Уши, нос, гърло - гр. София

  • 677 224
  • 792
  •   2
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 430
Найден Петров от МВР-болница  страхотен специалист  bouquet

# 106
  • Мнения: 2 037
Знаете ли защо лекарите УНГ не препоръчват тези восъчни фитили, които се палят, за почистване на ушите?

# 107
  • София
  • Мнения: 2 430
Знаете ли защо лекарите УНГ не препоръчват тези восъчни фитили, които се палят, за почистване на ушите?
Защото не е препоръчително да ти се изчисти цялата ушна кал,т.кат. тя има защитен ефект в ухото.Както и прекалено честата употреба на клечки за уши

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 18:02 от Madam Stasita

# 108
  • Мнения: 2 037
Мерси.

# 109
  • Мнения: 1 217
zdraveite.niakoi moje li da mi kaje mnenie za dr.Kamel ot ISUL .Toi e UNG.ve4e ne znam pri kogo da si zaveda deteto. #Crazy
 #Crazy
Сега се връщам от неговият кабинет.Направи ми добро впечатление.
Обясни всичко,подробно и разбрано.Бельото ми се намокри от страх,но нямаше нищо страшно.
Човека ме видя,че щях да припадна и почна да обяснява как този уред го използват при деца.
Да поясня,че ме хванаха някакви гъбички от 2 месеца в дясното ухо.
Ходих няколко пъти при една лекарка.
И интересното е,че доктора каза съвсем различно от това което каза,лекарката. #Crazy newsm78 ooooh! Thinking

# 110
  • Мнения: 33
Д-р Кюлев в Болница Токуда

# 111
  • София
  • Мнения: 422
Здравейте,
някой знае ли дали д-р Александър Райнов има частен кабинет или мобилния му телефон . Спешно ми е . Благодаря.

# 112
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Д-р Димитър Кехайов -шеф ан УНГ в Правителствена.

Момичета,ще съм ви много благодарна,ако някоя ми даде координатите на др Кехайов.
Също събирам отзиви за този лекар,става въпрос за махане на трета сливица.
Благодаря Ви.

# 113
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
 Tired newsm78

# 114
  • Мнения: 153
Момичета, моля за вашето мнение за Д-р Аврамов от ИСУЛ /УНГ/. Майка ми е с остро гнойно възпаление на средното ухо. Беше на инжективно лечение, а преди това вземаше и хапчета, но секрета се е "желирал" и не може да изтече. Лекарят, който я лекува тук каза, че за цялата му практика това е третият такъв случай и изпраща майка ми при д-р Аврамов в София. Според тукашния лекар трябва да се проникне в ухото и да се отстрани това "желе". Ако имате някаква информация или впечатления... Praynig

# 115
  • Мнения: 299
Д-р Димитър Кехайов -шеф ан УНГ в Правителствена.

Момичета,ще съм ви много благодарна,ако някоя ми даде координатите на др Кехайов.
Също събирам отзиви за този лекар,става въпрос за махане на трета сливица.
Благодаря Ви.

Аз моля за същото Peace

# 116
  • Мнения: 2 732
Д-р Кюлев в Болница Токуда
работно време и телефон може ли?

# 117
  • София
  • Мнения: 6 264
Здравейте,
някой знае ли дали д-р Александър Райнов има частен кабинет или мобилния му телефон . Спешно ми е . Благодаря.

И аз се интересувам от същото.

И да попитам - в ИСУЛ при него само с направление ли може или може и да си платим (тъй като разбрах, че работи в спешното)?

# 118
  • Мнения: 2 070
като нямаш направление си плащаш Peaceне разчитай на повече внимание заради това.там е абсолютна лудница.не знам има ли частен кабинет,но ако е така ,по-добре ходете там

# 119
  • София
  • Мнения: 4 899
Здравейте,
някой знае ли дали д-р Александър Райнов има частен кабинет или мобилния му телефон . Спешно ми е . Благодаря.

И аз се интересувам от същото.

И да попитам - в ИСУЛ при него само с направление ли може или може и да си платим (тъй като разбрах, че работи в спешното)?

Може и с и без направление. Когато си без направление, билницата си има установена тарифа. Самият д-р Райнов няма да ти вземе пари "под масата", просто не е такъв човекът. Частен кабинет няма, работи само в ИСУЛ, но за него си заслужава всяка минута чакане!

Общи условия

Активация на акаунт