Черен списък на хотелите в България!

  • 376 792
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 165
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Хахахаха...да, бе верно къде? newsm78

# 166
  • Сф
  • Мнения: 10 658
На терасите няма нито маса, нито столове, но на тях е забранено да се простират хавлиите и халатите  
е кой ще ми забрани да си простна халата или хавлията:)
Извинете ме,че не е по темата,ама от такива дето си просТват хавлиите по парапетите на хотелите,а после се правят на много големи капацитети по храна , обслужване  и т,н. направо ....
Къде, миличка, прочете парапет newsm78.......и какво би направила с мокри хавлии/3 бр./ и мокри халати /3бр./, които не ти ги сменят 2 дена Tired

# 167
  • Мнения: 24 467
С две семейства си направихме, резервация във въпросния "комплекс", ...
...А за да не се подведете и Вие това е сайта на уникалното място за отдих http://www.komplekselena.com/gallery.html


За "въпросния комплекс "Исмена" ли става въпрос /понеже той е обсъждан непосредствено преди твоя пост/ или за комплекс "Елена", към който ни препраща линкът?

# 168
  • София
  • Мнения: 864
На терасите няма нито маса, нито столове, но на тях е забранено да се простират хавлиите и халатите  
е кой ще ми забрани да си простна халата или хавлията:)
Извинете ме,че не е по темата,ама от такива дето си просТват хавлиите по парапетите на хотелите,а после се правят на много големи капацитети по храна , обслужване  и т,н. направо ....
ти извинявай, ама не виждам що се намесваш като няма какво да кажеш????
И наистина бих ти погледала сеира къде ще си простнеш хавлията като няма къде ама така че да е суха за утре и пак да може да си я ползваш:))))

# 169
  • Сф
  • Мнения: 10 658
кефи ме спора ......ето ще се намеся
Просто бих ги метнала на рецепция да си ги сушат или да дадат нови. Praynig
Разбира се, това не може да се сравни с романтиката от простирането на балкона.....а и за 3 халата и три хавлии ще ми трябва и парапета . Peace За морето е обичайно , ама за спато Crazy не ми се вързва !

# 170
  • Мнения: 457
Голням "-" за хотел Германея - Сепарева баня. Неприветливо, стара, уж ремонтирана бивша почивна станция, много малко бесейнче, което на всичкото отгоре беше много мръсно...Абе не си заслужава.

2012-та все още е така! Толкова мръсен басейн няма! И като им казахме те се учудиха Sick

# 171
  • Мнения: 97
АТМ център София #Cussing out.
Пристигаме в 0 ч. с полет от Валенсия. До 01,20 ч. обикаляме София, спираме при полицаи...Никой и нищо, нито GPS, нито ченгетата, накрая един таксиметров шофьор се сети. Намерихме сградата. Там има и банка и други офиси. Никаква осветеност на входа на хотела, даже класическа БГ крушка.
 За нещо, което е на няма 5 мин. от летището, загубихме 1 час и 20 мин. да го търсим.
На сутринта:
1. За закуска най-бедната шведска маса в живота ми: плато от нещо, приличащо на шунка, плато кашкавал, плато сирене, купа с маслини, купа с пакетчета масло, купа с медчета и с конфитюрчета.
Минимашина на нескафе.
2. Неотваряеми прозорци, липса на свеж въздух.

# 172
  • София
  • Мнения: 6 360
АТМ център София #Cussing out.
Пристигаме в 0 ч. с полет от Валенсия. До 01,20 ч. обикаляме София, спираме при полицаи...Никой и нищо, нито GPS, нито ченгетата, накрая един таксиметров шофьор се сети. Намерихме сградата.

не разбирам защо хотелът да е виновен, че вие и таксиметровите шофьори/полицаи не сте му знаели адреса?!

# 173
  • Мнения: 97

не разбирам защо хотелът да е виновен, че вие и таксиметровите шофьори/полицаи не сте му знаели адреса?!

1. Защото лутайки се по Цариградско сме минали поне 3 пъти покрай него и ако малко повече букви от светлинния надпис с името светеха наистина, щяхме да го забележим.
2. Пристигайки пред сградата не е приятно да подаднеш на абсолютно неосветено място, добре че в съседство има банка и от нейната светлина успяхме да се ориентираме в района и да намерим абсолютно неосветения вход на хотела.

# 174
  • Мнения: X
Аз пуснах тема, не видях, че има черен списък, та затова ще се цитирам и тук. Само не знам дали да не уведомя модератор да заключи другата.

Става въпрос за парк-хотел Кайлъка****, град Плевен

Вчера се прибрахме от организирано събитие, което се проведе в парк хотел Кайлъка, в град Плевен. Бяхме около 200 човека, престоят ни беше меко казано ужасен.

Хотелът е голям и просторен. Природата в района, особено в този сезон е приказно красива. И тук свършва всичко хубаво.

Настанихме се в апартамент Лукс. Още с влизането в стаята ми направи впечатление падналата и непочистена мазилка от стената в коридора. Разопаковахме багажа, отворих гардероба, за да прибера куфарите и дръжките му останаха в ръцете ми. Отправих се към банята, за да се освежим с дечурлигата, ваната беше непочистена, със слой мръсотия, която търках в продължение на час. Когато свалих душа, за да облея малките, дръжката, която го държи на стената се срути. Когато си закачих хавлията на закачалката в банята, тя също се разпадна и издрънча гръмко на плочките...

Последва допълнително чистене на паяжини в двете стаи.

Вечерята се оказа от топлата витрина на Кауфланд, тъй като хора от гостите са видели с очите си управителят на хотела да пазарува количества точно там. Шницел и варени картофи.

Закуската беше скромна - сварен и студен кренвирш АРО, сварено яйце и питка хляб. Обядвахме студена зеленчукова супа и кюфтета от съмнителна кайма с червен сос. В ресторанта беше адски задушно, а когато се обърнах към някой от сервитьорите за питие, той се обърна към мен с "Бате, чеки да сервирам манджите". Отказахме да се храним там, въпреки, че всичко беше включено в цената и ходихме на заведения в града.

Бяхме с двете деца, 2 дни никой не дойде дори да изхвърли кошчето, препълнено с памперси в банята.

Гостите, които бяха настанени в единичните и двойни стаи пък се оплакаха, че често нямат топла вода.

Тръгнахме си един ден по-рано от предвиденото... Никога не бихме се върнали в този хотел.

# 175
  • Мнения: 2 037
Съжалявам за провалената почивка. А вие описахте ли всичко това в книгата за оплаквания?

# 176
  • Мнения: 0
Хотел Панорама - Трявна.

# 177
  • Мнения: 0
Хотел "Силвър хилс" на табелата на Смолян....
Не сме доволни от престоя си в този хотел!! Нищо не отговаряше на офертата, за която сме платили. Закуските и вечерите бяха много оскъдни и некачествени,като първия ден поради липса на клиенти ни сервираха вечеря и закуска по техен избор-малко количество и разбира се най-евтиния вариант. Стаите са много студени ..всяка баня е със собствен бойлер и той се изчерпва много бързо. Външният вид на хотела е най-хубавото нещо !!

# 178
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 274
Хотел "Хит" в Равда. SickЕ няма такава пародия на хотел.Миналото лято изкарахме точно една "нощувка" ,ако може да се нарече нощувка ноща която прекарахме там.Няма да споменавам с подробности мръсотията и зловонието което се разнася в стаята ,наречена от тях СТУДИО ,но това че "хотела" беше пълен с ученици от 11клас които цяла нощ препускаха по коридорите и повръщаха през терасите / като за нещастие успяха и нашата да ... Sick/На сутринта с пълна газ към друг хотел натоварени като магарета с куфари и чанти със съпруга и двете ми деца.Поне ме върнаха парите без много разправии.

# 179
  • София
  • Мнения: 1 340
А, последния пост ме подсети да напиша за един хотел.
По-миналото лято /малката на 3 месеца/ запазваме за Хотел Корал 4 звезди, Арапя. База : All Inclusive. Какво се оказа? Детско спортен лагер, за което изобщо не бяхме предупредени. Цяла нощ се блъскаха врати, тичащи ученици по стълбите, крясъци и т.н. За щастие ние не бяхме платили за целия престой - само платихме нощувката, която прекарахме там и газ към Лозенец.

Общи условия

Активация на акаунт