.и искам нещто против бръчки, но се колебая между Eucerin или Лореал.А някой да знае Авене дали имат против бръчки
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Явно си е до кожа, но аз използвам Eucerin  вече една  година и съм много доволна.  Кожата ми е нормална, нямам проблеми, но с този крем "свети", изглежда добре.
Не съм използвала обаче този против бръчки.
Цитирай

Sofia

Аз си купих Eucerin Lipo balance за чувствителна кожа(или подобно име), много добре подхранваше сухата ми кожа, но се обринах и го спрях!
Ползвам флуид Хепидерм на Лореал , но така и не разбрах дали трябва и крем да слагам отгоре?
Цитирай

Шумен

От няколко месеца ползвам този против бръчки - много съм доволна, а за миризмата - той не е ароматизиран  Tired Може би този с кофти аромата е бил стар или пък неправилно съхраняван  newsm78. А преди имах Лореал визибъл резълтс и също ми хареса - лек и приятен. Абе и двата ми харесаха и определено 6те си купя пак. А на Авен е доста мазен - за по-суха кожа явно. Ама по принцип дават тестери, пробвай и си избери най-подходящия за теб.
Цитирай

София/Москва

Най-добре си вземи на Виши провиталифт, може и на Лореал, за мен това са най-добрите козметики за жени.Действат ми перфектно (този на Виши сестра ми го ползва и е супер доволна)
Цитирай

Шумен

То че Вишито е супер спор няма, ама първо няма слънчева защита, второ е два пъти по-скъп от обсъжданите. Аз да си призная ползвам Виши за нощен и Лореал или Юсерин за дневен.
Цитирай

в Tara

ве4е доста време си ползвам на тази марка крема. супер е. пробвала съм от вси4ко, от което има на пазара , но съм най -доволна от тази марка.
у4удвам се за аромата, защото то4но този няма ни аромат, ни мирис. то4но като за мен Very Happy
против бръ4ки оба4е не го знам
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.