много ми е мъчно

  • 654
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
здравейте и от мен  искам да ви разкажа и моята история.преди година и половина ми откриха аденом на хипофизата и хашимито/хипотиреоидизъм/ незнам дали го написах правилно Wink .запо4нах ле4ение и след година то даде разултат появиха се  EFP .немога да ви опи6а еуфорията в която изпаднахме вси4ки у дома.вси4ко беше иделно до 01.09 т.е. до преди 13 дни когато ми по4наха контракции от нищото и то на по-малко от 5 мин.отидохме с мъжът ми в болницата но беше много късно за два часа имах вече 8см разкритие.подробности няма да ви разказвам -бях в края на 5-ти месец и по-точно в 25г.с. загубихме нашата малка хубавица .сега си мисля колко ли време ще ми отнеме да забременея отново а да неговориме за страха дали няма да се повтори .гинеколожката ми каза че следващия път трябва да ми се напражи серклаж но дали тожа е наи-уместното решение?молбата ми е ако някоя от вас е преживяла нещо подобно да сподели с мен своя опит защото аз ще се побъркам вече.също така искам да ви попитам дали имам право на болничен след преждевременното раждане в смисъл като този който се дава след нормално раждане т.е. 45 дни тъй като по това време а и още съм в болничен от мойта докторка и ми казаха че тогава от тях не ми трябва.много ви благодаря предварително мили момичета Simple Smile 

# 1
  • Мнения: 7 716
Когато лежах за задържане на много момичета направиха серклаж /с по няколко неуспешни бременности/ и всички успяха.
Не се страхувай, ако това е причината за нещастието ти, следващия път ще успееш.

# 2
  • Мнения: 1 951
Здравей,
 zа съжаление не мога да отговоря на твоите въпроси, но искам да ти кажа че много съжалявам zа това което преживяваШ и  Hug
МожеШ да попитаШ и във форума на родителите zагубили деца, там може би съЩо Ще могат да ти дадат съвет.
Пожелавам ти скоро да можеШ да се похвалиШ и всичко да бъде наред следваЩия път.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравей, много съжалявам за случилото се Cry
Пожелавам ти бързо да се възстановиш и да забременееш. С много внимание, лежане и добри лекари следващият път ще успееш  Praynig
На мен ми се случи нещо подобно, дадоха ми болнични за раждане-май 45 дни бяха.
Късмет!

# 4
  • Мнения: 311
Благодаря ви момичета за милите думи.Много е хубаво когато има с кого да поговориш.Надявам се в скоро време да се похваля отново с  fertilization и появата на  EFP .

# 5
  • Мнения: 592
Аз също не мога да ти отговоря, но искам да те подкрепя и да ти пожелая скорошно  fertilization Бъди силна и не се предавай.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт