Asi / Гордата Аси - 12-та тема

  • 28 047
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

Какво харесвате в Демир?

Опции:

  • София
  • Мнения: 375
Asi / Гордата Аси - НТВ


Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
Гордата Аси" е изпепепляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.

Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.

Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...

Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.

***

От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.

Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Именно заради тази тайна любовта на Демир и Аси ще бъде невъзможна. "Гордата Аси" - история за новата буржуазия, земята и любовта...
В главните роли Мурат Йълдъръм (Демир) и Туба Бюйюкюстюн (Аси)

Започва на 31 август по НТВ от 17,30 часа.



 Tuba Büyüküstün (Asi)  Murat Yıldırım (Demir)  Çetin Tekindor (İhsan)
 Nur Sürer (Neriman)   Selma Ergeç (Defne)   Tuncel Kurtiz (Cemal Ağa)
 Tülay Günal (Süheyla)    Saygın Soysal (Aslan)    Cemal Hünal (Kerim)
  Aslıhan Güner (Gonca)   Onur Saylak (Ziya)   Dilara Deviren (Ceylan)
  Elif Sönmez (Melek)

А това е официалният сайт на сериала

серии с БГ аудио можете да изтеглите от lapache.info, bananabg.com, DMCA-removal-from-Google, vbox7.com, vbox7.com

оригинални серии на турски език, може да свалите от vbox7.com






линкове към саундтрака
 любими моменти от филма в клипчета на nani_na     Тинчето     Мишел интервюта и клипчета от Мишел





1 тема          6 тема          11 тема
2 тема          7 тема
3 тема          8 тема
4 тема          9 тема
5 тема          10 тема




стихове

За предстоящи събития от филма, моля използвайте бели букви. Пример цък

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 10:08 от Морганчето

# 1
  • Варна
  • Мнения: 634
Дефне и тя ужасно ме дразни - семейството ми та семейството ми, разпадало се било  Close пълна шматка  Tired

# 2
  • Мнения: 0
Така и така не гледам то поне да се запиша и да чакам коментарите.

# 3
  • София
  • Мнения: 375
а пък Керим, нали уж беше умен, какво се е заобеснявал на Али, все едно му е приятел от казармата ooooh! ooooh! ooooh!

че и при Зийнеп ще го заведе Crossing Arms

# 4
  • Варна
  • Мнения: 634
а пък Керим, нали уж беше умен, какво се е заобеснявал на Али, все едно му е приятел от казармата ooooh! ooooh! ooooh!

че и при Зийнеп ще го заведе Crossing Arms
да, голям глупак и той  ooooh!

# 5
  • Мнения: 0
Явно и този епизод ще е вълнуващ.Иде ми да счупя скапания сателит #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 337
 newsm51  темата!

Керим мн зле се държи с моята любимка....
Аслан да не се вре много при тази,4е пак ще се вземе да се обърка нещо ooooh! ooooh! ooooh!

Тоз Али да го блъсне някой трактор дано,4е да вземе съвсем да му изглади кривото мутре #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Колкото пове4е го гледам тоз мазнюга,толкова пове4е искам да му фрасна само един #2gunfire

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 337
Аслан4ооо ,Аслан4о... отдавна си знаем,4е си просто пар4е,ама 4ак толкооззз ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 375
 hahaha hahaha hahaha Аслан, как скочи, все едно някой го убоде по голото д.пе  Joy Joy Joy

на му сега авантюра, с баба Сърмъшък - дето била винаги шик Joy Joy Joy Joy тоз Аслан ще ме умори от смях, като хималайски дъб е кух завалията  Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 122
Аслан се набута между шамарите май  Whistling
ама как подскочи  Joy Joy Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 375
Аслан се набута между шамарите май  Whistling
ама как подскочи  Joy Joy Joy

то и аз да се събудя до Сърмъшък и аз така ще подскоча Joy Joy Joy

как имаше азбука да говори се чудя hahaha hahaha hahaha

лице в лице с Агата, Асланчо и портрета Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 122
"как никой не влиза в положение на Нериман "  ooooh!
а как пък тя не влезе веднъж в положение на хората около нея    Whistling

аууу Иксан без брада  Mr. Green

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 18:49 от toniak

# 12
  • София
  • Мнения: 375
малиййййййй Ихсан как се е лъснал  ooooh! ooooh! ooooh!

брейййй слънцето изгря и в техния дом  hahaha hahaha hahaha

# 13
  • Мнения: 122
а дано скоро и Демир го последва  Whistling

# 14
  • Мнения: 9 969
Помощ! Нямам кабелна, пуснете линк, ако знае някой да гледам на компя

Общи условия

Активация на акаунт