Уши, нос, гърло - гр. София

  • 675 907
  • 792
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 650
Надникни в темата за третата сливица.

# 181
Има добър специалист на Брегалница 47. Медицински център Полимед АД.
Казва се Д-р Евгени Грозданов и работи по НЗОК.
Смятам, че ще останете доволни Simple Smile

Успех!

# 182
Кабинетът на д-р Огнян Попов (УНГ) от миналата седмица е на нов адрес - ул. Яков Крайков 18 (срещу спирката на Военна болница). Приемното време от 15 до 18 ч. и GSM 0888843195 са същите.

# 183
  • Мнения: 1 722
Момичета,  местната УНГ докторка ни даде направление да отидем в поликлиниката на ИСУЛ при единия от двамата доктори (които работят в самата поликлиника, а не в болницата), който да прегледа малкия и евентуално да насрочи операция за махане на трите сливици. Можете ли да ме насочите: как се казват докторите, какви са им смените, със записване ли е, при кого е по-добре да го заведем? Благодаря ви предварително! Доколкото си спомням каза, че името на едната докторка е Ковачева, за мъжа не каза, но каза, че няма значение при кой точно ще го заведем.

# 184
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Anita_79 - специално за УСУЛ ли ти е направлението?
Отидете в Транспортна б-ца. Остави го тоз ИСУЛ. Там няма да ви помогнат.

# 185
  • Мнения: 1 722
докторката каза, че важало само за Исул ...  Rolling Eyes. Къде да го заведа в Транспортна, при кого? Ако може с координати. Благодаря!

# 186
  • София
  • Мнения: 6 248
докторката каза, че важало само за Исул ...  Rolling Eyes. Къде да го заведа в Транспортна, при кого? Ако може с координати. Благодаря!

Не може да важи направлението само за едно място, ти си решаваш къде да отидеш.

За Транспортна - Френгов много го препоръчват във форума, ние сме ходили 2 пъти на преглед при Ботева (ако не бъркам името).

# 187
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мисля, че при Френгов не важат направления. Поне така беше преди години като водих дъщеря си там. А иначе направлението дадено от личния лекар не може да важи само за определено място. Peace

# 188
  • Мнения: 1 722
Посетихме с направлението детския УНГ кабинет в Исул и там на смяна беше д-р Л. Попов. Видя ми се добър човек и специалист - въпреки че ни бяха препоръчали махане на трите сливици, той каза, че на този етап ще махне само третата, защото цитирам: сърце, бъбреци се присаждат, но сливици - не  Laughing и ще видим по-натам как ще е ... Освен това каза, че при деца с алергии (като моето) махането на двете сливици може да отключи бронхиална астма. Много внимателен ми се видя, обясни подробно какво, що трябва ...учудвам се обаче че в тази тема и в темата за третата сливица не виждам неговото име. Предполагам има и други майчета във форума, чиито деца е оперирал или ще оперира. Моля споделете!

# 189
  • Мнения: 838
интересува ме лекар УНГ за човек с проблеми с вестибуларния апарат.

# 190
  • Мнения: 212
kolibka, трябва ти отоневролог.
Аз водих мъжа си при такъв и съм доволна. При нас проблема беше шум в ушите.
Ако искаш опитай при него - доктор Фурнаджиев - има и сайт - furnajiev.com
Стискам палци да помогне. Hug

# 191
Не ходете в Исул.Военна болница-д-р Златанов!! Simple Smile

# 192
Заведи го при доктор Рейнов много е добър и мил лекар тел му е 0887938931

# 193
  • София
  • Мнения: 4 895
Заведи го при доктор Рейнов много е добър и мил лекар тел му е 0887938931

РАйнов

# 194
  • Мнения: 838
заведохме го, тоест я, защото става дума за жена - в болницата, беше на системи и се оправи, дано но се влоши пак, ако се влоши - ще търсим отново нови лекари.

Общи условия

Активация на акаунт