Как сте с нервите?

  • 1 279
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
 Напоследък съм много изнервена може би от ежедневието (по цял ден се гледаме с бебчо само двамата) усещам че понякога му се карам и после толкова съжалявам "особено когато не иска да яде". При вас как е дали се случва и на други или да се притеснявам.

# 1
  • Мнения: 6 155
Споко, не си сама Wink И аз в отбора на изнервените и крещящи майки... Embarassed Confused

# 2
  • Мнения: 655
И аз усещам, че съм зле с нервите, но какво да се прави? Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Пишете ме и мен. Улавям се, че по-често плача за щяло и нещяло явно ми трябва почивка, но няма да е скоро. Лошото е, че идва зима с непроходило и мрънкащо дете в къщи. Направо не знам как ще се търпи  Cry

# 4
  • Мнения: 51
Не съм предполагала, че мога да съм толкова изнервена. По принцип съм много спокоен човек, но вече не се издържа. По цял ден сама с бебока. Той само чде, реве и не иска да спи през деня. А баща му като си е вкъщи само пред компютъра седи и това допълнително ме изнервя. Незнам още колко време ще издържа така. Имам нужда от едно зверсо напиване, но и това не мога да направя докато кърмя. Абе с една дума ужас  smile3511

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 347
С първото бях много изнервена, обаче с второто няма такива проблеми Whistling
Цаката е да не се заседявате в къщи. Излизайте срещайте се с хора или просто сами се разходете по магазините с бебоците Wink Аз обожавам да кърмя навън, докато си сърбам кафенцето. Домашната работа няма да избяга.

# 6
  • Мнения: 2 609
Бе не съм много добре и аз,ама поне не крещя на Яна,а на баща и Party

# 7
  • Мнения: 2 672
оооо , след раждането бях ужас!!!
сега съм си многоооо по-добре Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 427
Понякога усещам ,че ми се образуват нерви Mr. Green.Но ,обратно на повечето,в общи линии съм по-спокойна сега ,отколкото преди да забременея.И наистина мисля,че може би това ,че сме почти цял ден навън, много помага.Но тя моята салдурана си е кротичка,поне за сега Simple Smile

# 9
  • Мнения: 287
Споко, не си сама Wink И аз в отбора на изнервените и крещящи майки... Embarassed Confused

И аз smile3511 smile3514 smile3532

# 10
  • Мнения: 5 577
Ох, аз все още се контролирам, но имам кой да ми помага.
Иначе  Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе..много по-зле от едно време, когато бях непукист ConfusedОбаче не ми е виновно детенцето, а постоянно работещият му баща smile3511Досега 3-4 пъти съм си изпускала нервите върху детето - после ми е мноооого гадно Weary.Не бива да си го позволяваме!

# 12
  • Мнения: 371
Не си само ти така. И аз се карам когато не иска да яде, а после ми се плаче и даже понякога го правя. На мъжа ми крещя и после съжалявам ужасно, защото той не е виновен за проблемите ни!

# 13
  • Мнения: 3 926
Абе..много по-зле от едно време, когато бях непукист ConfusedОбаче не ми е виновно детенцето, а постоянно работещият му баща smile3511Досега 3-4 пъти съм си изпускала нервите върху детето - после ми е мноооого гадно Weary.Не бива да си го позволяваме!
Това все едно аз съм го писала. А оправдава ли ти се с фрази от сорта - "Ами аз за нас го правя... Сега с бебето разходите са по-големи..." та по повода започва и трета работа smile3515, а не е нужно. Просо подозирам, че умира от страх да поеме от ежедневните грижи за детето Confused предпочита да се товари с работа Twisted Evil

# 14
  • София
  • Мнения: 2 298
И аз бях нервна, докато си бях у дома, въпреки, че таткото ми помага много. Откакто обаче тръгнах на работа (бебка беше 3.5 месеца), не съм нервна, но все ми е мъчно за нея през деня и осъзнах, колко хубаво е било когато сме си прекарвали деня двете с нея...

# 15
  • Мнения: 1 045
Ааааа ама и мен ме пишете в отбора... Blush От една седмица мъжо само ми повтаря че характера ми е станал отвратителен  #Crazy при което аз още повече паля мотора  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 8 505
Доста често и се ядосвам напоследък,защото разбира всичко,а прави каквото си иска,аз пак и обяснявам,а тя  smile3533 и в края на деня съм  smile3514

# 17
И аз бях от вашия отбор #Cussing out, едно кълбо от нерви. Бебо не си го отнасяше, но за сметка на това околните бая зор видяха.  Вече съм добре. Мина ми нервата. И то изведнъж. Излязох с една приятелка, цяла нощ купон, танци манци, на сутринта вярно много ми се спеше и ме болеше косата /главата/, но това сякаш разби напрежението.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 765
Май съм зле ... Мнооого зле . ooooh! За мен има два начина да се кротна - бира или джин с тоник / от 50 гр . джин и съм заспала  Party/ или като си го изкарам на мъжо  Crazy/ но той вече ми е свикнал /   Laughing

# 19
  • Мнения: 827
Бих казала, че съм много по-зле отпреди да родя. Незнам дали е заради детето или просто са комплексни причините, но не мога да се позная. И определено много дразня всички на моменти, направо незнам как ме траят Shocked

# 20
  • София
  • Мнения: 1 621
Ми не много добре #Crazy такова яко еднообразие е напоследък няма начин да не ми се отрази. Много се старая да не си изпускам нервите пред детето, но понякога не е възможно.Пишете ме и мен в отбора Crazy

# 21
  • Мнения: 2 952
Оле , какви сте неврози ! Ще  ви  разправям аз как щв съм ...да  не   говоря много сега .... Grinning

# 22
  • Мнения: 3 537
Екстра съм си с нервите Party Wink

# 23
  • Мнения: 370
Не, рядко избухвам, по - скоро когато съм недоспала или изнервена от нещо друго, но бързо се усещам. Когато нещата не стават така, както искам аз, просто се примирявам, че ще стават така, както ги иска тя. Една съседка си биеше бебето на шест месеца, защото се обръщал и и пречел да му слага памперси... В моя случай го отнася таткото, на него после мога да обясня, че съм тъпа коза, а на Калина???

# 24
  • Мнения: 4 187
Зле съм с нервите  Confused! На моменти чак не мога да се понасям .

# 25
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Луди,луди жаби! Mr. GreenИ аз съм с вас Whistling

# 26
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Многоооооооооооооооооо съм нервна
Ходя на работа и колегите ми чакат с нетърпение да стъпя в офиса и ме засипват с въпроси и задачи. Трупам и после всичко си го отнасят в къщи. Кога мъжът ми, кога майка ми или сестра ми. Знам, че не са виновни, но какво да направя ако не си го изкарам ще гръмна или ще изнервя и беба. Ужасна съм нали newsm78?

# 27
  • UK
  • Мнения: 1 334
ЗДРАААВО ме трескат Mr. Green дано почне вече да попреминава този период.нп в сравнение с първите 3 месеца съм си бомба Grinning

# 28
  • Мнения: 4 406
и аз така. изпускам парата като хвърлям чаши и пр. със злоба в стената, естествено заредила съм пластмасови неща , по- лесно се почиства. много помага- опитайте!

Общи условия

Активация на акаунт