Уши, нос, гърло - гр. София

  • 675 896
  • 792
  •   4
Отговори
  • Мнения: 6 314
Доц. Тодоров - УНГ
ИСУЛ /II-ра ушна клиника/
GSM 0888308914
частен кабинет на ул. "Димитър Хаджикоцев" 102, тел. 865 10 71, записва и приема от 17.00 до 19.00 часа
Платен преглед - 15 лв.


Д-р Улевинов УНГ
тел.9230429
преглед 20лв

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Arrow http://www.lolov.com

# 2
  • София
  • Мнения: 2 262
Извинете ме предварително за това, че ще напиша нещо тук, което знам че не му е мястото, но ми се изправи косата когато му видях името тук - доц. Тодоров от бившия ИСУЛ, той не само увреди сина ми, но и след това, въпреки че видя, че нещо не е наред и като специалист с толкова годишен стаж трябваше да се сети какво става, не се притесни нито за миг, несериозно се отнесе и се държеше така всякаш му досаждаме с проблем, който той създаде. Господ да го съди и наказва за това, че направи прекрасния ми малък син инвалид за цял живот и го накара на 11 месеца вместо да играе с връстниците си на детската площадка да се бори със смъртта. Вие решете дали ще отидете при него.

Последна редакция: сб, 21 май 2005, 08:17 от Mama Igi

# 3
В момента цената на прегледа в частния кабинет на доц. Тодоров е 20лв.- първичен преглед и 10лв. вторичен.

# 4
Аз също не съм доволна от доц. Тодоров. 2002 на 5.02 извади трета сливица на синът ми. Септември месец, след морето го болеше ухото го заведохме във Военна болница, понеже майка ми работи там. Докторът, който го прегледа каза, че отново има 3сливица. Знам, че тя понякога рецидивира, но разочарованието ми дойде от това, че доц. Тодоров беше категоличен, че нямаме 3 сливица. Между другото платихме 25 лева за свободният му прием. В крайна сметка я махнахме пак, но не при доц. Тодоров. А Защо я махнахме пак, това е друга тема.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 658
Синът ми също има трета сливица и тя му създава проблеми.До сега 4 пъти сме ходили при доц.Тодоров в частния му кабинет и сме доволни.Но последния път каза,че ако не се свие третата сливица /беше дал и някакви капки/ ще се наложи да се маха само тя. Със съпруга ми хич не бяхме очаровани от тази идея защото знаем,че при малки деца /той е на 7 години/ тя се възстановява. Та започнахме да му слагаме някаква руска билка /облепиха се казва,по настояване на мъжа ми,аз не вярвах/,но до момента детето започна да спи със затворена уста т.е. да диша през носа и постепенно престана да говори силно носово.

# 6
  • Мнения: 349
Здравейте , мами Аз лично , съм безкрайно доволна  и много благодарна на доц.Тодоров за перфектната намеса в живота ни.Но тъй като съм си патила от доктори , разбирам , че не всеки може да е доволен от някой лекар Май докато не се сблъскаш със сериозни проблеми, си доволен от всички Чак , когато изникне нещо важно, разбираш дали лекаря до теб е не само добър, мил и любезен , но и достатъчно добър професионалист

# 7
  • Мнения: 26
Д-р Катя Кирова УНГ-специалист, МБАЛ Св.Анна София,
което ще рече окръжна болница. и частен кабинет ул. Позитано 10 на четни дати 15-19ч.
Стахотен специалист , както за деца така и за възрастни, има страхотен подход и най-важното е че винаги знае какво прави.
Горещо я препоръчвам.

# 8
  • Мнения: 10
д-р Кънчева от ИСУЛ според мен е номер едно

# 9
  • Мнения: 10 758
д-р Кънчева от ИСУЛ според мен е номер едно
И според мен.Плюс това, тя е и детски УНГ специалист.Съвсем случайно попаднахме на нея - малкия имаше гноен отит и отидохме по спешност в ИСУЛ.Тя беше на смяна и благодаря на бога, че попаднахме на нея.
Координатите са й:
ИСУЛ - 9432529(8:00-14:00) - четни дати; 14:00 - 20:00 - нечетни дати
Частен кабинет - жк"Хаджи Димитър", ул"Васил Петлешков" бл.112А, партер, ап. 4;тел. 8401131 - четни дати:17:00 - 19:00
Дом.тел.:378424(след 20 ч.)
Моб.тел.: 0887350391
д-р Иванка Кънчева

# 10
  • Мнения: 5 790
д-р Гражина Рангелова, гл.асистент
гр. София, Медицински център по детски болести /Детска консултативна поликлиника/, ул. Найден Геров №2
тел.9523840 /вътр.277/ и 0898881101

Много съм доволна от нея.

# 11
Nie sme strashno dovolni ot dr.Parvanova ,mnogo dobar i razbran chvek.Pravi pregledi v 14p-ka operira v 5gradska bolnica.A ko imashe  poveche lekari kato neia zdraveopazvaneto niamashe da e na tozi haus.

# 12
  • Мнения: 331
Доктор Валя Христова. 02/9531476
работи и с касата има и свободен прием. кабинетът й е в Иван Вазов, но не знам тчония адрес.
два пъти вече ни оправя и двете бебета без антиибиотици, а с приготвяени капки и мазила за гърло.  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 530
Д-р Попов - 0888843195
първичен преглед - 20лв
вторичен - 10лв

# 14
  • София
  • Мнения: 39 718
д-р Петров (МВР б-ца), тел. 0887 374129
работи с касата.

Адрес на МВР б-ца: София   бул. Ген. Скобелев №79А  тел. 02 - 982 13 00

Другият УНГ специалист, който ми препоръча джипито на Дияна беше Улевинов от Александровска. Не знам колко струва прегледа при него.

Общи условия

Активация на акаунт