Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 216 005
  • 5 674
  •   3
Отговори
# 3 390
  • Мнения: 318
д-р Петрова гледа ли на ехограф всеки път или ако искаш да те гледат си плащаш?

# 3 391
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Някой има ли координати на Росен Петров? Къде работи в момента и дали води ЖК по ЗК?

# 3 392
  • Мнения: 2 558
Работи в МЦ Хипоталамус и води ЖК по ЗК.  Peace

# 3 393
  • Пловдив
  • Мнения: 647
 Благодаря ти 😘

# 3 394
  • Мнения: 22
Здравейте,
Нямам възможност да прочета 200 те страници назад ,моля ако някой може да ми препоръча добър гинеколог в пловдив по възможност да работи със здравната каса ,не става въпрос за бременост .. а за преглед ... много ще съм благодарна

# 3 395
  • Мнения: X
Д-р Камен Ямаков, кабинетът му е в Капана.

# 3 396
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 126
Доктор Тотев, кабинета му е в медицинския център в Рилона.

# 3 397
  • Мнения: X
Д-р Камен Ямаков, кабинетът му е в Капана.
+1 за д-р Ямаков  Peace

# 3 398
  • Мнения: 405
Мнения за Борислав Иванов?

# 3 399
  • Мнения: 22
Здравейте ,
Благодаря ,че се отзовахте на питането за добър гинеколог ,в крайна сметка по препоръка на моя близка отидох при Д-р Росен Петров в Хипоталамос и съм изключително недоволна ,прегледа протече за няма и 5 мин. вярно че проблема ми не беше кой знае какво,но исках един два въпроса да задам ..малко разяснения ,но уви ... Simple Smile

# 3 400
  • Мнения: X
Д-р Петров е много добър онколог и отличен диагностик.
Какъв ти е поблемът, ако искаш сподели и ще те насочим към друг.

# 3 401
  • Мнения: 22
Не той ме диагностицира  , става въпрос за в крайна сметка гъбична инфекция доста навътре във влагалището ,но не ми хареса че ми изписа само едни глобули ,аз попринцип преди няколко години се лекувах от това и ми бяха изписали няколко неща различни за мазане ,за пиене и то в доста дълъг период от време  да ги приемам и след това до момента съм нямала проблеми с такива неща аа и имаше като цяло разлика осезаема. Исках да го питам дали приятеля ми трябва да пие нещо ,защотот предния път и на него му изписаха ..но нямах възможност въобще ,всичко беше много бързо .Никакви обеснения кои знае какви ,неискам да занимавам хората с глупости при положение че някои имат къде къде по сериозни проблеми аз просто не съм доволна подчертавам не от Диагностицирането аа от самия преглед които премина със скоростта на светлината (не преувеличавам) и даже не разбрах че е свършил помислих че е отишъл да вземе нещо дори ... както и да е просто видях че в темата изразявате мнение и реших и аз да си кажа моето може пък очакванията ми от прегледа по принцип да са грешни..

# 3 402
  • Мнения: X
Пуснаха ли ти микробиология, за да ти назначат лекарства за гъбички?

# 3 403
  • Мнения: 22
Не само ми каза гъбички са и ми изписа глобулите

# 3 404
  • Мнения: X
Трябва да се прегледаш при друг лекар, да направиш микробиологично изследване, към него ще има антибиограма. Това  ще е малко по-скъпо.
 От личния лекар може да вземеш направление, мога да ти препоръчам д-р Ямаков.
Без направление мога да ти препоръчам д-р Матев от Селена.

Общи условия

Активация на акаунт