.::. Частна немска детска градина "ПУМУКЪЛ" отваря врати на 12 септември .::.

  • 14 794
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Абсолютно подкрепям написаното от биб.биб и аз искам сведение за тарифата на месец.
А също и колко е транспорта на месец?

# 16
Здравейте

това че таксата не е написана тук е мое съвсем съзнателно решение, за да мога да контактувам лично с мами, които наистина се интересуват от градината, дотолкова че са решили да ми пишат било то с ЛС или директно по темата. Нямам никакви други притеснения или изобщо някаква причина да не я споменавам, така че ако това ти е мисълта bib.bib си сгрешила.
И все пак таксата ни е 290лв. на месец отделно се заплаща храната по 3.50лв на ден. Цената на транспорта мога да ви кажа ако ме ориентирате в коя част на София живеете. Може и с ЛС.
Ако някой има още въпроси или реши че иска да ни посети на место телефона ми е 0897 810 369
Лека събота и неделя на всички.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
320лв./месец( с храна и транспорт) - по мои груби изчисления!

# 18
  • Мнения: 4 414
320лв./месец( с храна и транспорт) - по мои груби изчисления!
нещо май не са ти верни изчисленията:)
месецът има средно 21 работни дни х 3,50 за храна/ден = 73, 50/месец => 363.50
транспортът се заплаща отделно, доколкото разбрах

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да, да - права си  newsm10. Просто съм сметнала храната само за една седмица Banghead

Аз за транспорт смятам по около 3-4лв. на ден.

И в такъв случаи, какво става сумарно на месец  newsm78...200евро и горница даже...
Айде и без мен  Crossing Arms

# 20
  • София
  • Мнения: 2 952
Нямам никакви други притеснения или изобщо някаква причина да не я споменавам, така че ако това ти е мисълта bib.bib си сгрешила.
Изразила съм се ясно, няма нужда от пояснения или тълкувания кой греши.
Има норми в PR-а, какъвто и да е комуникационния канал. Спазването им гарантира успех на новите начинания  Simple Smile
Имам две питанки, ще се радвам ако получа отговор. Храната на място ли ще се приготвя и една и съща ли ще бъде за децата на 18 месеца и тези на 5-6 години? Има ли вариант за работещите поне до 18 часа родители, които не могат да вземат децата си преди или в 18 часа?

Желая ти успех!

# 21
Да, ясно си се изразила, но предоложенията ти не са верни. Колкото до нормите в PR-а, аз сум учила педагогика, така че като на простосмъртен ми е простено да не съм чак толкова запозната. А и всички вършим нещата според собствените си представи, което според мен е напълно нормално.
На въпросите ти - храната за малките деца до 3 години ще е от детска кухня, за по-големите ще е различна, но също няма да се приготвя при нас, поне за сега, въпреки че плановете ми са други, но това след няколко месеца.
С родители работещи по-дълго можем да се уговорим за по-късен час, вече имам доста такива питания, а тъй като и аз съм била в подобна ситуация, го разбирам напълно.

Благодаря за пожеланията, успех и на вас в търсенето на подходящата градина/ясла.

# 22
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Преди около 20 години майка ми отишла в едно училище да се срещне с учителките от началния курс с намерение да ме записва 1 клас.....отишла майка ми (университетски преподавател), започнала срещата учители-родители и на петата минута майка ми чула една от учителките, която трябвало да ме учи на АБ да казва: " ...и имайте изпредвид, че......еди какво си". Майка ми станала и си тръгнала....
И аз така, отворих темата, прочетох внимателно, и първо реших, че е допусната грешка по невнимание от страната на г-жа Директорката, после продължих да чета, срещнах отново същата грешка.....явно не било случайно............
и така......

Желая успех! Всяко начало е трудно, но нищо невъзможно няма.

# 23
  • Мнения: 5 255
Видно е че на 12-ти, т.е. утре отваряте врати.
Може ли да видим снимки на самата база, а не предполагаеми такива от каталог.
Благодаря.

 
..... срещнах отново същата грешка.....

И аз я видях  Whistling  Crossing Arms

# 24
Благодаря ви за хубавото сравнение и за поправката, ако се позагледате още по-подробно сигурно ще забележите и някоя пропусната буквичка. Още по-благодарна ще съм ако имате и някаква по-конструктивна критика.
Лиорена:
"Мене първият път дори на ехограф не ходих" , "Изобщо каква е идеята на тая Тема"
Единственото което искам да кажа е че повечето от нас пишейки тук във форума не винаги толкова точно спазват българската граматика.


# 25
Това е последния коментар който правя във връзка с "критиката" ви защото в момента предпочитам да влагам сили и енергия в "по-положителни" дела  Grinning
Ако исках просто да продължа напред и да потуля грешките си щях  да помоля модераторите на форума да махнат мненията ви, за да може рекламата ми да тече гладко.
Колкото до представлението, надявам се да не се провали защото го правя с голямо желание.

Сега за снимките, ще се опитам сега да сложа тук няколко, а ако не успея се надявам да са качени до утре вечер и да ги има на страницата ни.

# 26
# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 4 146
Докато четях темата за детската градина видях и уеб сайта.
Дано това Ви помогне - в интернет не се препоръчва използването на наклонен шрифт при писане на дълъг текст - трудно се чете.

# 29
Благодаря ти за съвета, знам че е така, но въпреки това държах на този шрифт, а не си от първите които ми го казват.   Embarassed   Confused Ще помисля по въпроса. 
 

Общи условия

Активация на акаунт