«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“уризъм
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
240-254 от 743 отговора

при чайките, в€търа и океана; с ☂ в ръка

ћнени€: 398
ј вие какъв интернет см€тате да ползвате? ѕо хотелите си има н€каква тарифа, примерно 5 долара на час, по стандартните кафенета от рода на —тарбъкс,  оста, Ќеро, също има wifi, н€къде е безплатен при поръчка над 30 дирхама примерно, което са 2 кафета. Ќо ти говор€ ориентировъчно, не мога да цитирам точни цени. » не знам дали можете да ползвате SkypeOut, преди беше блокиран като опци€, само обикновен скайп се ползваше. ј в момента не знам. ƒано се по€ви н€кой баш от ƒубай да каже.
н€ма да ви провер€ват компютъра просто така, но в случай на н€какъв инцидент с ваше участие - да, напълно е възможно.

јми мислим от хотела да ползваме просто да знаем как е малката.Ќищо повече.
Ѕлагодар€ ти за информаци€та  Hug
ƒа се над€ваме, че н€ма да има инциденти  Embarassed
÷итирай

¬арна

ћнени€: 79
ћомичета, н€ко€ от ¬ас ходила ли е в клуб 360, който се намира в хотел ƒжумейра. „увам, че е страхотно, но и много скъпо. »скам н€кой, който е ходил да ми каже какво значи много скъпо. Ќамерих меню на скай бара в Ѕурж јл јраб и коктейла е около 100 дирхама, дали са такива цените и в 360, за там не намерих меню? Ѕлагодар€ ¬и!
÷итирай

¬арна

»ли н€кой ако е ходил в хубава дискотека или бар, мол€ да сподели.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 154
ј н€кой да ме светне какви дрехи да си взема за началото на февруари? √ледам, градусите ще са около 23-25, но май не съвпадат с нашите представи ... ј и н€къде четох, че където е климатизирано, е много студено - така ли е наистина? “ънко €ке, кожено тънко ли, блузи - къс, дълъг ръкав....посъветвайте ме.
«а хотел - спрели сме се на един в ћол ъв емирейтс.
÷итирай

¬арна

» аз ще ход€ началото на февруари и съм решила сандали да си взема, блузи с къс ръкав, дънки и дънково €ке за връхна дреха. Ќие сме от 4.02 до 12.02 и гледам, че н€кой от дните е до 30 градуса, но вечер 18-19, така че  ще издържа със сандали, стига да имам нешо връхно.
÷итирай

Abu Dhabi

ћнени€: 7 296
сложи и едни маратонки за всеки случай, че от Ѕългари€ ще ти е студено по сандали  Wink

аз не мога да съветвам, понеже съм зиморничава, но на мен ми е студено сега. Ѕих взела един такъв комплект - маратонки, дънки/джинси, памучна блуза с дълъг ръкав и по-дебела жилетка/€ке. — това се пътува натам и насам, останалото л€тно.
÷итирай

между два цигански квартала

ћнени€: 1 381
ами сутрин и вечер си е хладно...аз и по сандали ходех, но си беше студенко. “ака че задължиелно си взимате връхна дрешка за сутрин и вечер дънково €ке...памучно половер€е с дълък ръкав или шал по голем да се н€метнеш.
÷итирай

ћнени€: 487
»мам си една мечта  Crazy да посет€ ƒубай. »мам при€тели който живе€т там от 10 години, така, че шанс имам  Embarassed , но кога ......дано да е скоро  Praynig
÷итирай

при чайките, в€търа и океана; с ☂ в ръка

ћнени€: 398
ћомичета откъде да си купим злато.≈дна позната много насто€ва да й купим от ƒубай сега.ќт къде е най-добре  Embarassed

–еа пожелавам ти много скоро да осъществиш мечтата си
÷итирай

ћнени€: 487
–еа пожелавам ти много скоро да осъществиш мечтата си

Ѕлагодар€ за пожеланието  Hug
÷итирай

¬арна

ћомичета, кажете нещо и за нощни€ живот. Ќ€кой посетил ли е заведение, което му е харесало? Ќавс€къде чета, че е много скъпо, истина ли е? bouquet
÷итирай

на 6 ет..под звездите

ћнени€: 2 176
ƒа ви успоко€ за времето - вчера беше 27-29 гр.. Cool
≈, късно вечер си става доста духливо, но все пак е пустин€..

Ѕурж ’алифа определено си струва да се види, както и ц€лото ларго край не€.
÷итирай

O.A.E./ ѕазарджик

ћнени€: 2 477
ћомичета, н€ко€ от ¬ас ходила ли е в клуб 360, който се намира в хотел ƒжумейра. „увам, че е страхотно, но и много скъпо. »скам н€кой, който е ходил да ми каже какво значи много скъпо. Ќамерих меню на скай бара в Ѕурж јл јраб и коктейла е около 100 дирхама, дали са такива цените и в 360, за там не намерих меню? Ѕлагодар€ ¬и!

лубовете са скъпо удоволствие. ¬ходът е вече 100 диархама. Ќапитките са по 25 мл и не са по-евтини от 30 диархама. ¬ повечето охраната следи и за облеклото. Ѕългарски "обичай" е да се "подготв€т" предварително. Ќа който, напиването му е задължтелно и средствата ограничени, това е изхода Smile

÷итирай

¬арна

Ѕлагодар€ за всичката информаци€, ко€то ми дадохте момичета! ѕетък заминавам и като се върна ще пиша подробно. bouquet
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 154
¬чера се върнахме от ƒубай - прекрасно беше!!! ќчарована съм от всичко, само малко се разочаровах от Ѕурж ал араб /от подводни€ ресторант/, но пък колко се см€х там....определено ще го помн€ дълго! —ега н€мам време да пиша, по-късно ще дам подробна информаци€.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
240-254 от 743 отговора