Бял равнец - "избавление от всички беди"

  • 474 173
  • 767
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 492
При нисък прогестерон равнецът трябва да помогне.Използва се точно за това,но нямам лични наблюдения.

# 166
  • Мнения: 1 354
Правя си курсове по около месец и съм доволна, на мен ми понася и вкуса с мед и лимон

# 167
  • Мнения: 1 086
Омайниче, ниското ниво на прогестерон, може да се дължи на липса на овулация или кисти. Блелият равнец няма да ти предизвика менструацията за броени дни.
Съветвам те да приемеш прогестеронов препарат и после да минеш на редовен прием на билката.

Аз обикновенно си я смесвам с коприва прия по 3-4 чаши на ден. Свикнала съм с горчивината не ползвам мед и лимон. Радвам се на сравнително редовна менстуация.

Не бях чувала за бани с билката, мисля почивните дни да пробвам заради бяло течение.

# 168
  • Мнения: 492
Омайниче, ниското ниво на прогестерон, може да се дължи на липса на овулация или кисти.


Точно обратното- липсата на овулация или  кистите може да  са заради нисък прогестерон.
Но ,наистина, можеш да предизвикаш менструацията с прогестеронов препарат , после да продължиш с равнеца.

# 169
  • Мнения: 1 086
Сега няма да спорим кое е първо, кокошката или яйцето  Hug
Могат да бъдат и двата варианта, важното е съфорумката, да предприеме мерки, за да не си предизвика други проблеми Grinning

Хубав ден!

# 170
  • Мнения: 39
Запис да следя! Купила съм си бял равнец и скоро ще пиша за моите отзиви Peace

# 171
  • Мнения: 1 167
Аз пия от месец  Grinning С мед и лимон. По четири чаши на ден. Правя си в термос и си взимам на работа. Действа тонизиращо.

# 172
  • София
  • Мнения: 973
Здравейте и от мен! Нова съм във форума, благодарение на тази прекрасна тема, която сте направили за Белия равнец! Изчетох внимателно всичко написано за нея и съм много благодарна, че научих полезна информация за билката! Успех на всички, които я пият, аз я започнах от днес  Hug

# 173
  • Мнения: 328
Преди време бях набрала бял равнец за букет
и го сложих в една кошничка до главата ми Mr. Green
алергична съм и не се чувствах добре
изхвърлих ги

# 174
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Благодаря за информацията.

# 175
  • Мнения: 591
Здравейте, аз също започнах да пия бял равнец. Само че навсякъде срещам различна информация-някъде, че трябва да се пие преди овулация, другъде, че трябва след овулация, другъде, че не е добре да се пие по време на цикъл. Направо се обърках вече.  Crazy
Който го пие повече време може ли да сподели впечатленията си. И на какво всъщност влияе най-добре, подпомага овулацията, нивото на прогестерона или има връзка със самата менструация?   newsm78

# 176
  • Мнения: 1 086
Ако се цели забременяване не се препоръчва да се пие след овулация, понеже билката стимулира матката и е възможно да не се стигне до имплантация.
Аз не го пия по време на цикъл, поради същата причина - стимулира матката, тя прави контракции и боли повече.

Моята схема е такава -започвам го на четвърти ден от МЦ и го пия точно 15 дни. (при мен овуто е на 17 ден, пия го още малко след това.

# 177
  • Мнения: 289
Чудесна тема  Simple Smile. Ще ви следя.  bouquet

# 178
  • Мнения: 147
Ако се цели забременяване не се препоръчва да се пие след овулация, понеже билката стимулира матката и е възможно да не се стигне до имплантация.
Аз не го пия по време на цикъл, поради същата причина - стимулира матката, тя прави контракции и боли повече.

Моята схема е такава -започвам го на четвърти ден от МЦ и го пия точно 15 дни. (при мен овуто е на 17 ден, пия го още малко след това.
lolilita_ мерси за информацията, незнах че така трябва да се пие, аз понеже го пиеш непрекъснато и се чудех защо по време на цикъл като го пия,започваше да ме боли повече.

# 179
  • Мнения: 1 167
Мен пък не ме е боляло по време на цикъл. Пиех го всеки ден, без неделите. Даже една сутрин, като ми дойде и започна леко да ме боли, пих чай и до 15 минути ми мина болката  Peace

Общи условия

Активация на акаунт