Как сте с нервите?

  • 1 275
  • 28
  •   1
Отговори
 Напоследък съм много изнервена може би от ежедневието (по цял ден се гледаме с бебчо само двамата) усещам че понякога му се карам и после толкова съжалявам "особено когато не иска да яде". При вас как е дали се случва и на други или да се притеснявам.

# 1
  • Мнения: 6 155
Споко, не си сама Wink И аз в отбора на изнервените и крещящи майки... Embarassed Confused

# 2
  • Мнения: 655
И аз усещам, че съм зле с нервите, но какво да се прави? Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Пишете ме и мен. Улавям се, че по-често плача за щяло и нещяло явно ми трябва почивка, но няма да е скоро. Лошото е, че идва зима с непроходило и мрънкащо дете в къщи. Направо не знам как ще се търпи  Cry

# 4
  • Мнения: 51
Не съм предполагала, че мога да съм толкова изнервена. По принцип съм много спокоен човек, но вече не се издържа. По цял ден сама с бебока. Той само чде, реве и не иска да спи през деня. А баща му като си е вкъщи само пред компютъра седи и това допълнително ме изнервя. Незнам още колко време ще издържа така. Имам нужда от едно зверсо напиване, но и това не мога да направя докато кърмя. Абе с една дума ужас  smile3511

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 347
С първото бях много изнервена, обаче с второто няма такива проблеми Whistling
Цаката е да не се заседявате в къщи. Излизайте срещайте се с хора или просто сами се разходете по магазините с бебоците Wink Аз обожавам да кърмя навън, докато си сърбам кафенцето. Домашната работа няма да избяга.

# 6
  • Мнения: 2 609
Бе не съм много добре и аз,ама поне не крещя на Яна,а на баща и Party

# 7
  • Мнения: 2 672
оооо , след раждането бях ужас!!!
сега съм си многоооо по-добре Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 427
Понякога усещам ,че ми се образуват нерви Mr. Green.Но ,обратно на повечето,в общи линии съм по-спокойна сега ,отколкото преди да забременея.И наистина мисля,че може би това ,че сме почти цял ден навън, много помага.Но тя моята салдурана си е кротичка,поне за сега Simple Smile

# 9
  • Мнения: 287
Споко, не си сама Wink И аз в отбора на изнервените и крещящи майки... Embarassed Confused

И аз smile3511 smile3514 smile3532

# 10
  • Мнения: 5 577
Ох, аз все още се контролирам, но имам кой да ми помага.
Иначе  Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе..много по-зле от едно време, когато бях непукист ConfusedОбаче не ми е виновно детенцето, а постоянно работещият му баща smile3511Досега 3-4 пъти съм си изпускала нервите върху детето - после ми е мноооого гадно Weary.Не бива да си го позволяваме!

# 12
  • Мнения: 371
Не си само ти така. И аз се карам когато не иска да яде, а после ми се плаче и даже понякога го правя. На мъжа ми крещя и после съжалявам ужасно, защото той не е виновен за проблемите ни!

# 13
  • Мнения: 3 926
Абе..много по-зле от едно време, когато бях непукист ConfusedОбаче не ми е виновно детенцето, а постоянно работещият му баща smile3511Досега 3-4 пъти съм си изпускала нервите върху детето - после ми е мноооого гадно Weary.Не бива да си го позволяваме!
Това все едно аз съм го писала. А оправдава ли ти се с фрази от сорта - "Ами аз за нас го правя... Сега с бебето разходите са по-големи..." та по повода започва и трета работа smile3515, а не е нужно. Просо подозирам, че умира от страх да поеме от ежедневните грижи за детето Confused предпочита да се товари с работа Twisted Evil

# 14
  • София
  • Мнения: 2 298
И аз бях нервна, докато си бях у дома, въпреки, че таткото ми помага много. Откакто обаче тръгнах на работа (бебка беше 3.5 месеца), не съм нервна, но все ми е мъчно за нея през деня и осъзнах, колко хубаво е било когато сме си прекарвали деня двете с нея...

Общи условия

Активация на акаунт