Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 2 586 отговора

София

д-р Стоименов - мамолог
0889 66 67 20
Първа Градска Болница

д-р Лора Дойчева - мамолог
5 ДКЦ, 9268212
« Последна редакция: пн, 18 май 2015, 19:51 от bubanka »
Цитирай

DE

d-r Evgeni Vasilev
 Tina Kirkova (1-va AG Sveta Sofija)
 0888 932038
Цитирай

Добрич

Д-р Монева - мамолог
25-та поликлиника
Цитирай
д-р Петър Свещаров

5-та МБАЛ и Медицински център "Панацея"
www.panaceabg.com
Аз ходя на профилактични прегледи при него и съм доволна.На 28г. съм
Цитирай

Д-р Николова от Шейново.
Цитирай

Sofia

А някой мамолог който има частен кабинет бихте ли ми препоръчали?
Цитирай

На точното място, в точния момент

Д-р Цанов, работи и в "Закрила" на "Дондуков"
тел. 0888 66 111 8

Той ме предупреди, че не трябва да разчитаме на това да се "преглеждаме" сами, защото ако се стигне до това сама да си напипаш възелче, може да е късно.
По същата логика не бива да се доверяваме на преглед чрез опипване, а само на такъв с помощта на съответната апаратура (ехограф).
Цитирай

Букурещ

Цитат на: dodo_dodo

аз като най-препатила с 4 операции, прекрасни белези и спомени на двете ми гърди....не бих ти препоръчвала никой от Онкологията - много е потискащо там.
А февруаари месец май пак ще се наложи да ме режат. Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad

затова си ходя при моя гинеколог на ехограф, в Гинекологичен Център "София" на профил. прегледи.
там поне атмосферата е спокойна, и нищо не е толковаа стресиращо колкото в Онкологията.
Цитирай

Sofia

Цитат на: Liorena

аз като най-препатила с 4 операции, прекрасни белези и спомени на двете ми гърди....не бих ти препоръчвала никой от Онкологията - много е потискащо там.
А февруаари месец май пак ще се наложи да ме режат. Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad

затова си ходя при моя гинеколог на ехограф, в Гинекологичен Център "София" на профил. прегледи.
там поне атмосферата е спокойна, и нищо не е толковаа стресиращо колкото в Онкологията.

Благодаря за предупреждението.
Вече посетих д-р Василев в Тина Киркова - чудесен човек и добър специалист. Препоръчвам го!
Всичко е наред при мен.
Цитирай
д-р Василев в Тина Киркова е от учениците на Дюлгеров  , и аз съм "за" него.
Цитирай

Цитат на: Mamma
д-р Стоименов - мамолог
сл.тел. 988 36 31/вътр. 354
Първа Градска Болница

И аз на него съм се доверила
Цитирай
Цитат на: Liorena

Здравей,
незная за6то си толкожа недожолна от онкологията,
но аз сам оперирана там с аденом на гардата и сам много дожолна от Д-р Полихронов. Така 4е ако пак ти се налоги потарси го.............
Цитирай

София

Д-р Монева от 25-та поликлиника наистина е страхотна, а на преглед при д-р Василев от Тина Киркова, си струва да отидеш, дори и да нямаш проблем Laughing

Но, затова пък, "д-р" Николова от Шейново, хвалена като голямото мамоложко светило на болницата, щеше да ме съсипе Mad
Цитирай

sofia

д-р Василев в Тина Киркова е от учениците на Дюлгеров  , и аз съм "за" него.

Освен в Света София  д-р Василев има частен прием в клиника Вита, всеки четвъртък от 15 до 19 часа Аз също съм много доволна от него
Цитирай

София

И аз препоръчвам горещо д-р Василев от Тина Киркова, също и д-р Димитров от същата болница.
Млади, много добри специалисти и много приятни като хора.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 2 586 отговора