Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
105-119 от 512 отговора

София

Найден Петров от МВР-болница  страхотен специалист bouquet
Цитирай

София

Знаете ли защо лекарите УНГ не препоръчват тези восъчни фитили, които се палят, за почистване на ушите?
Цитирай

София

Знаете ли защо лекарите УНГ не препоръчват тези восъчни фитили, които се палят, за почистване на ушите?
Защото не е препоръчително да ти се изчисти цялата ушна кал,т.кат. тя има защитен ефект в ухото.Както и прекалено честата употреба на клечки за уши
« Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 18:02 от Madam Stasita »
Цитирай

София

Мерси.
Цитирай

София

zdraveite.niakoi moje li da mi kaje mnenie za dr.Kamel ot ISUL .Toi e UNG.ve4e ne znam pri kogo da si zaveda deteto. #Crazy
 #Crazy
Сега се връщам от неговият кабинет.Направи ми добро впечатление.
Обясни всичко,подробно и разбрано.Бельото ми се намокри от страх,но нямаше нищо страшно.
Човека ме видя,че щях да припадна и почна да обяснява как този уред го използват при деца.
Да поясня,че ме хванаха някакви гъбички от 2 месеца в дясното ухо.
Ходих няколко пъти при една лекарка.
И интересното е,че доктора каза съвсем различно от това което каза,лекарката. #Crazy newsm78 ooooh! Thinking
Цитирай

Д-р Кюлев в Болница Токуда
Цитирай

София

Здравейте,
някой знае ли дали д-р Александър Райнов има частен кабинет или мобилния му телефон . Спешно ми е . Благодаря.
Цитирай

Плевен

Д-р Димитър Кехайов -шеф ан УНГ в Правителствена.

Момичета,ще съм ви много благодарна,ако някоя ми даде координатите на др Кехайов.
Също събирам отзиви за този лекар,става въпрос за махане на трета сливица.
Благодаря Ви.
Цитирай

Плевен

Tired newsm78
Цитирай

Разград

Момичета, моля за вашето мнение за Д-р Аврамов от ИСУЛ /УНГ/. Майка ми е с остро гнойно възпаление на средното ухо. Беше на инжективно лечение, а преди това вземаше и хапчета, но секрета се е "желирал" и не може да изтече. Лекарят, който я лекува тук каза, че за цялата му практика това е третият такъв случай и изпраща майка ми при д-р Аврамов в София. Според тукашния лекар трябва да се проникне в ухото и да се отстрани това "желе". Ако имате някаква информация или впечатления... Praynig
Цитирай

Д-р Димитър Кехайов -шеф ан УНГ в Правителствена.

Момичета,ще съм ви много благодарна,ако някоя ми даде координатите на др Кехайов.
Също събирам отзиви за този лекар,става въпрос за махане на трета сливица.
Благодаря Ви.

Аз моля за същото Peace
Цитирай

Д-р Кюлев в Болница Токуда
работно време и телефон може ли?
Цитирай

София

Здравейте,
някой знае ли дали д-р Александър Райнов има частен кабинет или мобилния му телефон . Спешно ми е . Благодаря.

И аз се интересувам от същото.

И да попитам - в ИСУЛ при него само с направление ли може или може и да си платим (тъй като разбрах, че работи в спешното)?
Цитирай

тракийка съм

като нямаш направление си плащаш Peaceне разчитай на повече внимание заради това.там е абсолютна лудница.не знам има ли частен кабинет,но ако е така ,по-добре ходете там
Цитирай

София

Здравейте,

И аз се интересувам от същото.

И да попитам - в ИСУЛ при него само с направление ли може или може и да си платим (тъй като разбрах, че работи в спешното)?

Може и с и без направление. Когато си без направление, билницата си има установена тарифа. Самият д-р Райнов няма да ти вземе пари "под масата", просто не е такъв човекът. Частен кабинет няма, работи само в ИСУЛ, но за него си заслужава всяка минута чакане!
Цитирай
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
105-119 от 512 отговора