Ангел пазител (Genco) - НОВА ТВ

  • 45 179
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 717
Моля! Пак заповядай! Другият филм, на  който БТВ вече правят дублажа е "Menekse ile Halil" - за него вече има отворена тема, може да погледнеш там, ако те интересува.

# 46
  • Мнения: 8 717
Тези, които не са успели да го гледат днес, могат да си го свалят оттук:

http://www.lapache.info/index.php?page=torrent-details&id=e1 … 53b8d583a4cfdb348

# 47
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
Изгледах 'Genco'   преди време,като го даваха по турсkата.
На мен лично ми хареса  Party .
Дори смятам,че е по-добър от Ask-I-Memnu/ който е толкова муден и скучен/ мое мнение   Stop

# 48
  • Мнения: 10 989
ето и откъде можете да си сваляте вече излъчените серии
(инфото е и за този, който ще пуска следващата тема, няма да имам тази възможност изв.време)


ЕПИЗОДИТЕ В LAPACHE
ЕПИЗОДИТЕ В NİTRO
ЕПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7


 

Последна редакция: пн, 18 яну 2010, 23:22 от diziler

# 49
  • ах, морето...
  • Мнения: 27
запис

# 50
  • Мнения: 8 717
diziler, защо така ни изоставяш! Ще ни липсваш!  newsm45  Няма да има кой да ни дава толкова бърза информация, а пък и с кого да се заяждаме отвреме навреме!  newsm78  Laughing  Ако не е тайна, задълго ли ще ни лишиш от присъствието си?

# 51
  • Мнения: 10 989
ами в другия сайт (тр-сериали) там пускаме информациите. А и той си е специализиран за такива неща. Повечето от познатите никове тук, ще срещнеш и там. Пък и няма да ми остава мн. време.
Както и да е. Темата е за Генджо... Този сериал, не знам дали е сниман в Ялова (както пише в инфото към сайта на Нова ТВ), това е Адапазаръ (или както му е другото име Сакáрия), градът, който най-много пострада при земетресението през август 1999 (от което имам спомени до ден днешен и ме преследват като....  Cry). Там всъщност са загинали родителите на Генджо. Забелязвам, че и колите са с номера 54 (тоест... област Сакаря), което е мн. близо до Истанбул. Вижте го и на картата http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cd/Locator_map-S … arya_Province.png
Ялова и Коджаели, които също пострадаха не по-малко от земетресението са близо
http://tr.wikipedia.org/wiki/Dosya:Latrans-Turkey_location_Yalova.svg
но те са с друга номерация (41 Kocaeli, 77 Yalova) , 54 е на Sakarya. Както и да е. Подробности.

Да се върнем на серията. Резнаха я много грозно. 4 минути преди реалния финал.
Всъщност първа серия завършва така: http://www.youtube.com/watch?v=EdjCXMkwJh8&feature=related

Оттук следва логиката, че ще си спестяват по 5 минутки от всяка серия и така, вместо 51 серии ще гледаме поне 60. А отделно ще резват и резюмето (т.нар. özet), защото като не се пада в началото на серията, а ще си играем на резанки и лепенки, няма смисъл да се появява в средата на серията... Изобщо... пак същата простотия. За да си запълним програмата още 10 дни и да имаме още десетина серии повече, режем от серийките по няколко минути. А че въпросните епизоди в оригинал поне завършват на някакъв логичен момент, на стоп кадър, баш когато е най-интересно, на сублимен момент... дреме им на тия от Нова.
("Дъждовно време" си беше цялата серия. От-До. Да не повярва човек)

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 10:51 от diziler

# 52
  • Мнения: 130
ох бях се отчаяла, че не остана хубав сериал вече и този ми хареса. много е приятно филмчето.

# 53
  • София
  • Мнения: 15 460
  Защо никой не пише за този филм?Никой ли не го гледа? На мен много ми харесва !

# 54
  • Мнения: 8 717
Аз го гледам - и на мен ми харесва. Наистина не знам защо никой не пише. Аз в началото се опитах, но никой не се присъедини. Дано да се престрашат и други!

# 55
  • София
  • Мнения: 15 460
   Сестричката на таксиметровия шофьор е голяма скица! И много ме е яд, че оня, комарджията използва така  Йозге! Дали ще и вземе всичките пари или някой ще успее да го предотврати? Пънар е много сладка.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 312
И аз гледам сериала и много ми харесва.  Hug

# 57
  • Мнения: 174
Наистина ги режат гадно сериите. Днешната свърши 5 мин след  началото на оригиналната 6-та серия, която започва с появата на бащата Неджати на купона послучай обрязването. Така с по 5 мин от всяка серия, ще  удължат броят им, както е казал Дизилер по-горе.
Филма хич не е лош, но явно часът на излъчване ли, липсата на реклама ли, хората не го гледат, и не го коментират.
Артистите са готини, играят Берг и неговата от Перла, също и Кенанчо, близначките и Йозде са много чаровни, също и Ахмед, да не забравяме и главния герой - Генджо,  е верно - не е Къванч или артиста изпълняващ ролята на ОУЗ ( които аз не харесвам), но си го бива.

# 58
  • София
  • Мнения: 15 460
  Та Генджо е по-хубав от Оуз.Аз не разбирам какво му харесват на Оуз, сигурно сините очи?

# 59
  • Мнения: 174
Да и за мен е така. Не знам, какво е това масово харесване - Кенан от Мелодията, Харун от Незабравима, Мехмед от Перла, Оуз от Листопад??? Като че ли другите герои ( мъже де ), играещи с тях,  са грозни. Защото  имат силна любов ли с някоя героиня, от многото коментари ли по форумите... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт