Акушер-гинеколози- Варна 3

  • 186 175
  • 797
  •   1
Отговори
# 780
# 781
  • Мнения: 0
Здравейте Мами Simple Smile
Някой ходил ли е при Д-р Желязкова?Какво ви е мнението за нея?Имате ли неини кординати?
Благодаря Ви предварително!

# 782
  • Варна
  • Мнения: 17 907
Здравейте Мами Simple Smile
Някой ходил ли е при Д-р Желязкова?Какво ви е мнението за нея?Имате ли неини кординати?
Благодаря Ви предварително!

Слава Богу има нова тема, че вече исках да се отпиша от тази.  Laughing

# 783
  • Мнения: 0
искам да попитам някои има ли информация за д-р Славов в окръжна болница?Ако можете даите ми информация и впечатления за него?

# 784
  • София
  • Мнения: 30 107
искам да попитам някои има ли информация за д-р Славов в окръжна болница?Ако можете даите ми информация и впечатления за него?

Попитай в:

Нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=584414.new#new

# 785
  • Мнения: 0
д-р живко жеков преглежда във вторник преди обяд и сряда след обяд в окръжна /бившата гинекология/ на ъгъла на "Цар Освободител" и "Ген.Колев" - тел.за записване 0887 195 100

# 786
  • варна
  • Мнения: 37
Някой знае ли колко взима д-р Христина Христова АГ гр. Варна за ехограф?

# 787
  • Мнения: 0
какво ви е мнението за д-р Юлия Бейлерян

# 788
  • Варна
  • Мнения: 188
момичета, има нова тема!

# 789
  • варна
  • Мнения: 37
ne mojah da procheta otgovora si?  Kade e taq nova tema?

# 790
  • Мнения: 7 118
искам да попитам някои има ли информация за д-р Славов в окръжна болница?Ако можете даите ми информация и впечатления за него?

Попитай в:

Нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=584414.new#new

# 791
  • Варна
  • Мнения: 484
Не  две ами с десет ръце съм за Алфред Якуб!!! Невероятен специалист и ЧОВЕК!!! Води ми консултациите, след това ми прави секциото. Операцията ми е направена супер кадърно...белега почти не се забелязва, даже на места е изчезнал Wink

# 792
  • Мнения: 212
Бих искала да разкажа за моя опит свързан с д-р Христина Христова от Санита. Да, има вагинален ехограф, но не че разбира какво вижда. При първи преглед за установяване на бременност 7 дни след закъснението ми заяви, че вижда само точка и тя била прекалено малка за 4-5 седмица. Извика ме след 2 седмици да "видим развива ли се въобще". След 2 седмици, когато ми изтича вторичен преглед по здравна каса ми заяви " пораснало е отговаря си на седмиците, но не чувам пулс". Ела пак след 2 седмици да видим дали ще се чуе.
След още 2 седмици отивам вече на платен преглед и ми казва имаш миомен възел, как не сме го видяли до сега ..... но продължи няма проблем ще го наплодяваме по-често и ако не расте няма да пречи на бременността. Заедно с това ми предложи пакет за паралелни прегледи освен към здравната каса за 4 допълнителни ехографа, които ще са нужни явно щом ще съм рискова бременност.
Естествено може да си представите какъв стрес си е това и то след всеки преглед, че нещо все не е наред и се налага през 2 седмици да ходя.
Реших да направя консулт и със специалист отидох при д-р Балев и човека от раз каза никаква миома нямаш, това си е образование, което има всяка жена там където се оформя плацентата е нормално да е удебелена матката.
Как точно се нарича постъпката на Христова - некомпетентност, некадърност или наглост и безочливост с цел да платя допълнителните ехографи?

# 793
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А някой знае ли дали д-р Светослав Узунов, работи по здравна каса, и някакъв телефон за връзка? Искам да е онко-гинеколог, а чух добри отзиви за двама такива от Варна - д-р Жеков и д-р Узунов.

# 794
  • Мнения: 7 118
Момичета, има НОВА ТЕМА, пишете там

Общи условия

Активация на акаунт