Какъв прах за пране използвате?

  • 118 751
  • 500
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 9 847
10 c's ,не знаех,че Даш е италианския Ариел.Свекърва ми работи в Италия и ми изпраща Даш,течен,отвън има нарисуван сапун-е много ми харесва.И изпира добре,и мирише на сапун.
За петна от години ползвам K2r.Те са си цяла серия почистващи препарати,от Метро ги купувам.На същата фирма препарата за фурни е много добър.

# 481
  • Мнения: 5 710
Персил и Диксан (брандове на Henkel),
Ариел и Даш (брандове на Procter and Gamble)

Ако майка ти иска да ти направи един добър подарък, нека ти изпрати http://www.desiderimagazine.it/DashSmacchiatore/home.aspx
някой от тези продукти, сините са за цветно, белите за бяло
Аз използвам всичко, но предимно спрея за локални петна, от който съм много доволна


/ това, което ти изпраща е сапоне ди Марсилия, който служи добре и за омекотяване На мен ми напомня 'домашен сапун", миризмата му не ми харесва много, но пере супер, той е за бяло/

# 482
  • Мнения: 29
http://www.torba.bg/28--prodava-prah-za-prane От тук купувал ли е някой, пише че са пройзведени в Испания , а от там съм носила такива течни на Ариел и бях много доволна от изпиране и аромата. И сега се изкушавам да пробвам от сайта някой неща.

# 483
  • Мнения: 762
Пакетите Персил Брилянс в Билла и DM по колко килограма са/за колко пранета? На каква цена?
Много ти благодаря за разясненията  bouquet Едва днес успях да стигна до Била и DM , но и на двете места Брилянс беше свършил така че за грамажа и цената не мога да споделя.

# 484
  • София
  • Мнения: 9 847
10 c's , много благодаря за обяснението! Simple Smile
Аз обичам миризмата на домашен сапун. Blush

# 485
  • Враца
  • Мнения: 2 633
на APTA също има Марсилски сапун, пере прекрасно, мирише гадно, но ми е скъпичък ...  newsm78

# 486
  • Мнения: 5 710
http://www.torba.bg/28--prodava-prah-za-prane От тук купувал ли е някой, пише че са пройзведени в Испания , а от там съм носила такива течни на Ариел и бях много доволна от изпиране и аромата. И сега се изкушавам да пробвам от сайта някой неща.


потресена съм от цените! тотално оливане

# 487
  • Враца
  • Мнения: 2 633
Някой има ли преки наблюдения в/у това:

http://shop.olele.net/vmchk/elektronika-za-bita-avto/perqshta-topka.html

# 488
  • Мнения: 6
Използвам само прах който е гранула, т.е без течен прах, много недоволна съм от силата на изпирането му. Понякога ми се случва от прахообразния да има остатъци в пералнята. Преди време си взех от Пловдивския панаир прах ИЗИ 50 пранета за 10 лева , но трудно откривам тази голяма разфасовка, Омекотителят им с капсулите също е хубав - препоръчвам розовия цват

# 489
  • Мнения: 1 111
Привет и аз да се включа. Пера предимно с гранулиран прах и задължително слагам омекотител. Използвам праховете Скип, Диксан, Ленор, Ариел, Фери и в момента доизпирам Досиа. Омекотител използвам Ленор, гръцко Коколино, Сано, Вернел кристали, Суплин.

# 490
  • Мнения: 1
купих си от карфур в пловдив, прах за пране персил за бяло. на 30 градуса не може да се стопи. седи като поръсено на дрехите. ебати боклука. никога преди не съм имал проблем със какъвто и да е вносен прах. произведен в сърбия. уж били всички еднакви!

# 491
  • Мнения: 1
BINGO! За бяло пране! Съмнявах се много,но ми го похвалиха.
Е , наистина е мн  добър!Също харесвам и дозичките ARIEL.
Относно цветното ,мисля ,че няма кой знае какво значение  марката на праха..важното е да е течен ,заради следите ,които оставят  сухите прахове.
От омекотителите..турския Yamish ili Cocolino тъмно синия е уникален!От нашите родни,мисля си Алвината не  е за подценяване ,сивата и тъмно червената.
Дано съм помогнала с мнение! bowuu

# 492
  • Мнения: 20 136
В един магазин за парарелен внос ми похвалиха прах за пране Ленор, имаше и течен и на гранули. Някой ползвал ли го е, имате ли отзиви?

# 493
  • Мнения: 762
ползвала съм течен Ленор за цветно, много силен и траен аромат. Нормална степен на изпиране, не съм го тествала на силно замърсени дрехи

# 494
  • Мнения: 18
Някой да има опит с Ариел актилифт течен препарат около 5 л за уж 66 пранета?
Никога дрехите не са били толкова мръсни и не миришат особено.Къде ли бъркам?За първи път използвам течен препарат.Описсаната доза е 70 мл аз слагам почти 100 в барабана в чашка на 40 градуса....

Общи условия

Активация на акаунт