Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

при ОП

Някой да знае повече инфо по  Question Противопоказна ли е, голямата НМВ за дечицата до и около годинката Rolling Eyes  Question
Цитирай

София

За каква надморска височина говориш? 1000 м или повече?
Цитирай

София

Цитат на: Mila77
За каква надморска височина говориш? 1000 м или повече?

Да, наистина Question
Цитирай

при ОП

Извинете, че не уточних Embarassed Става дума за около 1380/1400 м. Това много ли е и дали Цецо ще може да постигне изравняване, или е още мъничък Question
Цитирай

София

Мисля че няма да има проблем, ние спокойно си ходим в Самоков- около 1000 метра. Понася й много добре. Все пак на такава височина въздуха не е разреден чак толкова.
Цитирай

БГ - София

Здравей,
Не мисля, че ще е проблем с Вики ходихме на село (горе-долу толкова високо), като беше на 7-8 м. Вярно е, че ние не броим от 0, но все пак  Very Happy .
Ако много се притесняваш попитай педиатъра.
Весело изкарване  Very Happy .
Цитирай

София

Наистина няма проблем. Емо е качен за първи път на около 1500 м. когато беше на 9 месеца. СТРАХОТНО му се отрази! А Цецо става на година другия месец ако не ме лъже паметта, нали? Very Happy
Цитирай

sofia

на мен педиатърката не ми позволи да го заведа Ники на Белмекене заради надморската височина,но там е 2000м Rolling Eyes
Цитирай

при ОП

Благодаря на всички Exclamation
Проблема при нас е, че идваме от 0/Варна/, а вие сте от София повечето, а там не е 0.
Да вярно е, че Цецо става на годинка другия месец, точно за рожденния му ден мислим да го заведем на планина.
Цитирай

Sofia

Афродита , ние утре заминаваме на планина с малките ( нали днес навършват 1 годинка , да ги зарадваме дечурлигата). Ще ходим на доста места , но най-вече на Боровец . Пиах педиатърката , още преди да заминем за Германия , защото там е доста по-висока надморската височина , та тя ми каза , че няма да има проблем . да чукам на дърво такъв проблем нямаше ...

Не се притеснявай !!!
Цитирай

при ОП

Цитат на: NaNa
Афродита , ние утре заминаваме на планина с малките ( нали днес навършват 1 годинка , да ги зарадваме дечурлигата). Ще ходим на доста места , но най-вече на Боровец . Пиах педиатърката , още преди да заминем за Германия , защото там е доста по-висока надморската височина , та тя ми каза , че няма да има проблем . да чукам на дърво такъв проблем нямаше ...

Не се притеснявай !!!

Благодаря ти, NaNa Wink
Весело изкарване на празника, пак и приятна почивка Exclamation
Непременно се обадете като дойдете във Варна Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.