Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Мелбърн, Австралия

А някой ще си бъде ли в България през късната есен (след 10 октомври) и по Коледните празници????
« Последна редакция: чт, 15 сеп 2005, 16:00 от rosa »
Цитирай

Швейцария,ZH

А някой ще си бъде ли в България през късната есен (след 10 октомври) и по Коледните празници????
А3 ще съм в БГ от 18 септември до 14 октомври.От София съм и не ни се и очертава мърдане от там.
Ако има още поокъсняли чужбински мами,може да спретнем една срещичка,че като гледам сега какви купони си правят мамите в БГ,тайничко им 3авиждам.
Цитирай

Мелбърн, Австралия

А3 ще съм в БГ от 18 септември до 14 октомври.От София съм и не ни се и очертава мърдане от там.
Ако има още поокъсняли чужбински мами,може да спретнем една срещичка,че като гледам сега какви купони си правят мамите в БГ,тайничко им 3авиждам.
Аз не съм от София и при положение, че пристигаме на 10 окт. едва ли ще ни е до пътуване до София толкова скоро.  Wink Следващия път, Борели!  Hug
Цитирай

Аз мисля към края на Ноември да се замъкна там с децата, така че, живот и здраве, целия декемри ще съм в Бълхария. От Пловдив съм, така че (да живеят бабите дето ще гледат децата) лесно мога да дойда до София, ако там ще е сбирката. Абе знам, че е рано отсега да се планира, ама да си кажа.
Цитирай

Бусманци

Хехе, от първи октомври нататък все ще има поне с една да се срещнете, когато и да дойдете  Very Happy  Hug
Цитирай

Хехе, от първи октомври нататък все ще има поне с една да се срещнете, когато и да дойдете  Very Happy  Hug
Чудесно, чакам, аз към края на Ноември смятам да отида до БГ с децата.
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Чудесно, чакам, аз към края на Ноември смятам да отида до БГ с децата.

newsm68 newsm44 newsm68 Дано времето да позволява пътуване из страната, непременно ще дойдем до София! Много ми се иска лично да се запозная с колкото може повече мами от форума!  Hug И техните дечковци разбира се!  Love
Цитирай
Mnogo se radvam 4e otkrich tozi forum.

Az ste letj na4aloto na oktomvri do sofia. Moze da vidja njkoj to mamite eventualno.
Vidjch 4e ima i mama ot berlin. Nie ziveem v potsdam moze i da se sre6nem i da se zapoznaem Laughing

Prijeten den na vsi4ki
Цитирай

Ispania

Аз Ще летя най - вероятно на 17 ноември за София.Така ,4е след 20 който иска може да се среЩнем Wink
Цитирай

в шоки-land

летиме сега в неделя и ще останем до 7 октомври....с Борели вече си чукнахме среща....чакаме още желаещи.... Love
Цитирай

"До Чикаго и назад"

Завиждам ви smile3518 и аз искам да си дойда в БГ но немога.С всеки изминал ден корема ми расте като балон за пътувания одвъд океана не мога и да мечтая.Надявам се лятото като се родят бебетата,ама и тогава ще е трудно с близнаци на 4-5 месеца на път newsm78 ще видим.
Цитирай

Bristol

Февруари, живот и здраве, се прибираме за 2 седмици на ски Wink хайде кои са мераклии  Cool
Цитирай

сред цветята

Аz летя на 3. ноември zа София. Само неzнам, дали ще имам въzможност zа срещи.
Цитирай

Sofia

Аз съм в СОфия до 26 ноември, ако някой иска да се срещнем с най- голямо удоволствие. А съм и в центъра, така че е мноооого лесно.
Цитирай

Такааа, който скоро ще е в Бг (аз, живот и здраве, ще съм от 19 Ноември до Нова Година, тра-ла), да каже на лични, да раменим телефони.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора