«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 332 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

ћнени€: 53
«дравейте Smile √ледах в нета едни  клипове,за да вид€ дали правилно глад€ панталони   Wink  ѕопаднах на този  ( в този се глади риза,но това не е важно ) - http://www.youtube.com/watch?v=dxWpoi4JTh8&feature=related . »нтересува ме виждали ли сте такава подложка за юти€ по магазините ?ћного практично ми се струва , по-удобно Smile ўе съм благодарна за помощта Smile
÷итирай

юстендил

ћнени€: 52
ѕреди години работех в шивашко ателие и там ползвахме такива подложки на ютиите. ≈динственото им предназначение е да не се "залъскват" материите при гладенето и да не се залепва и изгар€ дрехата. Ќо иначе не са чак толкова удобни. Ќе прилепват плътно на самата юти€ и закачат дрехата, ко€то се глади.
ѕровери в кинкалериите, би тр€бвало да ги има.
÷итирай

ћнени€: 4 923
“акава подложка съм купувала още преди десетина години, тогава беше н€какви левчета. ћисл€, че от магазин тип "501 стоки" € купих. Ќаистина не е много удобна, просто намал€ температурата от юти€та, а по покритието й не полепват влакна. “ова може да се посигне и с една обикновена тънка хавли€ или тензух.
÷итирай

ул. "—вобода"

ћнени€: 1 409
ћоже ли да се вмъкна и аз в темата - виждам в клипа, че човекът напръсква дрехата и € глади на сухо - понеже имам нова и хубава юти€ искам да € ползвам така, че да € имам дълго (последната € съсипах за 3 години Embarassed) и се чуд€ дали да прав€ и аз така и да спест€ наливането на вода, за да не се трупа варовик в дюзите и дали да източвам водата, ко€то е останала след гладенето на пара?
¬ие какво бихте ме посъветвали?
÷итирай

ёти€та ти н€ма ли копче за самопочистване от варовик? јз лично не виждам смисл от юти€, на ко€то н€ма да й използвам парата, ще си € ползвам с вода, пък докъдето изкара.
÷итирай

ул. "—вобода"

ћнени€: 1 409
»ма, обаче предишната беше на друг принцип, тази е с отделно копче и в описанието не е об€снено как се почиства, јргун, а водата, ко€то остава накра€ изсипваш ли €?
÷итирай

Ќе € изсипвам обратно, не мога да се занимавам с това всеки път. Ќо от време на време пълн€ цели€ контейнер с вода, наклан€м под ъгъл от 45 градуса спр€мо н€ко€ повърхност и натискам копчето за самопочистване докато не се махне всички€ варовик  Peace
÷итирай

ћнени€: 121
јко си от —офи€ на ∆енски€ пазар може и да намериш търсеното Smile
÷итирай

ќт —офи€ съм, ще провер€,благодар€ Smile ¬ “ехномаркет вид€х такова нещо като калъвка за плочата на юти€та на ‘илипс. —труваше 26 лв. —къпо ми се вид€ и не го взех. —игурно има н€къде подобно нещо произведено от малка фирма, непозната и н€ма да е на такава цена. ўе провер€ на женски€ Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 294
Ћеле, ти€ в клипчетата ми объркаха детските представи за начин на гладене.
÷итирай

√ладенето н€ма да го коментира.Ћично аз глад€ риза в друг ред - €ка,рамена, ръкави , л€ва страна - гръб- д€сна страна. Ќезнам дали това е правилни€ ред,но така ми стават идеално изгладени ризите Smile
÷итирай

√ладенето н€ма да го коментира.Ћично аз глад€ риза в друг ред - €ка,рамена, ръкави , л€ва страна - гръб- д€сна страна. Ќезнам дали това е правилни€ ред,но така ми стават идеално изгладени ризите Smile

јз също  Peace
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 847
“акава подложка вид€х съвсем наскоро с  арфур- Ѕургас, казва се силиконова подложка( или поне така € б€ха писали) и не беше много скъпа, но наистина не запомних каква цена беше  Thinkingјко не намериш в —офи€, което ме съмн€ва, пиши на Ћ—, ще ти € прат€ от тук  Peace
÷итирай

—офи€/—вета на ƒиска

ћнени€: 3 830

’ехе, не очаквах, но за мое учудване установих, че глад€ доста правилно. √лад€ по същи€ начин, както човекът показва на клипчето. јма по абсолютно същи€ начин и ред. ѕърво минавам най-големите части, а накра€ - детайлите.

“ези подложки дали ги има в н€кой от големите маркети? Thinking
÷итирай

видин

ћнени€: 325
такива тефлонени подложки се продават в специализираните магазини за материали и резервни части за шевни машини. тамо поне са истински - от тефлон. използват се придимно за при професионално гладене - за дома е оправдано само ако се глади много.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора