Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора
 #2gunfire По-скоро не .Има някои които се мислят эа такива .Да не иэреждам имена .Всъщност всички са от един дол дренки-абсолютни некадърници .Които бяха свестни, ги прогониха или те се махнаха сами .Това е положението. #Crazy hahaha
Цитирай
Напълно те подкрепям. На първо място по некадърност поставям д-р Томов, който умори една жена Марияна преди години след обгаряне на раничка .Обърна се на рак. Преди 2 години заедно с д-р Рангелова умориха друга една родилка. Даваха ги по Искрено и лично .Направи си сама иэводите........
Цитирай
Kam 4ernija spisak bih dobavila d-r Cankova i d-r Istalianova.Parvata e pred pensia,a poznaniata sa i kato na specializant vtora godina. A za vtorata vaob6te ne mi se govori.Ima se za goliama rabota.Vsa6nost prez zivota si ne e napravila dori edno sekcio.A opa6kite pred kabineta i sa sazdadeni s pomo6ta na GP-tata na koito dava edin dobar %  za vsiaka izpratena ot tiah zena.Ne hodete pri tezi dvete! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Цитирай
Kam 4ernija spisak bih dobavila d-r Cankova i d-r Istalianova.Parvata e pred pensia,a poznaniata sa i kato na specializant vtora godina. A za vtorata vaob6te ne mi se govori.Ima se za goliama rabota.Vsa6nost prez zivota si ne e napravila dori edno sekcio.A opa6kite pred kabineta i sa sazdadeni s pomo6ta na GP-tata na koito dava edin dobar %  za vsiaka izpratena ot tiah zena.Ne hodete pri tezi dvete! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
  Thinking Thinking Thinking   :Мого добре каэано.Подкрепям те с две ръце. Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking
Цитирай
 Rolling Eyes   Ходя на консултация при Караканов. Въпреки че е завеждащ, не ми вдъхва доверие. Смятам да се откажа от услугите му за раждането. Чувам добри неща за Русецки. Кажете нещо за него ако знаете. Very Happy Very Happy Very Happy
Цитирай
   Ходя на консултация при Караканов. Въпреки че е завеждащ, не ми вдъхва доверие. Смятам да се откажа от услугите му за раждането. Чувам добри неща за Русецки. Кажете нещо за него ако знаете                                                                                                          Money  Според мен и двамата са от един дол дренки Не случайно работят заедно С тази разлика че по-малкия ги препраща при по-големия А преди години по-големия е уволнил по-малкия заради криминвални аборти- майтап Обаче в момента интереса клати феса Money
Цитирай
Kam 4ernija spisak bih dobavila d-r Cankova i d-r Istalianova.Parvata e pred pensia,a poznaniata sa i kato na specializant vtora godina. A za vtorata vaob6te ne mi se govori.Ima se za goliama rabota.Vsa6nost prez zivota si ne e napravila dori edno sekcio.A opa6kite pred kabineta i sa sazdadeni s pomo6ta na GP-tata na koito dava edin dobar %  za vsiaka izpratena ot tiah zena.Ne hodete pri tezi dvete!                              HugНа консултация съм при Исталиянова. Джипито много я хвали, но има нещо което ме съмнява. Rolling Eyes А за раждането не зная. Чувам че цените и били най-високите .Смятам да се откажа въпреки усилената агитация.Какво знаете за Давидков? Добър лиe. Може ли да се разчита на него? Very Happy
Цитирай
 PeaceГовори се за Давидков, че му били дебели пръстите. Смятам че това е без значение, особено когато става въпрос за раждане. Можеш да му се довериш в- определена степен разбира се. Very Happy
Цитирай
Не ви препоръчвам да раждате или да се оперирате в Кюстендил.Само в краен случай...... Crazy
Цитирай
Не ви препоръчвам да раждате или да се оперирате в Кюстендил.Само в краен случай...... Crazy
Подкрепям с 2 ръце казаното
Цитирай
Толкова са зле горките че напоследък си служат с чисти измами.Последния пример-бебето на 2006 Божидара  родено в Кюстендил на 01.01.2006 в 0.00 пр Цанкова.Майтап Money Money Money Money Money Money Money
Цитирай

Eeeeee там...........

Аз чух,че родителите на прословутото бебе 2006 са бизнесмени и веднага ми светна червена лампичка в главата.Като си ги знам к`ви са ни пишман докторите в Кюстендил изобщо не се учудвам. Те кадърните мноооого отдавна избягаха от там. Аз тази Исталянова не я познавам, ама ходех на ЖК тук ж София при една дето беше пълна скръб и  само за плащане говореше, та като ми кипна,за да не я убия на място и да не слуша половин болница и казах да си ми дава документите щото аз се махам и отивам да си раждам в провинцията и като разбра,че става дума за Кюстендил ми казва с най-чаровната си усмивка да кажа много поздрави на Д-р Исталянова в Кн. Е като чух, че са приятелки и като си познавах моята докторка ми стана ясно и каква е тази в Кн. Иначе нищо лично към Исталянова:lol:
Цитирай
Въпросната ИСТИЛИЯНОВА я познавам доста отдавна.Препоръча ми я GP-то.Била най-добрата и прочие простотии.Въпреки съмненията които имах реших да се доверя на неговата преценка и съответно сбърках-меко казано.Гледа ме на някакъв микроскоп.Наговори ми такива ужасни неща-имала съм предрак първи стадий и т.н.За цената-беше по-висока от тези в МД.Изпрати ме направо в Онкологията.Реших преди това да се обадя на д-р Начев-МД.Показах му писанията на ИСТИЛИЯНОВА.Дълго и искрено се смя.Не съм била първия подобен случай на въпросната Д-р.....По-точно с всяка втора се случват случки подобни на моята.В никакъв случай не ходете при нея!
Цитирай
Моя позната ми предлага да ме свърже с д-р Кръстев от Бобов дол.Дайте някаква информация за него.
Цитирай
   Не препоръчвам на никого да си губи времето и парите нито с кюстендилските, нито бобовдолските гинеколози.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора