Какво е необходимо за да си отсека ореховото дърво в двора ми?

  • 45 247
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 94
Браво. После си одери котката за килимче - така и така си почнал(а)..
И ако слушаш повечето жалостиви тук  -  завъди си хлебарки,бълхи,стоножки и плъхове  у дома от жал и за да защитиш горките масово изтребвани видове .Ей тъй на!От добро сърце!!! Wink

# 31
  • Мнения: 2 309
Цитат
И ако слушаш повечето жалостиви тук  -  завъди си хлебарки,бълхи,стоножки и плъхове  у дома от жал и за да защитиш горките масово изтребвани видове
Да те попитам...защо ядеш,като пак ще го и*****ш

# 32
  • Мнения: 94
За да имам енергия да отговарям на странни биологични въпроси от предходния вид  Laughing..И... за да пълня форума с плоски отговори като този  Naughty

# 33
  • Мнения: 2 386
Щях да се обаждам, ама нали се предполага да съм ''Тиха стъпка''..

 Hug

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 268
И каква е причината да искате да отсечете ореха? Не е ли, за да си направите мебели?
Скоро не съм чувала по- голяма идиотщина!
Спрете се бе хора! Ако ви пречи по някакъв начин, може да се отрежат някои клони, но цялото дърво, при това стогодишно... ooooh!
Иди на борсите за дървен материал и си купи орехова дървесина, като толкова си примряла. Не разрушавай нещо, което не си създала!

# 35
  • Мнения: 94
Моето не е за мебели..Просто пречи(и на съседите също)..А инак мисля,че автора просто е намерил приложение(а не ,че това е причината)...Дано съм права..

# 36
  • Мнения: 9 990
След няколко седмици половината пропищели тук ще си забучат в кръстачката елхичка, да им краси и ухае.Не ме убеждавайте, че всички купувате в саксия и после засаждате навън.Не ви вярвам. Laughing
Чудя се у вас мебели нямате ли?Нищо дървено ли нямате?Децата ми имат чудесни дървени играчки. Thinking
Орех, който си е "изпял песента" , ако ще и на 1000 години да е-да се маха.Два има в градинката ни между блоковете-аз лично молба ще подам да дйдат да ги отсекат вече.Не са на 100 години, или ги гонят, но-почват да съхнат, да падат клони и не раждат, няма какво да се обрули.И в двора си имаме-два млади все още-от нас посадени.Но когато и  "дойде времето" и те ще бъдат премахнати.На тяхно място ще има или нов, или нищо, или друго дръвче някакво.Къде е драмата, аз не виждам...Още повече в собствен двор.Човека може да предвижда да си сложи беседка там, пък след 5 години 3 липи да посади.

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 09:50 от Jizzlobber

# 37
  • Мнения: 517
Не става дума за орех, който не става за нищо. А за това, че някой иска да си направи мебели от него.
Няма лошо- да го отсече. Общината ще му го отнеме, а той ще си купи поредните боклуци от МДФ.
Кръстачката на елхичката ми е от пластмаса, елхичката също. Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 1 210
То какво излиза- ако "просто пречи"- 10 години милост.
Ако има приложение- моментална присъда, без обжалване и замяна.
Ето това наричам аз предприемчивост.

Онзи, който сече стогодишни орехи, със сигурност ще отсече елха.
Jizzlobber, не гледай нас.

# 39
  • Мнения: 9 990
Не вярвам, че човека е сериозен за мебелите.От едно дърво само Нищо не може да направи, освен няколко играчки за децата.Мебели...кви мебели, кви 5 лв... Crazy
Разбира се, че ако Просто пречи, ще се махне.Особено, ако искаш домати да си посадиш отдолу.

# 40
  • Мнения: 1 210
Да, ама орехите са два, математиката- слаба, а желанието за орехов масив- огромно.
Може и да натамъни нещо с кората.

Разбира се, да го маха, ама неще- жал и било. Да и се чуди човек- домати ли не и се ядат?

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 10:08 от вълшебница

# 41
  • Мнения: 9 990
Последното изречение не го вдянах, ама само ако ти се обяснява, ако не-здраве да е. Peace

# 42
  • Мнения: 1 210
Нужна е решителност(от поне 10 години се каня и все ми е жал  Cry)...И годинките си текат,а този орех, гледан с любов расте с космическа бързина!

Към това изказване е отнесено.

# 43
  • Мнения: 94
Да, ама орехите са два, математиката- слаба, а желанието за орехов масив- огромно.
Може и да натъмани нещо с кората.

Разбира се, да го маха, ама неще- жал и било. Да и се чуди човек- домати ли не и се ядат?
Ядът ми се - няма кой да ги сее,а на пазара винаги са по-евтини...Съседите пищят,че им хвърлял сянка на половината градина(те поне сеят)

# 44
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
След няколко седмици половината пропищели тук ще си забучат в кръстачката елхичка, да им краси и ухае.Не ме убеждавайте, че всички купувате в саксия и после засаждате навън.Не ви вярвам. Laughing
В грешка си. Ние, а и доста хора около нас вече имаме изкуствени елхи, които внасят не по-малко настроение.

Общи условия

Активация на акаунт