Мамолози - гр. София

  • 1 572 491
  • 5 591
  •   1
Отговори
# 2 205
  • София
  • Мнения: 1 213
пия Глюкофаж 3х1000мг/ден в момента.
Иначе когато излязох от кабинета на д-р Средкова не бях спокойна и още не съм, най-вече заради натъртването й,че трябва задължително след 6м пак да се прегледам, без значение при нея или не. Не ми обясни особено какво означава тази фиброкистозна тъкан, разбрах само,че не е желателно да изглеждат така нещата, но засега няма киста/аденом или пък недай си боже нещо по-лошо.
Реално не знам кой апарат показва по-точно тъканите, ехографът или мамографът, съвсем нова съм в темата  bouquet

# 2 206
  • Мнения: 2 483
Serenity__bg, аз се следя от 15 години при един лекар. Тогава бях по-малка и от теб и ми казаха проследяване на 6-8 месеца заради фиброаденом. 2 пъти в годината съм на мамолог и всичко е ОК. Ако това е единственото ти притеснение, не си го слагай на сърцето, но ако не си останала убедена в професионалните качества на лекаря, логично е да потърсиш второ мнение.

# 2 207
  • Мнения: X
пия Глюкофаж 3х1000мг/ден в момента.
Иначе когато излязох от кабинета на д-р Средкова не бях спокойна и още не съм, най-вече заради натъртването й,че трябва задължително след 6м пак да се прегледам, без значение при нея или не. Не ми обясни особено какво означава тази фиброкистозна тъкан, разбрах само,че не е желателно да изглеждат така нещата, но засега няма киста/аденом или пък недай си боже нещо по-лошо.
Реално не знам кой апарат показва по-точно тъканите, ехографът или мамографът, съвсем нова съм в темата  bouquet

Уф...и аз допреди да почна глюкофажа от 1000 мг по 2 на ден имах ПКЯ но с него се поизчистих както и ИР която смъкнах доста.Перфектни таблетки са.И аз имам леко окосмяване а и фиброза на гърдите за която ми бяха предписали геритамин 6 месеца но сега от небрежност несъм си гледала гърдите 2 години и незнам какво ме очаква.Имам въпрос и към вас дами....при какъв лекар да отида..при мамолог или ехограф...и ако може препоръчайте някой добър в Стара Загора...

# 2 208
  • София
  • Мнения: 160
В Тина Киркова прегледа при мамолог без направление е 40лв.   Peace Може да се запази час на тел 02 4470219.

# 2 209
  • Мнения: 1
Аз съм с фиброкистозна мастопатия, в последните години се появиха и доста кисти, като една-две ме тормозят много и ги пунктират като станат по-големи. Болки съм имала, особено преди цикъл, но от както се появиха кистите станаха почти постоянни, но, това е положението търпя ги.
Zdr, i az imam mnogo kisti....hodih kude li ne......razlicni mneniq na lekari...no v kraina smetka trqbva da mi gi mahat ili pone nai-golqmata....ti pri koi lekar si hodila?
___________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: пн, 27 юли 2015, 22:04 от AnMary

# 2 210
  • Мнения: 20 140
При Гаврилов,  и в онкологията на мамограф и ехограф.

# 2 211
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Д-р Монева си работи в 22 дкц, нещо са те подвели

Работи в 25дкц.
Тия дни трябва да ходя... ще пиша дали е там ии е в отпуск.

# 2 212
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Д-р Монева си работи в 22 дкц, нещо са те подвели

Работи в 25дкц.
Тия дни трябва да ходя... ще пиша дали е там ии е в отпуск.


Току що звънях в 25-то ДКЦ да си запиша час при д-р Монева, но ми казаха, че не работи там отдавна  Sad

# 2 213
  • София-Младост
  • Мнения: 23 327
Д-р Монева си работи в 22 дкц, нещо са те подвели

Работи в 25дкц.
Тия дни трябва да ходя... ще пиша дали е там ии е в отпуск.


Току що звънях в 25-то ДКЦ да си запиша час при д-р Монева, но ми казаха, че не работи там отдавна  Sad
Пробвай да я потърсиш но в 22 ДКЦ
02 971 1137
Това излиза за мобилен 0887 267105

# 2 214
  • Мнения: 375
В Тина Киркова прегледа при мамолог без направление е 40лв.   Peace Може да се запази час на тел 02 4470219.
Пълен преглед-ехограф,мамография и преглед -50 лв.

# 2 215
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Скрит текст:
Д-р Монева си работи в 22 дкц, нещо са те подвели

Работи в 25дкц.
Тия дни трябва да ходя... ще пиша дали е там ии е в отпуск.


Току що звънях в 25-то ДКЦ да си запиша час при д-р Монева, но ми казаха, че не работи там отдавна  Sad
Пробвай да я потърсиш но в 22 ДКЦ
02 971 1137
Това излиза за мобилен 0887 267105


Благодаря! Свързах се на мобилния, но е отпуска до 17.08. Пиша го за информация, ако някой друг се интересува.

# 2 216
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз се интересувам, благодаря ти вилиандър.
Последно в 22ро ДКЦ ли е?

# 2 217
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Аз се интересувам, благодаря ти вилиандър.
Последно в 22ро ДКЦ ли е?


До колкото разбрах епосредствено до 22-ро ДКЦ. Преди да се обадя на мобилния звъннах в 22 ДКЦ и от регистратурата ми казаха, че д-р Монева няма нищо общо с тях, кабинетът е до поликлиниката.

Мисля да я попитам  като се обадя да си запиша час, че вчера не ми беше удобно като я притесних по време на отпуската.

# 2 218
  • София-Младост
  • Мнения: 23 327
Аз се интересувам, благодаря ти вилиандър.
Последно в 22ро ДКЦ ли е?


До колкото разбрах епосредствено до 22-ро ДКЦ. Преди да се обадя на мобилния звъннах в 22 ДКЦ и от регистратурата ми казаха, че д-р Монева няма нищо общо с тях, кабинетът е до поликлиниката.

Мисля да я попитам  като се обадя да си запиша час, че вчера не ми беше удобно като я притесних по време на отпуската.
гр. София, ул. "Николай Коперник" № 9
И понеже и ДКЦ-то е на същият адрес, затова реших, че е там. Явно ползва техен кабинет под наем.

# 2 219
  • Мнения: 204
доктор Монева е в пристройката падаща се отляво като се застане с лице към централния вход на дкц-то. в същата пристройка има Бодимед и още няколко докторски кабинета. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт