fat burning yoga

  • 14 242
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте,
скоро тръгнах да ходя на гореспоменатата йога и се чудя наистина ли топи мазнини или и това са рекламни трикове?
На мен много ми харесва като гимнастика и със сигурност се натоварвам доста, имам мускулна треска и се чувствам супер, много енергична и свежа след тренировка. Но все пак ще смъкна ли някое килце  Wink Нещо качих няколко килограма това лято .... и трудно си закопчавам панталоните, въпреки разумното ми хранене ... и хич не ми харесва това.
Поздрави

# 1
  • Sf
  • Мнения: 808
Запалила съм се и аз по тази йога, дори ще ходя да се записвам в клуб Малееви. Ето какво намерих в Интернет за този вид йога:
http://www.standartnews.com/archive/2005/06/25/supplement/s4476_16.htm

# 2
  • София
  • Мнения: 5 826
Разкажи малко повече за тази йога, че не съм я чувала.
Къде ходиш и колко струва? Какви упражнения и по колко време се правят?

Между другото AVK, в другия си пост пишеш, че може да си бременна, как се съчетава с йогата?


Последна редакция: чт, 15 сеп 2005, 12:48 от Amidala

# 3
  • Sf
  • Мнения: 808
Ооох, не сме... Praynig
Иначе щях ли толкова да се чекна наляво и надясно и така да диетувам...
Не съм се записала още, че трябва да си заминат Червените кхмери, нали разбираш... Не мога да ходя на сестри малееви да им цапам килимчетата, хохохо:-)
Иначе в сайта им може да видиш повече подробности:
http://www.maleevaclub.com/groups_schedule.html
Аз лично съм си избрала карта с 8 посещения, тамън по 2 пъти на седмица ще ходя Grinning тази карта е 26 лв.
Мисля първо обаче да почна със стречинг йога, че от години не съм се занимавала дори и с малко по-продължителна гимнастика, та да не взема да се повредя нещо, хаха, е, то мускуланата треска ще има да ме треска още първия път, ама нейсе, трай, мамо за хубост:-)
в Красива мама има цяла тема за йогата, може там да видиш, има мами, които от години се занимават и дават страхотни съвети от опита си:-) Не ме питай мен, аз само се каня, хихих:-) И още нищо не съм направила:-) Embarassed
Ето я темата в Красива мама:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=21615.0;all
Късмет и успех от мен, маме:-)
голяма съм шматка, хахаха, то въпросът за бременеето не било за мене, иСфинете ме

Последна редакция: чт, 15 сеп 2005, 12:40 от crossamaia

# 4
аз ходя в клуб Малееви и се започнах именно заради статията в Стандарт. Запитах се обаче дали има положителен ефект върху килограмите, защото в чужди статии пък пише, че няма как да свалиш килограми с йога ... то знае ли човек вече. Наистина излизаш плувнал в пот, а да не говорим и че не ми достигат силите да изпълня всички упражнения Wink Най-много ми харесва, както и преди казах, че се чувствам страхотно! Преди съм ходила на фитнес - бях много изморена на следващия ден дори след цяла година ходене на фитнес 3 пъти седмично. На аеробика същото - а и не съм много по тези аеробни програми.

П.П. наситина има вероятност да съм бременна, но то всеки месец има Wink и съм решила докато наистина не разбера, че съм, да си продължавам живота по същия начин като преди. Тези дни ще си правя тест и ще видим. То може би малко фаталистично гледам на нещата, но някак не ми се вярва да забременея .... и затова се старая наистина да подържам нормален начин на живот.

# 5
  • Мнения: 431
AVK, а колко продължават заниманията?

# 6
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 newsm10Благородно ви завиждам smile3521!Тук в тоз малък град няма инициативни хора по спортните клубове да организират йога или аеробика или нещо подобно!А желаещи много newsm78Особено АЗ smile3518

# 7
заниманията са по час и половина. Аз поне ходя вечер от 7 и докато се размотаеш, всичко започне, към 9 без нещо свършват. Но това ми е единствената възможност за спорт. Не съм сигурна дали другите занимания през деня не са по-кратки. Важното е, че не ми пречи да заспивам после, но пък вечерята става доста късна, а съм озверяла от глад след тренировка и колкото и да искам да не ям 2 часа след това, няма начин!

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Аз ходих на Фат Бърнинга 2 месеца в Малееви - отслабнах с около 5 килиграма, бях много упорита, единствено по време на месечния цикъл не ходех, защото се чувствах дискомфортно!
Преживяването си заслужава, мисля, че не се отразява толкова на килограмите, колкото на визията и душевното разположение!За съжаление, когато от както Ива излезе в отпуска не съм ходила - хвана ме мързела Embarassed
 Препоръчвам ти да опиташ, освен това е желателно да не ядеш 2 часа преди и 2 часа след тренировката, и естествено по-лекият режим на хранене е препоръчителен!Аз отказах цигарите, защото се чувстах много зле след тренировка да запаля цигара + това определено ми намаля апетита!
Лошото е, че групите вече станаха много, ама наистина много големи и е малко кофти да се блъскаш като в стадо с овце, за което трябва да се помисли от Малееви след тази масирана реклама!
Аз си свалих от Интернет Пилатес и да си призная доста от упражненията са идентични!
Успех и не се колебай да пробваш, ефект има не като при фитнеса и аеробиката - много по-добър!

# 9
  • София
  • Мнения: 17 140
А, помислиха-помислиха Малееви и ни качиха горе в един гигантски закрит тенис корт  Laughing
Но няма значение, много е приятно, препоръчвам  bowuu

# 10
  • Мнения: 2 249
запалихте ме-ще пробвам! Laughing
мерси за инфото  bouquet

# 11
  • Мнения: 493
моята приятелка ходи на Пилатес и е бремена в 4 месец , чуства се екстра от
Пилатеса, който е  подобен на Фат Бърнинга , тя сама не прави по сложните упражнения
дори мисли да ходи до 6 месец за сеа е качила 2 кг, а яде нормално

Общи условия

Активация на акаунт