Мамолози - гр. София

  • 1 573 715
  • 5 597
  •   5
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 228
Днес ходих на преглед при д-р Гаранина в МЦ Гинека, зад завод Електроника. С много добри впечатления съм от нея. Приема понеделник следобяд. Тел. 870 11 18 и 873 99 19
http://www.gineka-medical-center.com/mamolog.htm

# 61
nakoi hodil li e na MAMOLOG v Meditsinski Tsentar Sveta Sofia na bul. Balgaria 104-Sofia?

lekaria se kazva dr Mladenov

# 62
  • София
  • Мнения: 11 699
nakoi hodil li e na MAMOLOG v Meditsinski Tsentar Sveta Sofia na bul. Balgaria 104-Sofia?

lekaria se kazva dr Mladenov
Ако става въпрос за същия д-р Младенов,но от болницата Света София  знам,че е добър.

# 63
  • Мнения: 125
За тези, които искат да си направят мамография, в 12 п-ка в Люлин има много модерен апарат. Докторът ме прегледа първо на ехограф и после ми направиха мамография. Приема в понеделник, сряда и петък от 8 до 13.30ч и вторник и четвъртък от 13.30 до 19ч. Аз бях с направление за рентген с код 1003. Телефона на 12 п-ка е 927 60 09.

# 64
Здравейте.Бих искала да намеря мобилния телефон на Д-р Младен Младенов от 2-ра АГ болница "Света София".Моля ви за съдействие,тъй като без вашата помощ няма да мога да отида на преглед,а се нуждая от такъв.Предварително ви благодаря.

# 65
  • Мнения: 45
Имам въпрос за Д-р Кайдъмов. В частния си кабинет прави ли и ехографско изследване. Ако открие нещо при прегледа ли само прави ехограф или винаги. И ако може да ми кажете цената на прегледа. Благодаря

# 66
За тези, които искат да си направят мамография, в 12 п-ка в Люлин има много модерен апарат. Докторът ме прегледа първо на ехограф и после ми направиха мамография. Приема в понеделник, сряда и петък от 8 до 13.30ч и вторник и четвъртък от 13.30 до 19ч. Аз бях с направление за рентген с код 1003. Телефона на 12 п-ка е 927 60 09.

mama08, много ти благодаря за информацията- беше ми много полезна; отидох там на преглед и съм доволна Simple Smile

# 67
  • Мнения: 688
Здравейте и от мен,

Виждам че повечето постинги са от по отдавна, но все пак да попитам.
Смятам да отида на профилактичен преглед ( ехограф на млечните жлези) в Онкологията в Дървеница. Ходила съм преди 3 години там на профилактика, но през тези 3 години работих във фирма която организираше профилактични прегледи веднъж годишно на служителите и не съм посещавала отдавна клиниките. Сега вече съм в друга фирма и ще трябва сама да се погрижа за профилактичния си преглед тази година.
Прочетох за д-р Гаврилов, но ако отида там за преглед няма ли да ме прегледа който в момента е в кабинета за преглед.  newsm23 колко ще ми струва ехографския преглед на двете гърди в онкологичната болница в Дървеница (май за ехографа се плаща)? - ще се радвам ако някой ми даде повече информация, предварително БЛАГОДАРЯ!!!

# 68
някой може ли да помогне с препоръка за мамолог от гр. Варна, благодаря

# 69
  • Мнения: 126
..........
Д-р Николай Марков е хирург - работи в Онкологията. Двамата заедно консултират жени с мамологични проблеми дали са за операция или не. Преди време имаха консултации в Младост и в Хаджи Димитър, и аз там попаднах на тях.
Тъй като не съм ходила от години и координатите им и инфото ми за тях въобще не са актуални , пуснах това питане във форума.....
За Д-р Николай Марков мога да кажа,че е добър професионалист и най-вече човек.Той ме оперира преди 2 години от фиброаденом.Операцията мина успешно и имам малък белег,който почти не се забелязва.Имам негова визитка,но не съм сигурна дали телефонът му е актуален.Скоро ми предстои да отида на консултация при него в Хаджи Димитър и ако някой се интересува ще взема номера му.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 967
nakoi hodil li e na MAMOLOG v Meditsinski Tsentar Sveta Sofia na bul. Balgaria 104-Sofia?

lekaria se kazva dr Mladenov
Ако става въпрос за същия д-р Младенов,но от болницата Света София  знам,че е добър.
Здравейте.Бих искала да намеря мобилния телефон на Д-р Младен Младенов от 2-ра АГ болница "Света София".Моля ви за съдействие,тъй като без вашата помощ няма да мога да отида на преглед,а се нуждая от такъв.Предварително ви благодаря.



Цитирам ги тези форумки, които са се обърнали към въпросният доктор, защото аз бях тези дни на преглед при него и останах много доволна. Днес се разрових, за да видя мнение за него и останах доволна от избора си и от това, че има положителни мнения.

# 71
Д-Р Гаврилов-от онкологията.Частният кабинет му е на Манастирска 8.тел.за записване 8702216.Зет е на Киров(най-добрият професор в Б-я).Прегледа е 40лв.

# 72
  • Мнения: 12
Страхотен специалист е д-р Гаранина. Работи в клиника по гръдна хирургия на Националния Онкологичен Център, но аз ходих на частен преглед в Мед. център ГИНЕКА в Овча купел 1.
Горещо я препоръчвам, много мила и съпричастна жена, даже ме преглеждаше в почивен ден, защото нямаше как да изляза от работа през седмицата.



?? vleznah v saita im, no ne namerih adres za Ov4a kupel 1? moje li da mi kaje6 kade se namira?

# 73
  • Мнения: 688
Аз да се оплача.
Миналата седмица ходих на преглед в Онкологията в Дървеница - най-близо е до работата ми, а време нямам много да ходя по-далеч. За да си спестя време и нерви за направление от личната до гинеколог оттам за мамолог, който ще ме прегледа мануално и дали ще ме прати на ехо-графски преглед е съмнително  newsm78 Реших да си платя. Ехо-графският преглед е 30лв. там - плащам си аз и обслужване никакво  Close
Някакъв Д-р Иванов ме преглежда и едновременно диктува на една сестра някакви термини, който аз не разбирам и онази щрака на една пишеща машина от 50-те и понеже явно дотам и стигат познанията - доктора и потретва някой термини, докато тя ги схване и ги щракне на един лист.
Чувам аз между непознатите за мен медицински термини, че каза за някаква киста 9мм и се притесних. Реших че ще ми обясни, нищо подобно. След прегледа стана и тръгна да излиза  #2gunfire - аз го спирам от вратата и питам за повече инфо и единственото изречение беше: "Нищо няма - ще я следите тази киста" и изфиряса и така и не се върна вече, сестрата чукна една точка за край остави листа на бюрото и тя изчезна. Останах сама облякох се взех си листа и какво да правя..., стана ми много дискомфортно и болно, защото не стига че всеки месец си внасям не много малка здравна осигуровка срещу която нищо не получавам (само ядове) ами тук им плащам допълнително и какво...
Може и вече да сме в Европа, но сме толкова далеч от истинската цивилизация.
Извинявам се, че написах толкова дълъг разказ но имах нужда да споделя - много съм обидена от такова отношение, защото работя във фирма където клиентите направо се глезят и дори да грешат винаги са прави, а когато аз съм клиент и така да се отнасят с мен ...  #Cussing out

# 74
Относно Д-р Гаврилов-явно при всеки човек впечатленията са различни,защото аз лично нямам много добри относно неговото отношение към пациентите!Наистина е специалист,само с напипване(палпация) усеща някакъв проблем,но според мен ,когато ме оперира не беше така необходимо да се извърши интервенция.
Така,че не бързам втория път да се подлагам,преди да чуя и други мнения,да не говорим,че потърсих и алтернативно лечение,за да не свърща цялата в белези!
Отправям молба за координати на добри специалисти,завеждащи отделения и т.н.Засега се обнадеждих от отзиви за Д-р Василев и смятам да отида при него.

Общи условия

Активация на акаунт