Уши, нос, гърло - гр. София

  • 677 615
  • 792
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 4 899
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате отоневролог за София?
Знам, че прегледът не е по ЗК, съответно ще го платя, но ми се иска поне лекарят да е препоръчан.
Виждам добри отзиви за д-р Боримир Фурнаджиев, но на сайта му няма телефон за контакт, само адреса на кабинета.
Д-р Ивайло Начев от Транспортна Болница, д-р Петър Кукушев от поликлиниката към ВМА и д-р Георги Ангов от Александровска са другите, които намерих в нета.
Всяко мнение ще ми е от полза  Praynig !
Благодаря   bouquet

# 571
  • Мнения: 727
Доц. Златанов от ВМА !

Благодаря! А може ли някакви контакти?
Тел.: 029225939; 029225801; 0888902147
e-mail: drzlatanov@abv.bg

Много благодаря! Вече записахме час за сряда. За съжаление ще си платим, защото с направление можело чак септември.

# 572
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате отоневролог за София?
Знам, че прегледът не е по ЗК, съответно ще го платя, но ми се иска поне лекарят да е препоръчан.
Виждам добри отзиви за д-р Боримир Фурнаджиев, но на сайта му няма телефон за контакт, само адреса на кабинета.
Д-р Ивайло Начев от Транспортна Болница, д-р Петър Кукушев от поликлиниката към ВМА и д-р Георги Ангов от Александровска са другите, които намерих в нета.
Всяко мнение ще ми е от полза  Praynig !
Благодаря   bouquet
Аз съм ходила на преглед при д-р Кукушев, не мога да кажа дали съм доволна или не, нямам база за сравнение. Наскоро ми препоръчаха доктор от Св.Наум, обаче не се сещам за името Sad

# 573
  • Мнения: 175
Прегледа при д-р Златанов е 40лв. и ако се наложи тампанометрия се заплащат още 20лв. Престоя и операцията в болницата са по здравна каса. Също така ако изберете операцията да е с лазер за да бъде почти безкръвна (за премахване на трета сливица), се заплащат 200лв. Би трябвало вече да са и в ново отделение! Трябва да кажа ,че съм изключително благодарна на целия екип на д-р Златанов. Всички в отделението бяха много мили и любезни , все едно не си в БГ болница.

# 574
  • Мнения: 1
Коментара ми по повод на Златанов е  премахнат, без обяснение от модераторите ! Но отново да напиша ,че той не е лекар, а хирург и на драго сърце ще ви вземе парите за да ви резне.

# 575
  • Мнения: 433
Дали може актуална информация за др Николай Улевинов - как са му смените, приема ли с направление, записва ли се час при него или е на свободен прием?

# 576
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Дали може актуална информация за др Николай Улевинов - как са му смените, приема ли с направление, записва ли се час при него или е на свободен прием?
Не приема с направление. Не се записва час...ако не бъркам всеки ден до обяд приемаше. Отивате и чакате... 9230 429 мисля, че това беше тел. звъннете и попитайте, най-малкото да не е в отпуск.

# 577
  • Мнения: 93
Здравейте, за да не пускам нова тема - имате ли информация за работещ в неделя УНГ кабинет? Много ще съм благодарна. Търсих в нета и нищо.

# 578
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Здравейте, за да не пускам нова тема - имате ли информация за работещ в неделя УНГ кабинет? Много ще съм благодарна. Търсих в нета и нищо.
Ако е нещо спешно ИСУЛ.

# 579
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Здравейте, за да не пускам нова тема - имате ли информация за работещ в неделя УНГ кабинет? Много ще съм благодарна. Търсих в нета и нищо.
Ако е нещо спешно ИСУЛ.
newsm10 но да се има предвид, че чакането може да е ужасяващо. Ако случаят бъде определен като спешен от дежурния лекар, прегледът е безплатен.

# 580
  • Мнения: 3
Здрaвейте,бихте ли ми препоръчaли добър детски лекaр,който лекувa остър отит,д-т Огнян Попов към ВМA чувaл ли е някой
Ние ходим при Улевинов,но детето е вече 6дни с тимпонaцинтезa и гнойтa от ухото не спирa.Aлергичен е към Aугоментин

# 581
  • Мнения: 93
Здравейте, за да не пускам нова тема - имате ли информация за работещ в неделя УНГ кабинет? Много ще съм благодарна. Търсих в нета и нищо.
Ако е нещо спешно ИСУЛ.
newsm10 но да се има предвид, че чакането може да е ужасяващо. Ако случаят бъде определен като спешен от дежурния лекар, прегледът е безплатен.

Благодаря за информацията!

Ами, не знам дали биха го определили за спешен случай. От няколко дни имам спазми на ларинкса(или не знам и аз) и чувството, че всичко ми пресяда при преглъщане, дори когато пия вода. От вчера е постоянно това състояние, преди беше само докато ям или пия.

# 582
  • Мнения: 175
Здрaвейте,бихте ли ми препоръчaли добър детски лекaр,който лекувa остър отит,д-т Огнян Попов към ВМA чувaл ли е някой
Ние ходим при Улевинов,но детето е вече 6дни с тимпонaцинтезa и гнойтa от ухото не спирa.Aлергичен е към Aугоментин
Не се доверявайте много на Улевинов! Във ВМА сме ходили при д-р Златанов и сме доволни.

# 583
  • София
  • Мнения: 6 268
Здрaвейте,бихте ли ми препоръчaли добър детски лекaр,който лекувa остър отит,д-т Огнян Попов към ВМA чувaл ли е някой
Ние ходим при Улевинов,но детето е вече 6дни с тимпонaцинтезa и гнойтa от ухото не спирa.Aлергичен е към Aугоментин

Ние сме се лекували при д-р Попов.
Иначе препоръчвам Транспортна болница или Пирогов (д-р Ботева).

# 584
  • Мнения: 19 294
Ето ми мнението за Огнян Попов: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=645602.msg30018112#msg30018112 . По-нататък в темите имаше и други оплакали се от него и мизерията в кабинета му.

Общи условия

Активация на акаунт