Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хасково

някой пил ли е по време на бременност някакви разхлабващи или от онези чайове от рода "майчин лист", или шоколадчета "комфорт"? Кажете какво може да се пие в това състояние??? newsm78 На мен ми казаха вода с лъжичка мед на гладно , но не помага!

Цитирай

Русе

Комфорт, и Бизалакс.

Но питай лекаря си  Peace

Успех.
Цитирай

София

и аз имах този проблем, но все забравях да питам лекарката какво да пия, ядях много активия и добре ми действаше Wink
Цитирай

Стара Загора

мисля че  за бременни препоръчват Дуфалак,но за по-сигурно попитай.този проблем не е за подценяване,най-вече в началото.А килограмите са бял кахър-важното е да се чувстваш добре и бебока да расте!
Цитирай

София

На мен докторката ми предписа Дуфалак(не пречи на бремеността),но преди да забременея съм пила доста по силни слабителни и сиропа почти не ми подейства.
Преди време и аз пуснах същата тема(по разгледай по нататък) и получих доста сполучливи отговори.Сега пия 400-500мл гореща вода сутрин на гладно и всичко е ОК.КАСМЕТ!!!
Цитирай

Стара Загора

за горе6тата вода и аз съм за!съ6то овесени ядки и водата,в която са варени.приятелката ми дава на детето си сладко от рози
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

Сушени или пресни сини сливи, сладко от рози, повече течности и предни плодове, сок от грозде. На мен от женската консултация ми казаха да пия бай Зърнестец. Малко е горчив и мазен, но се търпи. След като родих го редувах с чай Бебезан.
Цитирай

Atlanta ,USA

Яж круши и овесени ядки newsm10 smile3550и пий повече вода!
Цитирай

София- Wien

Топла водичка на гладно- сутрин и вечер преди да си легнеш. Яж повече пресни плодове. Най-разхлабващо действа кивито- безотказно е. Mr. Green поне при мен. Повече течности и предимно чайчета. 
Ако тези неща и другите, които са ти написали по-горе не вършат работа- Дуфалак, изписват го и на бебетата.
Цитирай

Sofia

Яж всичко, за което знаеш, че е слабително и избягвай ориз, картофи, тестени неща, солети...т.е.всичко запичащо. Запекът си е типичен за бременността и трябва да се съобразяваш с това. Аз никога не съм имала проблеми преди да забременея и пак много внимавам какво ям.
Струва ми се, че сега в последните дни най-силно се проявява този проблем, а ям само плодове и зеленчуци  Crying or Very sad
Мамите добре са те посъветвали. На търсачка ще намериш мнооого изписано по темата, пий много вода и повече движение!!! Успех  Praynig
Цитирай

Густо майна филибето,слънце грее от небето

На мен доктора ми каза да пия или Дуфалак или Инпортал (но той беше доста по - неефективен).
Питах го дали мога да пия "зелен чай" ,но той категорично ми забрани Naughty,а една сестра ми беше казала че мога да го пия пез проблеми Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.