«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора

јнкета

Ѕихте ли използвали качествена €понска козметика?

¬ъведи тво€ глас

ћнени€: 0
«дравейте , искам да знам дали про€в€вате интерес към €понска козметика - кремове, спирали, пудри, сенки за очи и т.н. озметиката е изработена от изц€ло натурални продукти и предимно от ориз и оризови люспи.
“ук в Ѕългари€ € н€ма,но искам да знам дали ще има интерес към не€.
 ато цени е достъпна,като пример мога да дам крем за лице от 140г. за 20 лева ќт личен опит знам, че е качествена и с много добра поносимост към кожата.
Ќ€ко€ от ¬ас дали е ползвала и какво ¬и е мнението.ћол€ споделете .  Ѕлагодар€  bouquet
« ѕоследна редакци€: сб, 10 окт 2009, 17:47 от rely »
÷итирай
јз съм ползвала на Shiseido пудра и слънцезащитен крем и останах доволна. „естно казано не се сещам за друга марка €понска козметика у нас. ћожеш ли да дадеш малко повече инфомаци€.
÷итирай

España

ћнени€: 59
—поред мен,€понската козметика(Shiseido,Kanebo,Sk-2,Anayake) е много по надпреднала от френската от типа Chanel,Dior,Guerlain.....и на същото ниво на La prairie.
ќт горе изброените марки ползвам Shiseido(от3Ц4 год.) i Kanebo( ползвам само за около очни€ контур) и съм изключително доволна.
 азват че, SK-2 е много по/добра от Shiseido,но според мен долу горе са на едно ниво.
÷итирай

»сланди€

ћнени€: 16
«дравейте, момичета! јз от година съм основно на €понска козметика- Ўисейдо и съм изключително доволна от кремовете и грима. –одих се с т€х, както се казва и имам очи само за т€х. ќсвен т€х, знам за Kose и Kanebo. –ешила съм и от т€х да пробвам. ќпределено Ўисейдо е най-добрата козметика, ко€то съм ползвала досега и има ефект при мен ( Pureness ми сви поритеи изглади тена, White Lucent сери€та н€ма аналог). ўом и козметичката ми каза, че има разлика към много по-добро, откакто € ползвам. Kose и Kanebo мисл€, че не отстъпват по качество и горе-долу са един и същ ценови клас. Rely, би ли споделила малко повече за тази, ко€то споменаваш?
÷итирай

«дравейте!
—тава въпрос за козметика ко€то в сравнение с Ўисейдо е на доста по-достъпна цена.
“ук в Ѕългари€ все още € н€ма,но искам да знам дали ще има интерес към такъв вид козметика.
ѕолзвала съм крем на тази марка,който е изработен от ориз и е много добър.
÷€лата продукци€ е изработена от натурални продукти.
 ато ц€ло €понската козметика е с пъти по-качествена от останалите марки.японците са ценители на качеството и натуралните продукти.
÷итирай

ћнени€: 455
 ато ц€ло €понската козметика е с пъти по-качествена от останалите марки.японците са ценители на качеството и натуралните продукти.
'»ч не е задължително.
ћарки цитирай, марки. Mr. Green
÷итирай

н€къде под слънцето...

ћнени€: 1 209
«а ко€ марка става въпрос?
ѕолзвала съм Ўисейдо,  анебо —  2 и јнна€ке, най доволна съм от —  2
÷ените им обаче са много по различни от 20 лв
ћадам ћираж, писали сме заедно  Laughing
 рем за лице 140 г newsm78, това може би е само за салони, а и за цена 20 лв е абсурд Naughty
÷итирай

»сланди€

ћнени€: 16
Rely, виждам, че си публикувала същата тема и в други форуми със същите запитвани€. Ѕи ли ни дала повече инфо за въпросната козметика ?  ƒистрибутор ли си  ?  Thinking
÷итирай

ћарката е Komenuka.
“ова е количеството в което се предлага дневен крем за лице,а цената от 20 лева е тази на ко€то крема се предлага в япони€ Smile
÷итирай

ћнени€: 455
«нам € марката, и всъщност името й е Komenuka Bijin.
—айт: www.komenuka-bijin.com
»зц€ло натурални не са, имат и парабени в н€кои състави,н€кои от шампоаните им съдържат SLS и SLES...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 320
Само Kanebo съм ползвала и не ми понесе изобщо
÷итирай

—офи€

ћнени€: 8
ѕолзвала съм н€колко неща на Shiseido и съм много доволна. —коро мисл€ да пробвам и Kanebo.
÷итирай

—ъгласна съм че не е на 100% с натурални продукти,но €понската козметика ( и не само козметика) са на високо ниво,защото при т€х продукт с ниско качество просто не се купува.÷енители на качеството са Smile
»наче пуснах темата,не защото съм дистрибутор,а просто искам да знам дали ще има интерес към такъв вид козметика каквато е Komenuka Bijin. (както ме поправи ћадам ћираж).  Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 406
ј от къде купувате продуктите на Shiseido?
÷итирай

ћнени€: 4 803

ато цени е достъпна,като пример мога да дам крем за лице от 140г. за 20 лева

ўом се предлага на 20 лв крайна цена в Ѕ√, то си представ€м на колко € взимаш....ќттам  се съмн€вам  за качеството.... и произхода, разбира се.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора