Списък на школи,курсове,спортни занимания за деца

  • 188 518
  • 603
  •   1
Отговори
# 15
Нещо за бебета от 6 м. до деца 3 г: музикална анимация май се казва, пеят им песнички, броилики, карат децата да се включват, пляскат с ръце, пригласят... накрая танцуват. Ходили сме само веднъж, но ни хареса и може би ще опитаме отново скоро. Организират го към църквата Покров Богородичен (зад х-л Родина е), но не е религиозно ориентирано. Петък, 10 ч. Струва 4 лв за 1 час, или 12 лв за 4 посещения (т.е. по 3 лв) като първия път май беше безплатно.
Всъщност става въпрос за мултимедийно обучение по английски език, има доста офиси,но мен конкретно ме интересува този в кв.Слатина.

# 16
  • София
  • Мнения: 488
Плувен басейн Баня Мадара, обновен с треньор много по- добър от Спортната палата като условия и преподаватели . Предварително записване на деца, за работа с треньор. 8 пъти мисля, че беше 35-40 лв. На Спортната палата 8 пъти 30 лв.

# 17
В Зимния дворец в "Студентски град" има няколко учебни групи по кънки,водени от треньори,завършили НСА.
Тренировките са 3 пъти седмично , в момента тече първата седмица от началото на сезона и се правят графици с часовете.Дъщеря ми е на 5 и девет месеца и ходи с удоволствие Joy за трета година,така че възрастта 3-6г.
е идеална за начало на занимания с кънки .
Месечната такса е 35лв + по 1,30лв за наем на кънки всеки път,ако си купите втора ръка от пазра "Дружба"или друго място- по възможност твърди пластмасови кънки след консултация за номера и вида на кънките, излиза по-евтино Wink
Телефонът на нашата треньорка  Роси е 0887 10 27 05.

За съжаление забелязвам,че тази година децата в залата са по-малко Sad
Май рекламата на клубовете куца,а когато няма деца,няма и лед,защото инсталацията и поддръжката са скъпи и следва размразяване на леда и превъщането на пързалката в най-хубавите зимни месеци
в игрище за футбол на малки вратички...

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ето включвам се!  Grinning

Танцова школа "Нюанс", за деца от 4г. нагоре, предлага комплексно обучение по:

* художествена гимнастика;
* модерен балет;
* спортна гимнастика;
* народни танци;
* латино танци;
* музика и пеене.

адрес
пл. Народно Събрание 10
Студентски дом ет4, зала 402
тел. 77 22 57
0889/ 236 806
0889/ 802 632

И сега ВНИМАНИЕ:
Школа "Нюанс" ще бъде с вас и в Детски кът АРЕНА
- В Младост4: от октомври сряда и петък от 17-19ч.
- бул. Тодор Александров 64: вторник и четвъртък 17-19ч.

П.П: НЕ съм им все още клиент. Връчиха ми тяхна листовка в Парка Заимов в неделя, но ми се иска да запиша щерката на балет. Ако някоя мама ме изпревари, моля нека да сподели впечатленията си   bouquet

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нещо за бебета от 6 м. до деца 3 г: музикална анимация май се казва, пеят им песнички, броилики, карат децата да се включват, пляскат с ръце, пригласят... накрая танцуват. Ходили сме само веднъж, но ни хареса и може би ще опитаме отново скоро. Организират го към църквата Покров Богородичен (зад х-л Родина е), но не е религиозно ориентирано. Петък, 10 ч. Струва 4 лв за 1 час, или 12 лв за 4 посещения (т.е. по 3 лв) като първия път май беше безплатно.
Една наша близка госпожица посещаваше точно това място с музикална анимация и беше съвсем мъничка, а вече пееше сума ти песни. Много хубави неща чувам за там. За съжаление, не успяхме и ние да се включим...

# 20
Препоръчвам ски и сноуборд! "МОТЕН" на Витоша и "ОХО" на Банско. И двете фирми организират и летни занимания - походи, природа... страхотно е!Дъщеря ми започна да кара ски на 3 години, а сега се е отдала на сноуборда. През лятото покори връх Вихрен и беше най- щастливият тиийнейджър на света.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 142
В Зимния дворец в "Студентски град" има няколко учебни групи по кънки,водени от треньори,завършили НСА.
...

March, моят син много иска да ходи на зимни кънки, ама много далече тоя Студ.град (от Люлин  ooooh!)
Има ли възможност да го водя през уикендите ей-така, да покара и ще има ли кой да му показва (пък що не и на мен  Wink )

# 22
  • София
  • Мнения: 3 631
http://www.euroschool.dir.bg/

"Училища за Европа" - синът ми миналата година беше първото ниво. Посещаваше ги с удоволствие и беше безкрайно доволен. Групата им се състоеше от 4 дечица. Това си е направо индивидуално обучение. Тази година сме пак там Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
Във всички квартални читалища има занимания. В нашето - Петър Берон на Витошка има балет, народни танци, модерни танци, хор, пиано, цигулка, езици, театрална школа и т.н. За съжаление повечето са преди 17.30 и няма как да запиша дъщеря ми. Единствено народните танци ще са по-късно, но ако се съберат достатъчно деца. Така че, ако има мами от квартала - дайте едно рамо Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 488
Само идея давам- бившия  културен дом Лиляна Димитрова-срещу парка Заимов. Има най-различни занимания-карате, спортни, модерни, народни танци на различни школи. За 1 месец спортни танци за дете на 6 г. плащаме 25лв. Тренировките са 2 пъти седмично по 1-1,5 часа.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 242
В Петър Берон народните танци са 15 лв/месец за 2 посещения в седмицата. Айде...няма ли съкварталки, че ми е много мерак да се сформира група. Даже съм навита и чужди хлапета да водя и вземам

# 26
  • Мнения: 1 258
Давам ви координатите на сдружение "Мечо Пух".Дъщеря ми посещаваше 1 година вокалната група,когато беше на 4 години. fiuuuuuu(не че е кой знае каква певица,по-скоро идеята ми беше свързана с музикалната култура и за забавление).После избра да ходи само на плуване.Часовете бяха от 18:00 часа(мисля че имаше група и от 19:00).Впечатленията са ми,че децата добре се забавляваха.Лошото е,че за родителите няма място за изчакване и всички се трупаха на входа отвън.Освен това към сдружението има и уроци по пиано,школа по изобразително изкуство,театрална група и други.
Телефонът,който имам е:65 60 39
Адрес:ул."Николай Павлович"6(малка задънена уличка-мисля, че беше третата пряка на "Евлоги Георгиев" след "Графа" в посока НДК)

Последна редакция: ср, 21 сеп 2005, 13:10 от Trislon

# 27

March, моят син много иска да ходи на зимни кънки, ама много далече тоя Студ.град (от Люлин  ooooh!)
Има ли възможност да го водя през уикендите ей-така, да покара и ще има ли кой да му показва (пък що не и на мен  Wink )
 
Няма проблем да се уговорите за събота или неделя,една от седмичните тренировки е винаги в събота или неделя. Sunglasses
Обаче си мисля,че като сте в другия край на града по-удобно ще ви е да ходите на пързалка Славия,макар че аз самата никога не съм стигала дотам,но зная че е целогодишно отворена за желаещи хлапета,а и майки Wink

# 28

OXO-те са наистина добри,Мая и Анди(с него се познаваме  още от училище),които го направиха са ми познати и съм ги виждала как работят с деца,не само в планината,но и на Лозенец-за сърф училището на Мотен.

Обаче лично аз никога не бих избрала Мотен за ски/сноуборд училище на дъщеря ми,нито Мачирски...Много са масови и контролът над децата е занижен,както се казва"не са това ,което бяха"преди 7-8 години.
Мила живот и здраве за 4-та година този сезон ще бъде пак с ДИНО(Витоша),края на ноември тя навършва 6г. т.е. от 3 годишна е активно на ски.ДИНО е ски&сноуборд училище само за хлапета,не са от "големите" ,но вниманието към децата е невероятно и няма текучество на учители,повечето деца се познават и ходят там от 2-3 годишни до тийнейджърска възраст , всяко си има любимия учител  Heart Eyes.
Самите собственици Ане-Мари и Емо са много готини хора и бивши състезатели,имат малка-5 годишна щерка,която кара от съвсем мъничка и са наясно с нуждите на връстниците и(винаги има поощрителни награди,в бусчетата се пее с пълно гърло,а последния ден на курса има снежно парти).В нашето семейство всички вкл. бабите и дядовците,лелята и вуйчото са ски вманиачени и много се радват,че освен че не боледува през зимата нашата калпазанка кара наравно с тях и то по най-яките писти Grinning

Детски ски-сноуборд колеж Wink ДИНО,Алеко,в базата на ПСС,обща скиорна със ски училище МАРИНА(те пък имат реклама в сп.Родители)
Тел.  на ДИНО: 868 32 04, 0898 62 42 87,0889 48 93 34

# 29
За "Дино" съм чувала също хубави неща, но ако има профита на Витоша, това са "МОТЕН". В това, че се разрастнаха няма нищо лошо! Аз лично се радвам и им пожелавам все повече успехи! И ние в нашето семейство сме "маниаци" на тема зимни спортове и аз съм дълбоко благодарна и на ОХО и на МОТЕН за любовта, която събудиха в дъщеря ми към зимните спортове /разбира се и към сърфа/! За децата е важно да се занимават със смислени неща и да са на чист въздух. Това, което е най-хубаво е, че детето ми се връща със светнали очи след всяко прекарване с тях!

Общи условия

Активация на акаунт