«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

«дравни заведени€, специалисти
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
105-119 от 512 отговора

—офи€

ћнени€: 1 721
Ќайден ѕетров от ћ¬–-болница  страхотен специалист bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 932
«наете ли защо лекарите ”Ќ√ не препоръчват тези восъчни фитили, които се пал€т, за почистване на ушите?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 721
«наете ли защо лекарите ”Ќ√ не препоръчват тези восъчни фитили, които се пал€т, за почистване на ушите?
«ащото не е препоръчително да ти се изчисти ц€лата ушна кал,т.кат. т€ има защитен ефект в ухото. акто и прекалено честата употреба на клечки за уши
« ѕоследна редакци€: сб, 10 €ну 2009, 18:02 от Madam Stasita »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 932
ћерси.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 218
zdraveite.niakoi moje li da mi kaje mnenie za dr.Kamel ot ISUL .Toi e UNG.ve4e ne znam pri kogo da si zaveda deteto. #Crazy
 #Crazy
—ега се връщам от негови€т кабинет.Ќаправи ми добро впечатление.
ќб€сни всичко,подробно и разбрано.Ѕельото ми се намокри от страх,но н€маше нищо страшно.
„овека ме вид€,че щ€х да припадна и почна да об€сн€ва как този уред го използват при деца.
ƒа по€сн€,че ме хванаха н€какви гъбички от 2 месеца в д€сното ухо.
’одих н€колко пъти при една лекарка.
» интересното е,че доктора каза съвсем различно от това което каза,лекарката. #Crazy newsm78 ooooh! Thinking
÷итирай

ћнени€: 30
ƒ-р  юлев в Ѕолница “окуда
÷итирай

—офи€

ћнени€: 90
«дравейте,
н€кой знае ли дали д-р јлександър –айнов има частен кабинет или мобилни€ му телефон . —пешно ми е . Ѕлагодар€.
÷итирай

ѕлевен

ћнени€: 1 358
ƒ-р ƒимитър  ехайов -шеф ан ”Ќ√ в ѕравителствена.

ћомичета,ще съм ви много благодарна,ако н€ко€ ми даде координатите на др  ехайов.
—ъщо събирам отзиви за този лекар,става въпрос за махане на трета сливица.
Ѕлагодар€ ¬и.
÷итирай

ѕлевен

ћнени€: 1 358
 Tired newsm78
÷итирай

–азград

ћнени€: 153
ћомичета, мол€ за вашето мнение за ƒ-р јврамов от »—”Ћ /”Ќ√/. ћайка ми е с остро гнойно възпаление на средното ухо. Ѕеше на инжективно лечение, а преди това вземаше и хапчета, но секрета се е "желирал" и не може да изтече. Ћекар€т, който € лекува тук каза, че за ц€лата му практика това е трети€т такъв случай и изпраща майка ми при д-р јврамов в —офи€. —поред тукашни€ лекар тр€бва да се проникне в ухото и да се отстрани това "желе". јко имате н€каква информаци€ или впечатлени€... Praynig
÷итирай

ћнени€: 292
ƒ-р ƒимитър  ехайов -шеф ан ”Ќ√ в ѕравителствена.

ћомичета,ще съм ви много благодарна,ако н€ко€ ми даде координатите на др  ехайов.
—ъщо събирам отзиви за този лекар,става въпрос за махане на трета сливица.
Ѕлагодар€ ¬и.

јз мол€ за същото Peace
÷итирай

ћнени€: 2 144
ƒ-р  юлев в Ѕолница “окуда
работно време и телефон може ли?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 798
«дравейте,
н€кой знае ли дали д-р јлександър –айнов има частен кабинет или мобилни€ му телефон . —пешно ми е . Ѕлагодар€.

» аз се интересувам от същото.

» да попитам - в »—”Ћ при него само с направление ли може или може и да си платим (тъй като разбрах, че работи в спешното)?
÷итирай

тракийка съм

ћнени€: 1 519
като н€маш направление си плащаш Peaceне разчитай на повече внимание заради това.там е абсолютна лудница.не знам има ли частен кабинет,но ако е така ,по-добре ходете там
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 021
«дравейте,

» аз се интересувам от същото.

» да попитам - в »—”Ћ при него само с направление ли може или може и да си платим (тъй като разбрах, че работи в спешното)?

ћоже и с и без направление.  огато си без направление, билницата си има установена тарифа. —ами€т д-р –айнов н€ма да ти вземе пари "под масата", просто не е такъв човекът. „астен кабинет н€ма, работи само в »—”Ћ, но за него си заслужава вс€ка минута чакане!
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
105-119 от 512 отговора