Д-р Шуманов, Окръжна

  • 5 861
  • 6
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 97
Бременна съм 18-та седмица. Препоръчаха ми д-р Шуманов, някой има ли впечатления от него?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
Аз имам не преки - преди 4 години спаси моя много добра приятелка и бебето й, кото свика спешно екип за секцио за 2 мин. Живот и здраве тя декември пак при него ще ражда.
Аз лично ще раждам при колегата му - Д-Р Митко Димитров, просто защото друга моя приятелка ми го препоръча(досто близки са) и ме заваде при него, аз доста се колебаех м/у двамата и в крайна сметка избрах Димитров, защото приятелката ми също е родила близначки при него -а аз чакам 2 бебета живот и здраве.
какво да ти кажа - лекари , работещи ежедневно в болница и най-вече в оперционна(това мен доста ме вълнува, щото май ням да отърва секциото.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 97
Мерси, за инфото. Моите приятели го препоръчаха като добър лекар, който е и Човек, т.е. проявлява отношение и заинтересованост.

# 3
  • Мнения: 694
Здравей, моята приятелка роди преди година при него. Каза, че ако не бил той щяла да се мъчи доста повече. Останала много доволна.

# 4
  • Мнения: 1 512
Мили мами,
а бихте ли могли да ми кажете - те двамата работят ли със Здр. каса, имат ли прием в кабинетите си ? Търся си добър гинеколог, защото моя малко ме разочарова и се отказах от услугите му.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 522
Димитров работи с НЗОК - МЦ Диваро  тел.8 510 310 на ул. Дамян Груев май 42 беше, но ако решиш да се обадиш, те ще ти обяснят подробно, за Шуманов не зная, той също ходи в горния МЦ.
Също так бих ти препоръчала д-р Мариана Огнянова от МЦ Лора на Хр.Ботев 10 тел. 953 05 80, от 3 год ходя при нея,  тя  следи и бременността ми, работи с НЗОК , но проблема, е че има договор с Райна Княгиня, частната б-ца, а там в момента се сменя собственика и е голям батак, така отпадна варианта за моето раждане там , а и някак си за секцио имам повече вяра на мъж - не мога да обясня защо е така обаче  Embarassed

# 6
  • Мнения: 3 569
Цитат на: galcheto
Бременна съм 18-та седмица. Препоръчаха ми д-р Шуманов, някой има ли впечатления от него?

Ходили сме при него. Имахме проблема "Синдром на изчезващия близнак" (бяха 2 плода, единият се появи малко по-късно, но бързо след това спря развитието си). В момента сме в 5-месец и бебока е отличник, да чукам на дърво. Шуманов е много точен и си разбира от работата. Също така те зарежда със спокойствие. Както казах имахме проблем, но той ни успокои, по един много адекватен начин. Станахме неусетно адски близки. Доволни сме от него . Съвсем отговорно мога да го препоръчам и аз.

Общи условия

Активация на акаунт