Мамолози - гр. София

  • 1 551 422
  • 5 528
  •   1
Отговори
# 5 520
  • Мнения: 2 304
Танита, благодаря ти много за коментара! Права си и за двете неща. Аз го четох няколко пъти, но всяка втора дума е термин и ми е трудно да осмисля текста. Надявам се заключението да е коректно, щом е добро. Ще й напомня да иде отново на преглед като минат 6 месеца от последния преглед

# 5 521
  • София
  • Мнения: 2 589
Аз бих отишла за второ мнение с диска, за да съм напълно спокойна.

# 5 522
  • Мнения: 20 064
Барбалена, а защо ти трябва да се нагърбваш с превод на изследвания, диагнози и всичко?
Бе трябвало тя самата да се интересува от тези неща, да чете и да си напомня за преглед.
Ами ако не дай си боже за в бъдеще нещо излезе не както трябва, например може да обвини теб, че си предала неправилно някаква информация.

# 5 523
  • Мнения: 4
Здравейте! Диагностицираха ме с папилом на млечния канал и ми предстои операция. Има ли някой впечатление от др. Омар Албаяти, специализант на др. Полихронов от онкологията? Тъй като др. Полихронов е в болничен ме насочи към него, но мен ме притеснява, че е доста млад и все още се води специализант, та имам нужда от вашето мнение

# 5 524
  • София
  • Мнения: 6 234
Здравейте! Диагностицираха ме с папилом на млечния канал и ми предстои операция. Има ли някой впечатление от др. Омар Албаяти, специализант на др. Полихронов от онкологията? Тъй като др. Полихронов е в болничен ме насочи към него, но мен ме притеснява, че е доста млад и все още се води специализант, та имам нужда от вашето мнение

Имам само при преглед, изключително внимателен лекар, каквото ми препоръча, ми помогна, а в последствие и това бе потвърдено и от д-р Стоянов. Ако беше стигнало до манипулация, щах да отида при него. Щом самият Полихронов е насочил към него...

# 5 525
  • Мнения: 4
Да, и аз на тази препоръка се уповавам, въпреки че днес бях за второ мнение при др. Дилова и според нея трябва да търся опитен хирург, заото ако не се направи както трябва операцията, папиломите рецидивирали…. Дилова препоръча проф. Елена Александрова, та сега съм в голяма дилема. Албаяти е много симпатичен, но все пак е още специализант… Надявам се още някой да де включи с лични впечатления от него като хирург.

# 5 526
  • Мнения: 736
Елена Атанасова има отвратително поведение към пациентите.Мен ме диагностицира с папилом,оперира ми и се оказа фиброаденом.След операцията продължавам да си имам проблема, който имах и искаше пак да ме оперира,само   6 месеца след интервенцията.В момента се следя при Василев.

# 5 527
  • Мнения: 4
Много съжалявам, че така са се стекли нещата при Вас 😕. Днес имам преглед при нея и ще трябва да реша дали тя да ме оперира, или Албаяти.

# 5 528
  • Мнения: 19 244
Здравейте, момичета! Бях писала преди време за приятелка с уголемена лява гърда. Направи ЯМР и в листа пише, че има находка, за която се подозира, че е "интрамамарен лимфен възел", доколкото разбирам. Лекарката й е казала, че всичко е наред. Може ли вече да успокои, трябва ли да предприеме нещо друго? Достатъчно ли е да се преглежда на 6 месеца?

ЯМР разчитане: https://i.postimg.cc/5NqfVvZ7/IMG-20240222-043602.jpg
Амбулаторен лист от първия преглед: https://i.postimg.cc/bvdPk5dW/IMG-20240222-044456.jpg
Бих занесла диска при Гергов в Онкологията за второ мнение.

Дано всичко е наред с Полихронов и се върне жив и здрав на работа.
Нямам впечатления от асистента, нито от професорката, но няма ли друг подходящ с повече опит в Онкото?

Общи условия

Активация на акаунт