Отговори
# 30
  • Мнения: 440
И двете, като второто можеш и да си го напазаруваш!

# 31
  • Мнения: 2 807
Компетентността е по-важна.

Щастлива съм обаче, че за моя гинеколог се отнасят и двете, дори и още няколко мога да добавя  Wink

# 32
  • Мнения: 2 952
Компетентността на първо място! Не ми се ще някоа  усмихната леля , ддето  сама не  знае  за какво става   въпрос , но се опитва да изглежда така ..хаха.

Но и ло6ото отношение дразни ...понякога  ни се  струва по-важно от  вси4ко , но не е ....
Ако имам избор  не  бих избрала някоя с  едно от  двете ка4ества ....бих търсила  комплексност.

# 33
  • Мнения: 1 976
 Laughing И ДВЕТЕ!!!

# 34
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Имах щастието да подадна на акушер-гинеколог, който съчетава и двете. Преди да родя го бях виждала само веднъж- на една лекция в плевеското учелище за родители. На следващата седмица постъпих за раждане и той застъпи на смяна. Беше ме запомнил тъй като на лекцията бяхме само 4 бременни. От началото до края на раждането ме обгрижваше. Срещна се с мъжа ми и му съобщи как е преминало раждането, как сме аз и бебето, заръча му какво може да ми донесе за ядене и пиете.Посети ме в стаята ми за да ни провери как сме с бебето. Присъстваше на изписването ми - прочете какво са ми предписали в експертизата и какво е състоянието на дъщеря ми. В знак на признателност му подарих подарък - най-малкото което можах да направя за него.

# 35
  • София
  • Мнения: 44 041
ами за мен и двете са важни. Когато забременях отидах на един д-р и по време на целия преглед той само си говореше по телефона - едвам разменихме 3 изречения накръст... еми не отидох повече при него, въпреки, че доколкото знам наистина е мн. добър специалист. Като чета и мненията тук във форума и вие имате добро мнение за човека, но просто тогава ми направи изключително лошо впечатление - така де когато отидеш на доктор и си плащаш искати се поне 15 мин внимание да получиш, а не просто по една открадната дума от време на време. Пък това не е кой знае какво лошо отношение - просто нехайство ... пък има и наистина гадни - а а ко не ти е комфорно с доктора ти как да му имаш доверие и да си спокойна с него newsm78
PS разбрах, че случайно той израждал в Св. София- ако се падна при него да раждам дали пак ще си говори по gsm-то newsm12 - това в кръга на шегата... надявам се

# 36
  • Мнения: 949
Компетентността, но най-добре и двете

# 37
  • Мнения: 1 735
За мен второто е по-важно.

# 38
  • Мнения: 3 423
Не мога да преглътна моят лекар да притежава само едно от теzи качества.
ИСКАМ И ДВЕТЕ.
Колкото и да е компетентен, ако треперя, докато ме преглежда или съветва, ай, сиктир.
А и с едно внимание не мога да се zадоволя.
Дотук съм доволна от моята гинеколожка.
Доста внимание ми обръЩа, а сега, като я посеЩаваме с мъжа ми,
ни обяснява по един час това или онова. И към него е внимателна.
За компетентността не говоря, то се подраzбира.

# 39
Компетентността, но най-добре и двете
                 Thinking Crossing Arms Embarassed Twisted EvilМога ли да те попитам дали энаеш поговорката че две дини под една мишница не се носят

# 40
  • Мнения: 698
И двете, като второто можеш и да си го напазаруваш!

И аз така мисля.  Money

# 41
  • Мнения: 2 672
 и двете!!!! но ако задължително трябва да е едното , то е ясно - компетентност , иначе......не ми се мисли
"моят "лекар имаше и двете качества Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт