Педиатри, Вътрешни болести, GP-та - гр. София

  • 296 342
  • 530
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 7
Много моля да ми помогнете с добър педиатър в София, частно . Не се осигурявам в България, но с малкият на 4 месеца ще поседим засега тук . Ще съм ви много блгодарна... записала съм час при Стаменов в "щерев" , а съм чувала добри отзиви за Светла Якова в Полимед . Записах в Щерев , по принцип ходя там като съм в Бг. Благодаря много

В Борово д-р Попва. На ул. "Родопоски извор" и е кабинета. Има много пациенти (но продължава да записва деца и бебета) и се чака, но си заслужава - има страхотно отношение, разбира си от работата, не претупва прегледа, когато трябва дава направления, а не се прави на всичкоразбираща... като цяло с две ръце гласувам за нея. Много съжалявам, че не сме и пациенти вече (преместихме се на другия край на Сф) Уникална е.

# 511
  • София
  • Мнения: 2 367
Моля, за препоръка за добър педиатър в Люлин

# 512
  • Мнения: 37
Моля за препоръки за педиатър в района на ВМА/Медицинска академия... скоро ще раждам, а идея нямам към кого да се насоча. Много държа да не изписва антибиотици за щяло и нещяло, да е достъпен по телефона, изобщо добър професионалист.

# 513
  • Мнения: 2
Здравейте! Скоро се преместихме в София, район Илинден. Детето ми прави 5 месеца след 3 дни и се води още при лекарката от родния ми град. Казаха ми,че мога през целия юни месец да сменя личния лекар на детето. Можете ли да ми кажете личен лекар, който е и педиатър в район Илинден. Благодаря предварително!

# 514
  • София
  • Мнения: 1 037
Здравейте! Скоро се преместихме в София, район Илинден. Детето ми прави 5 месеца след 3 дни и се води още при лекарката от родния ми град. Казаха ми,че мога през целия юни месец да сменя личния лекар на детето. Можете ли да ми кажете личен лекар, който е и педиатър в район Илинден. Благодаря предварително!

д-р Бозаджиева в бившата ІІІ-та градска - много добър лекар, но с особен характер

# 515
  • Мнения: 2
благодаря

# 516
  • Мнения: 17
Здравейте,
може ли да ми препоръчате добър педиатър в района на Подуяне, Хаджи Димитър, Сухата река. Търся някой, при който да се запазват часове, да изписва хомеопатия, да не бърза с антибиотика и да не обръща повече внимание на представителите на фармацевтичните компании отколкото на пациентите си.

# 517
  • София
  • Мнения: 933
Аз не съм доволна от др. Парашикова и от педиатър Лориана Каменова .
Едната е адски некомпетентна , а другата не дава направления , дори да си супер зле!

# 518
  • Мнения: 60
Здравейте, Моля за мнения и препоръки за педиатър в 17 Дкц.Имам опит с 22 ДКЦ, но ми се иска да сменя настоящия на детето, не съм доволна и събирам мнения за евентуални адекватни такива в района Редута, Гео Милев, Оборище, склонна съм и на по-далечен вариант.Мерси!

# 519
  • Мнения: 375
Привет! За Софиямед препоръчайте педиатър. В момента сме при д-р Янкова. Искам да останем в Софиямед, но при друг педиатър.

# 520
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 112
Здравейте,  искам да попитам за отзиви за д- р Манов в 12 дкц Люлин. Срещнах,се с него,  направи ми добро впечатление,  но все пак нямам отзиви за него като лекар. Пред другите кабинети беше ужасна лудница от ревящи деца,  а на повечето врати имаше
листове с надписи... Талони няма!!! И тн.

# 521
  • Мнения: 16
Здравейте, бременна съм в 8ми месец и си търся педиатър в района на Света Троица, Илинден. Бихте ли препоръчали някого?

# 522
  • София
  • Мнения: 933
Добри педиатри има в Полимед на ул. брегалница. Др. Заяков е добър педиатър там. Ние се записахме при Ангелова и дъм доволна .

# 523
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте, може ли да ми препоръчате педиатър в кв.Полигона, за новородено бебенце?

# 524
  • София
  • Мнения: 9 107
Здравете.
Може ли да препоръчате педиатър в района на Света Троица и Банишора - 7 ДКЦ, 3-та грдадска, 5-та градска болница, който да приема нови пациенти?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт