Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
165-179 от 2 816 отговора

Plovdiv

Аз раждах при нея (случайно) и съм много доволна  Hug
А приема ли по здравната каса? Че ми се налага да ида на преглед и тамън се чудех при кой Smile
[/quote]Да приема
Цитирай

Добър акушер-гинеколог за мен е др.Даскалов(частна практика в Медикус Алфа,води раждания в Торакс,Селена)Професионалист,следящ новостите,прегледи на 4Д.Искренно го препоръчвам за проследяване на бременност и раждане.
Цитирай

Добър акушер-гинеколог за мен е др.Даскалов(частна практика в Медикус Алфа,води раждания в Торакс,Селена)Професионалист,следящ новостите,прегледи на 4Д.Искренно го препоръчвам за проследяване на бременност и раждане.
Peace Препоръчвам го с две ръце /поне  Smile/. Това се казва специалист и лекар с истински човешко отношение към пациентите си!
Цитирай

Карлово

а някой да е чувал за д-р магдален матев?незнам къде работи,но знам че е от стара загора?ако някой знае нещо да пише
Цитирай

Ако става дума за д-р Матев,които работи в "Селена"-уцелила си "жокера'',както се казва!
Раждах при него през октомври и сьм с отли4ни впе4атления! 
Цитирай

Да,със сигурност работи в Селена.Лежах там скоро за задържане и понеже др.Минев отсъстваше от града,ме прие др.Матев.С много добри впечатления съм-спокоен,усмихнат и млад(за лекар).Май не се изразих правилно-мисълта ми беше,че не е някой беловлас авторитет,почиващ на стара слава!
Цитирай

Карлово

благодаря,но дали е добър като специалист-и на мен  ми направи добро впечатление-спокоен,обясняващ,но дали си разбира от работата.малко грубо звучи,но ми се иска най-доброто и понеже не съм от плавдив,а той има кабинет в града ни и за това питам.като се има предвид че селена е добра клиника предполагам и той е добър.за минев съм чела хиляди добри новини.
Цитирай
Здравейте!В края на февруари ми предстои раждане,но все още не съм избрала лекар.Може ли да ми препоръчате?Също така не мога да реша,дали да раждам по нормален начин или с цезарово сечение.Ще съм благодарна ако някой ми помогне да реша.
Много положителни отзиви чета за д-р Кръшкова,д-р Топалова,д-р Димитрова и д-р Паскалева.Ако някой има повече информация за тях,моля да ми пише!Благодаря!
Цитирай
А ти до сега не си ли ходила на консултации и прегледи? Никой не можеинетрябва да ти препоръчва начина на раждане, както и да ти отнема правото на избор/ако всичко е наред и няма медицински показтели/ Казват, че стресът за бебчето при секцио е много по-малък, а при нормалното-родилката по-бързо се възстановява. Аз лично избрах секцио за родоразрешение и всичко мина прерфектно-без стрес, без болки и високи температури.Мисля, че си е до организъм, до късмет и до ръцете, в които оставяш своя живот и този на детето си. Но не трябва  да чакаш последния момент, а да се подготвиш добре много по-рано. За да можеш да усетиш пълноценно всяка секунда от вълшебството, което ти се случва.
Цитирай

Цялата тема назад е за лекари, препорьки и впечетлени,само се вьрни прочети. пише за сьщите тези лекари. Аз лично не ти препорьчам сециото. Това е най -"кьрватвата" операция,губи се много крьв ,понякога се налага преливане,боли много пьрвите дни,вьзстановяването зависи само от организма ти,никой не може да каже дали ще се вьзстановиш по-бьрзо при секцио или при нормално раждане.

Аз родих секцио по мед показания,следващия пьт живот и здраве ще е по нормален начин. родих при д-р Бачуров,много сьм доволна,сама го избрах,обьрна ми много внимание,шева ми е идеален и нямам никакви оплаквания след операцията.
Цитирай

Родих при Паскалева във  ВМИ. Водно раждане. Много съм доволна от самото раждане. Силните контракции продължиха 2 часа. От 7 часа до 9, в 11 ме вкараха във ваната и веднага ми дойдоха напъните. В 11,40 родих. Бях във отделна зала, с телевизор(гледах тв. сити когато раждах). Паскалева е отличен специалист и страхотен човек. Някакси успява да те предразположи и между контракциите се смеехме. Екипа беше супер, специални благодарности на Дора Мрянова(гл. акушерка)
 bouquet
Не отивай във ВМИ без уговорка с лекар. Peace
Цитирай

Пловдив

Преди 10 години  Бачуров ми спаси живота  Очарована сам от него  smile3525 newsm20
Цитирай

пловдив

Д-р Вили Муратев - Първа поликлиника - до Понеделник пазара.
аз съм  newsm11 но това е мое мнение всеки с предпочитанията си
Цитирай
Препоръчвам ви д-р Р. Маркова.  Частният и кабинет се намира до кино "Фламинго" на бул. "6-ти Септември" /високия блок вдясно от киното/.  Аз ходя от няколко години при нея и съм много доволна.  Hug
Цитирай
Искам да попитам тези,на които др.КРУМОВ е следил бременността,къде ги е гледал на ехограф,щом като няма в кабинета си.Мисля да ходя при него,но това че няма ехограф ме спира
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
165-179 от 2 816 отговора