Изгубени години (Kaybolan yıllar) - тема 4

  • 39 401
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Kaybolan yıllar


16.00-17.30 НОВА ТВ
12.30-14.00 ДИЕМА ФЕМИЛИ




Пътищата на три малки деца се разделят, но съдбата отново ги събира. Едно от тях ще промени живота из основи и на тримата с помощта на омразата си.

Есмер и Али са две малки деца, израснали в сиропиталище и незнаещи нищо за миналото си. Когато те са на 6 години пред вратата на сиропиталището оставят малко бебе, което променя живота им. Двамата се привързват към малката Езел с необяснима обич. На 6-годишна възраст обаче Езел е осиновена. За да си отмъстят за раздялата, Али и Есмер подпалват сиропиталището и остават без дом и без Езел.

20 години по-късно пътищата на тези вече пораснали деца се пресичат неочаквано. Всеки от тях има вече свой отделен живот. Езел, чието име е сменено на Айлин, е омъжена и е станала хирург като осиновителя си. Али, подобно на мъжа, заловил го по улиците на Истанбул, е полицейски началник, разнищващ случаи на организирана престъпност и е сгоден за Назлъ. Есмер пък е станал смел мъж, който служи на мафията и е подвластен на шефа си Сюлейман Чешен.


в ролите::


Burak Hakkı-Али          Yeşim Büber-Езeл       Saruhan Hünel-Eсмер      


Taner Barlas-Селчук     Nihal Menzil-Фатош       Pelin Budak-Бахар        

и други

Началото на сериала
Аватари, подписи, лентички
Gökhan Tümkaya-Kaybolan yıllar (осн.муз.тема)
Gökhan Tümkaya-Ansızın
Gökhan Tümkaya-Karanlık



Продуцент: Sergin Akyaz
Режисьори: Zeynep Günay
Сценарист: Sergin Akyaz
Музика:  Bolahenk
Продукция: STAR TV





SOUNDTRACK-DİZİ MÜZİKLERİ
ЕПИЗОДИТЕ В LAPACHE
ЕПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7

НАЗАД КЪМ: TEMA 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 23:21 от BGpapa

# 1
  • Мнения: 267
Маджиде не играе в този филм или още не се е появила?
Кажи БГпапа

Първааааа  newsm44

Гласувах с -друго.Али не ми допада  Naughty ,но го отдавам на Бурак (няма как да ги отделя) и затова.Определено не е скучен и безличен,без него филма не би бил това ,което е.Незнам дали Бурак не се справя добре,напротив,той такива роли много ги умее  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 0
Маджиде не играе в този филм или още не се е появила?
Кажи БГпапа

Първааааа  newsm44

е тъщата на Ендер коя е? не е ли точно Сема Чейрекбашъ, която играе майката на Айлин

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 18:39 от BGpapa

# 3
  • Мнения: 267
Незнам коя е ,но това не е Маджиде-вгледай се и ще видиш  Peace
Даже си говорехме с момичетата  Peace

# 4
  • sofia
  • Мнения: 56
Мерси за новата тема.  bouquet
 И на мен не ми рпилича на Маджиде.
Аз гласувах че е готин . Харесва ми Али.

# 5
  • България
  • Мнения: 457
Хайде на новата тема
Гласувах със странен,но интересен.не мога да кажа,че е готин,но пък не мога да кажа и че не е.
За майката на Айлин и на мен не ми прилича изобщо на Маджиде

# 6
  • Мнения: 0
не знам дали е същата, просто съм сложил снимка на Сема Чейрекбашъ, изпълняваща тази роля, пише го и в каста (в началото на всеки епизод) http://www.youtube.com/watch?v=ki7iIT0BnQA&feature=related
Снимките са взети от ... един от сайтовете за Кайболан йъллар, и срещо Sema Çeyrekbaşı излиза тази снимка.

Жалко, че вече не работи линка със саундтрака, много ме е яд.
Когато беше активен този линк (аз и тогава си свалих музиката), бяхме в началото на втора тема, то не можех да дам "редактирай", защото тук правилата на форума са хахави. След 24часа не може да се редактира СОБСТВЕНО мнение. Трябваше да изчакам 50 теми, за да може да го пусна този линк в началото на следващата тема. Изпревари ме една от вас (аз не стоя по цял ден пред РС) и в новата тема тя не беше сложила линк със саундтрака. Изчакахме още 50 теми, сега го пуснах и линкът вече е невалиден. Както в Tranz.it. Не се застояват дълго. Дано някой торент сайт го качи този саундтрак.
Дайте някакъв линк с музиката съм сериала... днес или утре, да мога да го сложа в първия постинг

п.с. що се касае до анкетата, гласувах с първата опция. По-безлично същество няма. Точно от този тип образи, дето не се запомнят с нищо. А му е поверена една от главните роли, направо невероятно

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 18:56 от BGpapa

# 7
  • Мнения: 8
Гласувах с - може би Б.Хаккъ не може да го изиграе добре

Лично днес го наблюдавах във сцената със ф. Езел, не ми хареса начина по който пресъздаде радостта си.  Беше изключително фалшиво според мен.

Или пък другата вероятност е, да е създаден този образ за него за да може да изпъкне ролята на Есмер. Не знам, тези който са го гледали в друг сериал може би ще кажат.

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 19:07 от anna mari miller

# 8
  • Варна
  • Мнения: 17 927
 Whistling

# 9
  • Мнения: 251
И аз в новата тема!
Хайде, да не е без нищо

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 19:17 от Beceтo

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 304
И аз тук.  Hug Hug Hug

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
запис

# 12
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Beceтo,  много е красив Бурак!

# 13
  • Мнения: 251
Beceтo,  много е красив Бурак!


Ммммммммм,да Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 0
много е красив Бурак!

това са две несъвместими неща. Как беше терминът, който означава две взаимоизключващи се думи  Party

Общи условия

Активация на акаунт