Има ли фирма, която се занимава с доставки от Австрия или Германия?

  • 91 418
  • 464
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 386
Здравейте, имам въпрос при поръчка от Амазон.де с посредник Габиели, искат град от който е пусната поръчката , в детайлите на поръчката не мога да намеря. Има ли голямо значение, нали се гледа номера на поръчката? от Английския винаги попълвам Лондон, а от тук не знам какво да пиша? Предварително благодаря за отговорите, на използващите този посредник.

Нищо не пиша там, това поле не е задължително, не е със звездичка Peace

# 346
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Аз пуснах поръчка от http://www.bonprix.de/ и ми прие картата Peace
Благодаря за сайта!

После да вземете да се похвалите какво сте получили Wink

# 347
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
може ли да споделите с кой превозвач мога да поръчам до Пловдив от немския Амазон Rolling Eyes

# 348
  • Бг
  • Мнения: 846
може ли да споделите с кой превозвач мога да поръчам до Пловдив от немския Амазон Rolling Eyes

Мистик, ползвам от едно известно време Габиели. Проблеми до този момент съм нямала. Офисът им е в Кичука обаче, и не знам колко ще ти е удобно.

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
може ли да споделите с кой превозвач мога да поръчам до Пловдив от немския Амазон Rolling Eyes

Мистик, ползвам от едно известно време Габиели. Проблеми до този момент съм нямала. Офисът им е в Кичука обаче, и не знам колко ще ти е удобно.
Peace аз съм в Тракия,ама не е проблем.
Може ли сайт-а им?ти от Амазон ли поръчваш?Питам щото оаз от немския не съм пускала поръчка,а ми се ще едни маратонки на детето да поръчам.
Мерси!

п.п. да ми кажеш така ли се изписва адреса-
T... S... името
Edocks Limited ID:7595.
Werkstr. 5
Gutweiler, 54317
Deutschland

а от тук кое се отбелязва-
Скрит текст:
GRATIS Premiumversand mit kostenloser Probeteilnahme bei   : Lieferung morgen, 30. August

Standardversand (Bis zu 2 Werktage. Kostenlose Lieferung für Amazon Prime-Mitglieder, Büchersendungen sowie Bestellungen über 29 EUR. Ansonsten 3 EUR.) (Siehe Details) : Lieferung Montag, 1. September

Premiumversand (Kostenlose Lieferung für Amazon Prime-Mitglieder, ansonsten 6 EUR Versandgebühr. Amazon.de Geschenkgutscheine werden mit Premiumversand kostenlos versendet.) (Siehe Details) : Lieferung morgen, 30. August

Morning-Express (innerhalb Deutschlands. Versandgebühr 5 EUR pro Artikel für Amazon Prime-Mitglieder, ansonsten 13 EUR.) (Siehe Details) : Lieferung morgen, 30. August

Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 15:28 от mystic woman

# 350
  • Бг
  • Мнения: 846
Peace аз съм в Тракия,ама не е проблем.
Може ли сайт-а им?ти от Амазон ли поръчваш?Питам щото оаз от немския не съм пускала поръчка,а ми се ще едни маратонки на детето да поръчам.
Мерси!

п.п. да ми кажеш така ли се изписва адреса-
T... S... името
Edocks Limited ID:7595.
Werkstr. 5
Gutweiler, 54317
Deutschland

а от тук кое се отбелязва-
Скрит текст:
GRATIS Premiumversand mit kostenloser Probeteilnahme bei   : Lieferung morgen, 30. August

Standardversand (Bis zu 2 Werktage. Kostenlose Lieferung für Amazon Prime-Mitglieder, Büchersendungen sowie Bestellungen über 29 EUR. Ansonsten 3 EUR.) (Siehe Details) : Lieferung Montag, 1. September

Premiumversand (Kostenlose Lieferung für Amazon Prime-Mitglieder, ansonsten 6 EUR Versandgebühr. Amazon.de Geschenkgutscheine werden mit Premiumversand kostenlos versendet.) (Siehe Details) : Lieferung morgen, 30. August

Morning-Express (innerhalb Deutschlands. Versandgebühr 5 EUR pro Artikel für Amazon Prime-Mitglieder, ansonsten 13 EUR.) (Siehe Details) : Lieferung morgen, 30. August

Да, от немския Амазон, и от Английския също. Ето сайта им - http://www.uktobg.com/.
Мистик, ето така изписваш

Edocks Limited, (ID: твоето ай ди)
Твоето име
Werkstr. 5
Gutweiler, 54317
Deutschland
Telefon: +49 (0)6588 983342

Избираш втората опция - Standardversand (Bis zu 2 Werktage. Kostenlose Lieferung für Amazon Prime-Mitglieder, Büchersendungen sowie Bestellungen über 29 EUR. Ansonsten 3 EUR.) (Siehe Details) : Lieferung Montag, 1. September

Имай предвид обаче, че промениха условията за БД. Поръчката трябва да ти е над 29 евро, за да нямаш доставка.

# 351
  • Мнения: 39
Момичета, искам да си купя хлебопекарна с нетефлоново покритие и открих тази в Германия: http://shop.beem.de/kuchengerate/multi-backautomat/multi-back-to … ss-5-in-1-ed.html

Бруто тегло, обаче, над 8 кг...
Във фейсбук ми излезе реклама на фирма за доставки от Германия (www.facebook.com/Leron.bg) и имат промоция в момента - 2,30лв/кг, което ще ми спести някакви пари, но пък не знам дали да им се доверя... Някой да е чувал нещо за тях?

# 352
  • Мнения: 778
Тазу фирма за превоз не съм я чувал. Но това, което си показала не е хлебопекарна, а Мултикуукър. И да дадеш 200 евро за такова нещо, при положение, че в Бг има за по 200 лв. с керамично покритие .... Naughty newsm78 Ти си решаваш.

Ето с керамично покритие



А ако си си нарочила този, ето от тук можеш да го купиш почти с 90 евро по-евтин

http://www.amazon.de/BEEM-Germany-D1000310-Multi-Back-Topclass/d … words=multicooker

# 353
  • Мнения: 39
Благодаря за инфо-то!
Делиманото е интересно, но не може да прави хляб, а на мен това ми трябва Simple Smile

# 354
  • София
  • Мнения: 5 547
Имам въпрос: Габиели до колко дни след получаване на пратката я отразяват в сайта? Вчера е получена при тях в Германия, обаче не са и променили статуса все още, трябва ли да се притеснявам? Имам пускани преди това винаги още на същият ден е била качена в сайта.

# 355
  • Мнения: 197
Бихте ли ми помогнали - така ли трябва да изглежда адресът в Германия:
Edocks Limited, ID
Име
Werkstr. 5
Gutweiler, Rheinland-Pfalz 54317
Deutschland

# 356
  • София
  • Мнения: 5 547
Бихте ли ми помогнали - така ли трябва да изглежда адресът в Германия:
Edocks Limited, ID
Име
Werkstr. 5
Gutweiler, Rheinland-Pfalz 54317
Deutschland
моят изглежда ето така ,това  е от формата в която се изписва адреса за доставка:
   
Milena
edocks limited ( Id )
Werkstr. 5
Gutweiler, 54317
Deutschland
Telefon:

# 357
  • Мнения: 197
Миленски, благодаря   bouquet , не знам защо не ми дава да махна това Рейнленд - Фалц, или както там се чете Sad

# 358
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Мен мааалко по-нагоре ме посъветваха да го изпиша обратно...виж

# 359
  • Мнения: 197
mystic woman   bouquet  , всякак го писах Simple Smile)))) Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт