«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора

» аз не знам къде...

ћнени€: 587
«дравейте,
»скам съвети как да се преборим с хъркащи€ нос на сина ми? “ой е на 1 година и 5 месеца и от седмица носа му хърка. Ќ€ма хрема, нищо не мога да изчист€ от нослето, хърка като спи, като си пие мл€кото, абе винаги когато диша през него.
’омеопатката (класически) каза, че това н€ма как да го лекува, защото не било симптом. —амо да вметна, че и в€рвам и съм доволна от не€  Peace!
ѕедиатърката каза да пръскам само низита. ≈фекта е 0. » двете изразиха съмнение за трета сливица.
“а това ми е въпроса и търс€ съвети как да се оправи детенце?

Ѕлагодар€!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 891
—инът ми е така още от родилното. ’ърка не посто€нно, а от време на време. “ова в повечето случаи предвещава хрема, затова, щом го чу€, впръсквам —теримар н€колко пъти през ден€, за да изчиствам носната лигавица.
÷итирай

Tам през јтлантически€ океан

ћнени€: 2 483
јлек , миналата зима така изкара хъркайки  Crazy  ... отмина от само себе си  Peace

“ова в повечето случаи предвещава хрема,
да  Peace
÷итирай

¬арна

ћнени€: 332
ѕредполагам хъркането идва от третата сливица. ћного странно как така класически€ ти хомеопат не може да се справи с това  Thinking
÷итирай

софи€

ћнени€: 389
ћо€ син  хъркаше така 2 седмици,спеше даже с отворена уста.
 оето е много лошо т.к. в последствие може да  се деформира горната челюсти оттам посто€нните зъби да илезнат застъпени..
водих го на ”Ќ√, а и без да го вод€ беше €сно... трета сливица ко€то е възпалена и уголемена пречи на въздуха да преминава нормално.“ова става когато е легнал по гръб или се е затичал  ,задъхва се  ,не може да си поеме хубаво въздух и почва и да кашл€.
ƒавам лимфомиозот ,сливицата вече се е прибрала,но още има какво да се желае
÷итирай

ћнени€: 2 177

’омеопатката (класически) каза, че това н€ма как да го лекува, защото не било симптом.

ћоже би т€ самата да не се справ€, иначе се лекува.
ѕри дъщер€ ми след 3 мес. лечение се сви и повече не е създавала проблеми.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 193
Ќаправете изследване на гърлен секрет или от носа, да се види изолира ли се нещо. „есто от стафилококи се получава такова хъркане.
÷итирай

» аз не знам къде...

ћнени€: 587

’омеопатката (класически) каза, че това н€ма как да го лекува, защото не било симптом.

ћоже би т€ самата да не се справ€, иначе се лекува.

Ќейните думи б€ха, че само по себе си хъркането не е симптом! »наче естествено, че се лекува  Peace!
¬чера го заведох на ”Ќ√ и се установи сочна лигавица на гърлото и заден секрет. Ќа хомеопатично лечение сме и засега има лек ефект, но то си е мноооого рано все още.  
÷итирай

ћнени€: 2 177
јми това е аденоидно образувание, как да не е симптом!?

ѕолзва ли реперториум или н€какъв софтуер тази хомеопатичка?  Rolling Eyes

÷итирай

—офи€

ћнени€: 139
«дравейте.» ние имаме същи€ проблем.ќт известно време дъщер€ ми (2г и 11м.) кашл€ и пон€кога повръща.ƒва пъти € водих на лекар-не е зачервено гърлото,гърдичките са чисти,н€ма хрема. » лекарката каза че може да е трета сливица-като спи хърка пон€кога и кашлицата е само когато е легнала и сутрин.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 8 050
—имптомите ми наподоб€ват на възпалена трета сливица, но все пак специалист ”Ќ√ е добре да погледна детето.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора