Акушер-гинеколози - гр. Варна

  • 406 380
  • 1 785
  •   1
Отговори
# 15
Аз пък съм доволна от Д-р Цветкова...тя ми води бременността...беше много внимателна... родих (секцио) при Д-р Атанасов в АГ болница и също останах доволна-операцията ми няма никакъв проблем
За Уалит не мога да кажа нищо защото приятелките които ходят при него имат доста различни и крайни мнения,но затова пък съм РАЗОЧАРОВАНА от Д-р Халачева

# 16
А знаете ли дали д-р Александров работи със Здравната каса и дали прави инсеминации??

# 17
  • Мнения: 216
Д-р Александров не работи със здравна каса, но прави инсеминации!

# 18
  • Мнения: 3 211
Аз съм страшно доволна от д-р Савулева от мед.център Вега, но не работи със здравната каса. Бях на консултации при нея повреме на бременността. Имах малко проблеми с кръвното, тя ми помогна. За раждане ми препоръча д-р Свраков в ОКб, много съм доволна и от него (и той води консултации в частния си кабинет, но ехографа му не е толкова добър)

# 19
  • Мнения: 2 494
Д-р Даниела Станева Преглежда в Майчин дом. Варна, ул. Мир 1 - Прегледи, ехографии( вкл. триизмерна), женска консултация, раждания, гинекологични операции.
GSM:0888 232747
Тел. 331144, 332000

Преглежда и в Окръжна болница-Варна. Но незнам кога точно.

Страхотен лекар и човек.

# 20
  • Мнения: 5 622
Хайде и аз да кажа-с две ръце съм за д-р Георгиев и д-р Георгиева от Майчин дом.Д-р Георгиева работи и по здравната каса,ако някой иска да се запише на ЖК по касата.Те двамата ми направиха секциото( присъства и д-р Яков)-идеално просто!
До сега не съм чула някой да каже лошо за тези лекари и макар да са млади знаят какво правят!!!
Ако някой  няма лекар и иска да ходи в МАйчин дом-ей тези хора са правилният избор.
Успех на всички

# 21
  • Мнения: 3 042
Този Георгиев да не е същият, който работи и в "Вега"? С черна коса, млад?

# 22
  • Мнения: 5 622
Не,този работи само в Майчин дом.Казва се Боян Георгиев.Млад е,но с леко прошарена коса.

# 23
  • Мнения: 171
Здравейте, може ли някой да ми каже актуална информация за това къде преглежда д-р Александров? В началото на тази тема някой беше написал, че е в клиника Кисьови. Но на посочения телефон никой не отговаря, на "справки" не можаха да ми дадат телефон , а желая да отида при него. Във Варна съм от 3 години и досега съм ходила само при доц.Маркова в "Майчин дом", но реших да я сменя. Започнах да чета форумите, за да избера някой лекар от вашите думи (считам че написаните мнения са достатъчни за правилен избор) и се спрях на д-р Александров. Може би най-много ми повлия това,което беше написано (не цитирам дословно) : "особено полезен би бил за жени, които по една или друга причина не могат да забременеят". И тъй като това е моят проблем, ви моля за съдействие.
Доскоро

# 24
  • Мнения: 173
kalinka_malinka, не знам къде му е частния кабинет, но аз януари родих във ВИП-а на АГ-то и всеки ден докато бях там го виждах на етажа. На седмия етаж където е ВИП-а е и "отделението"/май-не се казваше точно така/ за ин витро. Той работи и там. Акушерките коментираха, че бил един от най-добрите.
Ако искаш провери по телефона в АГ-болница, предполагам, че ще ти дадат информация за него. А можеш и на място да отидеш, достъпа до седмия етаж е свободен.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 974
Цитат на: kalinka_malinka
Здравейте, може ли някой да ми каже актуална информация за това къде преглежда д-р Александров? В началото на тази тема някой беше написал, че е в клиника Кисьови. Но на посочения телефон никой не отговаря, на "справки" не можаха да ми дадат телефон , а желая да отида при него. Във Варна съм от 3 години и досега съм ходила само при доц.Маркова в "Майчин дом", но реших да я сменя. Започнах да чета форумите, за да избера някой лекар от вашите думи (считам че написаните мнения са достатъчни за правилен избор) и се спрях на д-р Александров. Може би най-много ми повлия това,което беше написано (не цитирам дословно) : "особено полезен би бил за жени, които по една или друга причина не могат да забременеят". И тъй като това е моят проблем, ви моля за съдействие.
Доскоро


Клиника "Кисьови" е на адрес - ул."Габрово", № 43А, това се намира срещу бензиностанция ОМВ-и на ж.п. гарата. Д-р Александров приема там вторник и четвъртък, но мисля че само следобяд. А телефона е 631-888, ако не ти вдигат пробвай втроник или четвъртък да се обадиш със сигурност има човек.

# 26
  • Мнения: 171
Благодаря ви за информацията за д-р Александров. Още следващата седмица ще се опитам да се възползвам от нея Simple Smile ...В последствие може би ще имам още куп въпроси и неизяснени работи, пак ще питам   Thinking

# 27
  • Мнения: 1 187
Някой може ли да ми даде информация и мнение за д-р Георгиев, който работи в АГ болница?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Цитат на: klamerche
Някой може ли да ми даде информация и мнение за д-р Георгиев, който работи в АГ болница?


Аз мога Simple Smile!
Той ми прави секциото и ми следи половината бременност. Невероятен лекар и  човек! Нямам никакви забележки нито към професионализма му, нито към вниманието, което получих. Преди да се спра на него разпитах доста подробно и получих над двадесет изцяло положителни отзива за него и за д-р Александров, но мои близки бяха раждали при д-р Георгиев и това надделя в избора, който направих.
Препоръчвам го горещо! Пък и ти винаги можеш да се срещнеш с него и сама да се убедиш в отношението и качествата му.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 440
Цитат на: kalinka_malinka
Здравейте, може ли някой да ми каже актуална информация за това къде преглежда д-р Александров? В началото на тази тема някой беше написал, че е в клиника Кисьови. Но на посочения телефон никой не отговаря, на "справки" не можаха да ми дадат телефон , а желая да отида при него. Във Варна съм от 3 години и досега съм ходила само при доц.Маркова в "Майчин дом", но реших да я сменя. Започнах да чета форумите, за да избера някой лекар от вашите думи (считам че написаните мнения са достатъчни за правилен избор) и се спрях на д-р Александров. Може би най-много ми повлия това,което беше написано (не цитирам дословно) : "особено полезен би бил за жени, които по една или друга причина не могат да забременеят". И тъй като това е моят проблем, ви моля за съдействие.
Доскоро

Аз не знам телефон на клиниката , но мога да ти дам GSM, на който съм се свързвала преди година: 0888325749. успех! Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт