Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Ве4е  се  4удя какво да правя , вси4ко ми омръзва , интернета ...ТВ...спане...4акане ....отег4авам се ....не минава  времето ....аа   да не  забравя и  ядене ...и после мислене колко тежа .....боли ме главата ...краката ....искам да  раждам ве4е!! #Crazy   

Изобщо защо пускам тема като тази незнам , тя  сигурно е отег4ителна като настроението ми ....може да е временно ...хванало ме е нещо ..иде ми да  се бръмна някъде...незнам... #Crazy

Ако  ви е  ску4на темата , сори...не отговаряйте , а  ако има и  други като мен , пишете та да не ме е  яд  4е съм сама ...хаха hahaha успокоява ....

# 1
  • Burgas
И мен ме е хванал съклет, пък и ми тежи вече и гърба ме боли...ужас.
Искам да ми олекне вече и да се почувствам и аз като бял човек. Tired
Освен да се радваме на свободното време, което ни остава, щото после може и да поразредим посещенията във форума. Peace

# 2
  • Перник
 Laughing LaughingМи да ти изпратя моя син за малко да разнообрази сивото ти ежедневие. За един ден престой с него ще ти се прииска да не раждаш скоро newsm78 smile3511 smile3533

# 3
  • Стара Загора
и аз съм така!бях толкова спокойна до сега,но явно наближава МОМЕНТЪТ и започвам да се разстройвам от дребни не6та и ми се плаче....

# 4
Ох ...ще ми се и аз ве4е да се оплаквам от нямане на време  от бебето   Grinning   За сега  само корема ми мърда странно ..... говоря  си с  него,:  оба4е  ми се ще да  го видя  ве4е и да  го  гушна .... Rolling Eyes Whistling  чакане му е майката....Казват ,4е накрая последния  месец  бил колкото още  9   хаха Grinning

Аз  си пла4а без  да знам защо...вече  спрях да се чудя...плача  си ей така и ми минава...то поне от  филм да беше та да знаех   защо ....хаха Mr. Green

# 5
  • Стара Загора
странно,но не се страхувам от раждането!очаквам го като естесвен финал на една 6тастлива бременност,която промени живота ми и сяка6 ни6то ло6о неможе да се случи!ИЗНАРВЯМ СЕ от факта, че не започвам да раждам!!!искам да стане о6те сега!!!

# 6
  • Перник
странно,но не се страхувам от раждането!очаквам го като естесвен финал на една 6тастлива бременност,която промени живота ми и сяка6 ни6то ло6о неможе да се случи!ИЗНАРВЯМ СЕ от факта, че не започвам да раждам!!!искам да стане о6те сега!!!

Simple SmileИ аз бях супер спокойна до деня в който ми казаха, че утре в 19.00 часа ще ме оперират (не операцията ме притесни) Shocked, а то пък нямало нищо страшно Joy . Леко и бързо раждане Simple Smile

# 7
Ами то не ви остава изобщо време до раждането. Аз още от преди месец съм в тъпо настроение и всичко ме отегчава, добре че е форума, че не ми се мисли как ще издържам с тази глупава ТВ и със това еднообразие. Понякога искам по-бързо да родя, понякога пък започвам да се страхувам от раждането, като се замисля, че то не остана много, а друг път чак не мога да повярвам, че ще ставам майка, толкова ми е невероятна тази мисъл. Общо взето объркана работа.
Хей, rumeto ми дай ми го малко а мен твоето сладурче да те отменя малко, да не мислиш, че ще ти откажа, а тъкмо ще ме подготви малко. Simple Smile

# 8
  • Перник
Ами то не ви остава изобщо време до раждането. Аз още от преди месец съм в тъпо настроение и всичко ме отегчава, добре че е форума, че не ми се мисли как ще издържам с тази глупава ТВ и със това еднообразие. Понякога искам по-бързо да родя, понякога пък започвам да се страхувам от раждането, като се замисля, че то не остана много, а друг път чак не мога да повярвам, че ще ставам майка, толкова ми е невероятна тази мисъл. Общо взето объркана работа.
Хей, rumeto ми дай ми го малко а мен твоето сладурче да те отменя малко, да не мислиш, че ще ти откажа, а тъкмо ще ме подготви малко. Simple Smile
[/quote

Я по-добре ела на гости в къщи (Св.София е близо до нас), аз ще ви оставя за час два сами. Че със сигурност ще родиш след това  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 9
  • София
еми аз да ви кажа,че искам да забременявам да може да си почивам колкото си искам най-накрая Flutter кеф кеф така обичам да си стоя вкъщи, да зяпам ТВ Crazy

# 10
  • София
Наслаждавай се на последните дни, в които можеш да се излежаваш, почиваш и правиш, каквото и когато ти е кеф  - после като дойде бебето, няма да е същото повярвай ми  Wink

Ако не си накупила и/или подредила всичко за бебчо, можеш и така да "изгубиш" още малко време.

На мен лично ми доставяше огромно удоволствие да извадя всичко, което съм накупила за бебоците и да се радвам, гледайки и представяйки си как моите бебета бебчета ще изглеждат в дрешките, колко време ще се забвляват, играейки с играчките и т.н.

Дано времето до края на бременността ти мине бързо!  Hug

# 11
  • София
Аз определено не скучая, макар че понякога и мен ме хваща секлета  Whistling
Обаче утре пускам щерката на градина, та сега за нея мисля, после ще ходя два дена на последните си две лекции, после ... и аз не знам какво newsm78
Вчера имах гости по повод рождения си ден  balloon и днеска още си се радвам на подаръците - печка и комплект тиганотенджери на Индженио Mr. Green ще си готвя всеки ден вкусотийки newsm64
Та, така! А и книги колкото си щеш за четене smile3529

# 12
  • New Zealand
Наслаждавай се на последните дни, в които можеш да се излежаваш, почиваш и правиш, каквото и когато ти е кеф  - после като дойде бебето, няма да е същото повярвай ми  Wink

Това все едно аз съм го написала:)
А ина4е, като наближи раждането, обикаляхме за креват4е, спално бельо, някои дрешки, коли4ка... После изпрах и изгладих вси4ко. Всеки ден излизах /сама/ на разходка. Никого не познавах в квартала ... Много спях и 4етях.

# 13
  • София
Аз много добре те разбирам - така съм се радвала, като ми казаха, че влизам в болницата да раждам, че хората почнаха да си мислят, че вече съм откачила.

Но наистина после е по-трудно и да искаш, няма почивка. И аз ака завиждах на майките с колички, докато бях бременна, ама да видиш, като родих как почнах да завиждам на бременните.

# 14
  • густо майна Филибето
Аз много добре те разбирам - така съм се радвала, като ми казаха, че влизам в болницата да раждам, че хората почнаха да си мислят, че вече съм откачила.

Но наистина после е по-трудно и да искаш, няма почивка. И аз ака завиждах на майките с колички, докато бях бременна, ама да видиш, като родих как почнах да завиждам на бременните.

Същата бях първия път.Наслаждавай се на времето си сега.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт