Уши, нос, гърло - гр. София

  • 677 320
  • 792
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 756
Здравейте,
имам 2 телефона на Проф. Едрев , транспортна болница, но и двата дават постоянно заето.
Моля някой ако има актуални да ми сподели.
Записах час при д-р Меджидиев утре сутрин, имам му доверие, ходили сме и друг път при него, но за евентуално махане на 3 тата сливица ще искам мнение на 2 или 3 светила.
Напоследъм зачестиха ангини и херпангини, а това не се е случвало досега с такъв интензитет.
Наблягам на хомеопатията, но явно третата вече си е за махане.
Следя Ви с интерес.
Ще споделя и аз мнение.
Хубав ден на всички и по малко постове тук с оплакване и болни дечица Hug

# 196
  • Панагюрище
  • Мнения: 5
А доктор Александър Райнов  работи ли със ЗК,и ако не каква е цената на прегледа при него?Спешно трябва да заведа дъщеричката си на 1г.7м при специалист,защото нямам доверие на лекарите в нашия малък град.

# 197
  • София
  • Мнения: 4 899
А доктор Александър Райнов  работи ли със ЗК,и ако не каква е цената на прегледа при него?Спешно трябва да заведа дъщеричката си на 1г.7м при специалист,защото нямам доверие на лекарите в нашия малък град.

Да, работи със ЗК  Peace ! Ако имаш направление, направо отивайте.
Първо, обаче, трябва да си запишеш час при него по телефона, по горе беше написан номера.
На четни дати - следобед, на нечетни - сутрин - тогава звънни.
Няма да останеш разочарована - това е наистина добър специалист и много внимателен с дечица.

# 198
Здравейте  Simple Smile .Искам да попитам кой плаща аудиометрично изследване на слуха  newsm78 .Аз ли или здравната каса .Със направление  Simple Smile

# 199
  • Мнения: 212
Здравей Соня,
преди година ходихме с мъжа ми на такива изследвания, те не се поемат от НЗОК.
Направлението е само за преглед при специалист, а допълнително си доплащаш аудиометрията, която не я поема НЗОК.
Първо ходихме с мъжа ми при един отоневролог във ВМА ( в подземието под поликлиниката) не помня името, но там си доплатихме само аудиометрията(15 - 20 лева, не беше скъпо). Нещо не ме задоволи лечението ... аз съм много мнителна.
После заведох мъжа си при д-р Фурнаджиев - диагнозата и лечението бяха същите Simple Smile , обаче той не работи с НЗОК. Всичко ни струва 25 лева - вътре влиза и аудиометричното изследване.
Успех.

# 200
  • Мнения: 5
Моля за помощ PraynigЗаписаха ни час при Д-р Добринова в Токуда.Моля кажете мнения за тази Д-ка ако знаете Praynig

# 201
  • Мнения: 3
Здравейте!
Знаете ли дали доктор Райнов УНГ от Исул е женен? Laughing

# 202
  • Мнения: 1 650
Моля за помощ PraynigЗаписаха ни час при Д-р Добринова в Токуда.Моля кажете мнения за тази Д-ка ако знаете Praynig
За първи път я чувам, май е нова там. До скоро бяха Златков, Георгиева, Кюлев и Манев в УНГ кабинета.

# 203
Имам голям проблем-преди година и половина се разболях от........и аз не знам от какво, но гърлото ми беше много възпалено, от носа ми се стичат некви секрети по него и го възпаляват все повече и повече, като с това болката в главата ми на моменти става нетърпима, лимфните ми възли на шията се надуха доста,  ходих при почти всички по добри специалисти - д-р Орлинов от ИСУЛ, д-р Кънчева от ИСУЛ, проф.Едрев от транспортна болницаи единствено само проф.Едрев  ме диагностицира, но лечението което ми предписаха от там не само не ми помогна но и се влошавам с течение на времето- та молбата ми към вас е дали някой би ми препоръчал наистина добър специалист УНГ( без гореспоменатите) , защото вече съм на път наистина да се отчая!Пишете ми.......

# 204
  • София
  • Мнения: 4 899
Стефано, темичката не е прекалено дълга и може да се прочете цялата.
Писано е за доста добри УНГ специалисти, като всеки от нас е посочил собствените си впечатления и опит.
Лично аз бих ти препоръчала д-р Александър Райнов от ИСУЛ; писала съм вече защо за мен това е чудесен лекар и човек!
Успех ти пожелавам и дано да се разреши проблемът ти  fingerscrossed !

# 205
  • София
  • Мнения: 1 262
Здравейте!

Дали посочените по-горе телефони (9230429 и 0888 208343) на д-р Улевинов от Александровска са все още актуални?
Днес се опитвам цял ден да се свържа с него, за да си запазя час за платен прием утре, но без успех.

Благодаря ви!   bouquet

# 206
Кели, преди да напиша моята молба, повярвай ми прочетох всичко което беше написано по тази тема и видях че се споменаваха доста пъти имена на хора при които съм бил и не са ми почогнали с нищо, заради това попитах пак-исках да чуя някое ново име, макар да знам, че това е толкова субективно-всеки лекар изглежда различно в очите на всички свои пациенти-понеже на едни е помогнал а на други не ..... !

# 207
  • Мнения: 721
Здравейте, търся (за себе си) координатите (мобилен тел, тел на частния кабинет) на др Ботев УНГ от ИСУЛ, ако случайно някой ги има дали може да ми ги пусне на лични?

Благодаря предварително   bouquet  bouquet

# 208
здравейте, дъщеря ми боледува от около месец изпихме по препоръка на ли4ния ни лекар ве4е три антибиотика, но без резултат.Заведох я при друг лекар да я прегледа, съмнява се за трета сливица.Моля ако някой знае  добър специалист пишете ми детето ми е на 2.9год.

# 209
  • София
  • Мнения: 6 265
здравейте, дъщеря ми боледува от около месец изпихме по препоръка на ли4ния ни лекар ве4е три антибиотика, но без резултат.Заведох я при друг лекар да я прегледа, съмнява се за трета сливица.Моля ако някой знае  добър специалист пишете ми детето ми е на 2.9год.


Има доста писано в темата. Избери си един на база мненията.

Общи условия

Активация на акаунт